Skocz do zawartości

Stanowisko platformy CANAL+ odnośnie abonentów z ważnymi umowami


z123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie kosultantka zapewniala ze do konca czerwca na bank cala oferta z Canal+ ale tak jak pisał User 19 - to łamanie prawa , nia mają prawa na siłe nikomu likwidowac ważnej umowy. Jak ja bym złamał warunki umowy to od razu kara a oni to sobie mogą bez konsekwencji odstąpic od umowy? Śmiechu warte, pokażcie mi taki parafgraf. I nie ważne czy mam Canal+ czy nie tu nie ma żadnego tematu. Nie maja prawa i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda trochę inaczej. Operator zmienia warunki umowy których abonent może nie zaakceptować. Wszystko odbywa się zgodnie z zapisami umowy. W ubiegłym roku po podwyżce też abonent mógł zrezygnować z umowy i podobna sytuacja będzie związana z powstaniem oferty nC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do BOA i rozmawiałem z czterema konsultantami i każdy powidział mi tosamo.

TYLKO TE OSOBY CO NIE POSIADAJĄ W PAKIECIE CANAL+ MOGĄ ZOSTAĆ NA DOTYCHCZASOWYCH WARUNKACH DO KOŃCA UMOWY A KTO POSIADA PAKIET Z C+ MUSI PRZEJŚĆ DO NC+ LUB ZREZYGNOWAĆ Z OFERTY.

A osoby które nie mają w pakiecie canal+ także moga wypowiedzieć umowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie ja jestem w takiej sytuacji mając C+Start, mogąc migrować NIE migruję, mogąc wypowiedzieć umowę Wypowiem ją.

Marcin zapomnij o odszkodowaniu z ich strony.

Tez mam ten pakiet i czekam na nowy regulamin, bo tylko tak można wypowiedzieć umowę tak na moje :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o jakim wy odszkodowaniu piszecie..?? Czy ktoś z Was w umowie ma zapis ,że jak cyfra lub inny operator zerwie umowę z winy operatora płaci kary umowne.. nic takiego w żadnej umowie nie ma..

Można na drodze postępowania cywilnego dochodzić roszczeń z tytułu domniemanych , rzeczywistych strat etc.. Tyle tylko że w sądach to kosztuje i to sporo . Ba wygrana z operatorem z tytułu zmiany regulaminu podczas trwania regulaminu jest co najmniej wątpliwa.. A koszt prowadzenia postępowania .. to koszt sądowy takiej operacji podejrzewam ,żet to kilka lat abonamentu i to w nie najniższych pakietach.. Także żadnych procesów nie będzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A KTO POSIADA PAKIET Z C+ MUSI PRZEJŚĆ DO NC+ LUB ZREZYGNOWAĆ Z OFERTY

W tym zdaniu jest jedne tajemnicze słowo: "musi"

A jeśli nie zechcę zrezygnować, to mi kanały zablokują, sami umowę wypowiedzą.

Ale to pogmatwane aż nieprawdziwe. Prawda.

 

Jeśli nie zechcesz rezygnować wtedy wchodzisz na ofertę do której ciebie zakwalifikowali. Nie ma żadnej blokady ani wypowiedzenia z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o jakim wy odszkodowaniu piszecie..?? Czy ktoś z Was w umowie ma zapis ,że jak cyfra lub inny operator zerwie umowę z winy operatora płaci kary umowne.. nic takiego w żadnej umowie nie ma..

Można na drodze postępowania cywilnego dochodzić roszczeń z tytułu domniemanych , rzeczywistych strat etc.. Tyle tylko że w sądach to kosztuje i to sporo . Ba wygrana z operatorem z tytułu zmiany regulaminu podczas trwania regulaminu jest co najmniej wątpliwa.. A koszt prowadzenia postępowania .. to koszt sądowy takiej operacji podejrzewam ,żet to kilka lat abonamentu i to w nie najniższych pakietach.. Także żadnych procesów nie będzie..

 

To chyba nie jest do końca tak,jak piszesz,jeżeli wygrasz,to nie ważne jaki był przedmiot postępowania,operator zapłaci za koszty,więc mówiąc kolokwialnie twoje będzie na wierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak dzwoniłem do nc+ (dodam ze próbowałem sie do nich dodzwonić od 21 marca od startu platformy) to konsultant mi powiedział ze wysłali list z ofertą i od czasu doręczenia mam 14 dni na rozwiązanie umowy...

