Skocz do zawartości

Moduły CAM platformy CANAL+


Besciakos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Euronymous MEGA warto : Listę ułożyłem pod siebie na 905a nic się nie wiesza nic nie tnie w astoncrypcie siedzi clone+ :) Obraz jest żyleta , miałem paca PVR i myślałem że obraz jest super :) ale jak podpiąłem moduł to już mi się nawet nie chciało układać kanałów :D pierwsze 30 min. wertowanie co jak odbiera Canal+ / HBO / Filmbox itd. różnica oczywiście na plus dla dekodera sony905a. sony805a to samo instalowałem u kolegi 3 min. roboty potem 7 min. ustawiłem mu obraz i mówię zobacz tak może być na co słyszę jap..... ale obraz (miał fergusona jakiegoś) Moduły wycyganiłem po 280 poza allegro :) Rodzina ma też 805a ale ma mediaboxa (obraz po prostu poraża rozmyty, mdły, ehhhh) ale już działam z tematem kameleonów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie, skoro śmiga na 805a, to pewnie i na 805b będzie :)

Zapytam Cię jeszcze o dysk twardy z tym modułem - używasz jakiegoś? Również mam dekoder Pace i jednak timeshift czy nagranie jakiegoś filmu by się przydało, bo człowiek mocno przyzwyczajony ;)

No i ostatnie pytanie chyba - czy przypisałeś sobie na pilocie TV wszystkie funkcje, które miałeś na pilocie Pace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie, skoro śmiga na 805a, to pewnie i na 805b będzie :)

Zapytam Cię jeszcze o dysk twardy z tym modułem - używasz jakiegoś? Również mam dekoder Pace i jednak timeshift czy nagranie jakiegoś filmu by się przydało, bo człowiek mocno przyzwyczajony ;)

No i ostatnie pytanie chyba - czy przypisałeś sobie na pilocie TV wszystkie funkcje, które miałeś na pilocie Pace?

Na telewizorach Sony chyba nie ma timeshiftu, z tego względu rok temu wybrałem samsunga, upewnij się jeszcze, czy nic się nie zmieniło.

Czy wy teraz piszecie o AstonCrypt 2.26? Jeśli tak, to czy w tym module działają cameleony Cyfry+ i karty NC+ oraz Smart HD?

Działają, a co miałoby w nich działać jak nie to? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

Mam problem z Samsungiem UE55F9000. W NC+ mam pakiet All i włożony moduł Aston do tego telewizora. Mniej więcej miesiąc temu przestał wyświetlać trzy kanały z transpondera 11 278 (Canal+ HD, Canal+ sport HD i Filmbox HD - pozostałe np: Comedy działają). Próbowałem wszystkiego: wznowienie uprawnień, sprawdziłem Astona w dekoderze - kanały śmigają. Może ktoś z Was ma jakiś pomysł co jeszcze można zrobić. Aston ma co prawda oprogramowanie 2.23 ale skoro działa w Globo i Vantage to chyba nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Planuję nabyć telewizor (42-46 cali) z wbudowanym dekoderem satelitarnym. Mam moduł CI, który kiedyś dostałem od Cyfry (taki standardowy z napisem CYFRA + HD wyprodukowany przez SCM Microsystem). Pomimo szukania nie znalazłem wyczerpującej odpowiedzi na pytanie, które telewizory (producent, model, wersja softu itd) będą poprawnie pracowały z tym modułem. Zadałem to pytanie człowiekowi w punkcie obsługi klienta, ale niewiele mi pomógł.

Czy możecie mi coś doradzić, poinstruować, podpowiedzieć?

Z góry dzięki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie uspokaja.

Moje pytanie wynikło stąd, że jeden ze sprzedawców ze znanego portalu aukcyjnego opisał mi ten problem jako złożony. Podobno niektóre telewizory chodzą z jednymi modułami a inne z innymi. Nie potrafił mi jednocześnie jasno odpowiedzieć, czy oferowany przez niego sprzęt będzie współpracował z modułem dystrybuowanym przez Cyfrę +.

 

Czyli jak rozumiem, że mogę dokonywać zakupu telewizora nie prowadząc wnikliwego śledztwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź moduł podejdz do któregoś ze sklepów sprzedających TV, wybierz model który chcesz zakupić i uzgodnij z obsługą możliwość chwilowego sprawdzenia modułu . Wydaje mi się że nawet w przypadku gdy telewizor nie jest podłączonego do anteny Sat moduł powinien zostać rozpoznany i wyświetlony komunikat np. o braku kanałów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsza rada jaką czytałem jeżeli włożysz moduł do gniazda telewizor może ale nie musi wyświetlić informacje o wykryciu i nic więcej żadnych komunikatów o braku kanałów nie będzie wykrycie modułu nie będzie też świadczyło o poprawnej współpracy

Najpierw się dowiedz , upewnij, że to co piszesz jest prawdą dopiero zacznij ocenianie. Po drugie dobrze czytaj co piszą Inni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...