 

A jak nie to co?? Automatycznie będziemy wcieleni w szeregi abonentów nc+ z narzuconym przez nich abonamentem???

 

 

No dokłanie bedziemy wcieleni w szeregi nc+ od 1 lipca tak mówią konsultanci wiec pewnie tak bedzie.

 

I co zamierzacie bo ja im podziekuje i poczekam na cos lepszego, tzn na jakaś fajna promocje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To chyba nie jest do końca tak,jak piszesz,jeżeli wygrasz,to nie ważne jaki był przedmiot postępowania,operator zapłaci za koszty,więc mówiąc kolokwialnie twoje będzie na wierzchu.

Nawet wygranie nie powoduje zwrotu kosztów z automatu w procesach cywilnych .. !! O ile byś wygrał sprawę... Według mnie wątpliwe i raczej widze bezsens skarżenia Cyfry .. Bo umowy są tak skonstruowane od strony prawnej że operator w tym przypadku CYFRA, operatorzy praktycznie nie ponoszą żadnej winy za zerwanie umowy.. Każdy kto ma cyfrę podpisał umowe i godził na takie anie inne warunki.. Cyfra robi to na co my wszyscy posiadacze cyfry wyrazilkiśmy zgodę... Podpisująć z Cyfrą lub innym operatorem umowe Zawieramy umowę cywilną prawną i ona obowiązuje dwie strony.. Czyli co byś chciał jeden z drugim skarżyć..?? Bardziej bolesne dla Cyfry w tym przypadku NC+ plus będzie odchodzenie do CP.. iż skargo do sądu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To chyba nie jest do końca tak,jak piszesz,jeżeli wygrasz,to nie ważne jaki był przedmiot postępowania,operator zapłaci za koszty,więc mówiąc kolokwialnie twoje będzie na wierzchu.

Nawet wygranie nie powoduje zwrotu kosztów z automatu w procesach cywilnych .. !! O ile byś wygrał sprawę... Według mnie wątpliwe i raczej widze bezsens skarżenia Cyfry .. Bo umowy są tak skonstruowane od strony prawnej że operator w tym przypadku CYFRA, operatorzy praktycznie nie ponoszą żadnej winy za zerwanie umowy.. Każdy kto ma cyfrę podpisał umowe i godził na takie anie inne warunki.. Cyfra robi to na co my wszyscy posiadacze cyfry wyrazilkiśmy zgodę... Podpisująć z Cyfrą lub innym operatorem umowe Zawieramy umowę cywilną prawną i ona obowiązuje dwie strony.. Czyli co byś chciał jeden z drugim skarżyć..?? Bardziej bolesne dla Cyfry w tym przypadku NC+ plus będzie odchodzenie do CP.. iż skargo do sądu..

To co napisałem,jest oczywiście hipotetyczną sytuacją rozciągniętą w czasie.Zgadzam się z Tobą,że bardziej dotkliwą sytuacją będzie dla operatora masowe odchodzenie do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

C+ mam tylko dla kanałów sportowych praktycznie dla ligi polskiej i angielskiej

Posiadam pakiet Kompakt za który płace co miesiąc 62 zł !!

W tym pakiecie posiadam wszystkie potrzebne mi canały sportowe.

Jednak umowa podpisana w pazdzierniku 2011 roku konczy sie niestety w kwietniu 2013 roku czyli juz za miesiac.

Teraz aby miec wszystkie te kanaly sportowe musial bym posiadac c+ platinum cyzli placic az 119 zł czyli prawie 2 razy tyle !!!

 

Co teraz domyślam się ze umowa ta nie przejdzie automatycznie na czas nieokreślony .

Czy moge zostac na umowie ktorej posiadam lub podobnej na normalnych cenowo warunkach ? ( gdy wchodze w ICA pokazuje mi Pakiet Kompakt lecz cena jest 76 zł - drożej ale i tak lepiej niz w tym nowym pseudo twórze NC+ )

Lub czy moge jeszcze zerwac umowe czy zostaje mi tylko negocjowanie o godziwe warunki w nowym tworze ?

 

Z góry dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie układ jest prosty w czerwcu dostajecie pisemko że paczka canal+ drożeje z 30 do70 zł i jeśli nie zaakceptujesz nowej ceny to będziesz mógł wypowiedzieć tylko paczkę canal+ i na resztę umowy masz np.optimum hd.Już kiedyś tak było.Jeśli będziesz chciał canal+ będzesz zmuszony do migracji do nc+. :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

C+ mam tylko dla kanałów sportowych praktycznie dla ligi polskiej i angielskiej

Posiadam pakiet Kompakt za który płace co miesiąc 62 zł !!

W tym pakiecie posiadam wszystkie potrzebne mi canały sportowe.

Jednak umowa podpisana w pazdzierniku 2011 roku konczy sie niestety w kwietniu 2013 roku czyli juz za miesiac.

Teraz aby miec wszystkie te kanaly sportowe musial bym posiadac c+ platinum cyzli placic az 119 zł czyli prawie 2 razy tyle !!!

 

Co teraz domyślam się ze umowa ta nie przejdzie automatycznie na czas nieokreślony .

Czy moge zostac na umowie ktorej posiadam lub podobnej na normalnych cenowo warunkach ? ( gdy wchodze w ICA pokazuje mi Pakiet Kompakt lecz cena jest 76 zł - drożej ale i tak lepiej niz w tym nowym pseudo twórze NC+ )

Lub czy moge jeszcze zerwac umowe czy zostaje mi tylko negocjowanie o godziwe warunki w nowym tworze ?

 

Z góry dziekuje za odpowiedz

Mam podobnie. Też najbardziej zalezy mi na powyższym sporcie. Też mam kompakt za 62 zł i coś gratis.

Z doświadczenia wiem, że robiono wszystko by nie tracić klienta. Nie widzę powodu dla którego miało by być inaczej. Nie da rady bym płacił dwa razy tyle. Rozumiem, że oferta się zmienia ale bez jaj!!! Ja bym:

1. zachował spokój

2. większy problem mają oni bo zainwestowali pieniądze i muszą zarobić

3. zwyczajnie bym czekał na ich ofertę

4. liczyłbym się z wiekszymi kosztami, jak dla mnie 79zł jest do zaakceptowania, 99zł nie dam i już w najgorszym wypadku przejdę do nc+ ale na pakiet niższy UNIVERSE+ za pewnie 49zł. SILVER CZY GOLD nie ma chyba sensu bo tam owszem mecze będą ale mniej atrakcyjne (tak mi powiedziano w punkcie nc+). Po takim zabiegu zostanie mi 49zł w kieszeni a za takie pieniądze w necie meczyków aż miło.

Co wy na to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie układ jest prosty w czerwcu dostajecie pisemko że paczka canal+ drożeje z 30 do70 zł i jeśli nie zaakceptujesz nowej ceny to będziesz mógł wypowiedzieć tylko paczkę canal+ i na resztę umowy masz np.optimum hd.Już kiedyś tak było.Jeśli będziesz chciał canal+ będzesz zmuszony do migracji do nc+. :twisted::twisted::twisted:

 

A w jakiej cenie mam wtedy to Optimum?? To co płace teraz minus 70 zł??? :lol2:

 

Dajcie spokój z tymi plotkami. Nie chce się idiotom z nc+ zamieścić oficjalnej informacji to teraz co chwile inna wiadomość. Ba, nawet konsultanci różnią się w opiniach co już zakrawa na śmieszność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lidi, Popieramy :D Ja też nie chcę gold ani Silver. Albo platyna albo śm... tfu, albo Universe (całkiem opłacalny pakiecik za 49).

 

Jedyny sensowny w relacji cena/zawartość ale ocena tego może się zmienić kiedy kilka kanałów które nie są gwarantowane wypadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowe z cyfrą plus do 26 kwietnia, czy moge wypowiedziec umowe w punkcie cyfry plus w swoim mieście? czy trzeba wysyłać do Warszawy? jak wyśle do Warszawy w poniedzialek 25 marca listem poleconym to dostaną to we wtorek? co jak dojdzie list w środe lub w czwartek?

 

prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...