Skocz do zawartości

Stanowisko platformy CANAL+ odnośnie abonentów z ważnymi umowami


z123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jak wygląda sytuacja abonentów , którzy chcą pozostać na bieżących umowach np w Cyfrze?

 

Jest jakieś oficjalne stanowisko NC+ odnośnie takiej sytuacji czy wszystko opiera się na doniesieniach z "poczty pantoflowej" tudzież cytatach z wywiadów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w cyfrze ale mi n wyskoczyl w tv komunikat, że z dniem 01.04 znikają jakieś tam kanały a 05.04 znika npremium i zgodnie z umową mogę ją rozwiązać.

 

Także oferta jaka mi zostanie po zabraniu npremium i opłacie 68zł to raczej zrezygnuje i przeniosę się do polsatu, chyba, że dadzą mi coś rozsądnego w podobnej cenie jaką miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa z moją umową. Jak pisałem wcześniej, miałem do grudnia superpremium + konsola, w myśl której nie mogłem jej rozwiązać nawet w przypadku usunięcia jakiegokolwiek programu. Teraz sytuacja wygląda inaczej. Po migracji, poprzednia umowa przestała niejako istnieć, a więc załóżmy, że nc+ usunie jakikolwiek gwarantowany kanał, a mam prawo wypowiedzieć umowę. Chociaż muszę poczekać aż ta nowa umowa przyjdzie i wszystko bardzo dokładnie przeanalizować, bo pewny nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jak wygląda sytuacja abonentów , którzy chcą pozostać na bieżących umowach np w Cyfrze?

 

Jest jakieś oficjalne stanowisko NC+ odnośnie takiej sytuacji czy wszystko opiera się na doniesieniach z "poczty pantoflowej" tudzież cytatach z wywiadów?

A słowo wiceprezesa to nie jest oficjalna informacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo proszę o pomoc !

 

Jak mam do końca kwietnia c+kompakt, to co będzie po tym czasie gdy nie przedłuże umowy? poleci na czas nieograniczony?

 

 

gdzieś czytałem że c+kompakt bez promocji kosztuje 76 zł, czy jak poleci umowa na czas nieokręslony to kanały c+gol i c+weekend zostaną zmienione na c+family i family 2 czy nie ma szans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak może mu przejśc na CZAS NIEOKREŚLONY jak de-facto Cyfry+ juz nie ma ? Istnieje jako spółka jeszcze napewno przez 1,5 roku, bo którys prezeso mówił ze najdłuższe trwające umowy z Cyfrą będą trwac jeszcze 18 mcy, a potem spółka przestanie istnieć. A więc Nowych umów nie mozesz mieć, czyli ozancza to ze umowa czasowa która teraz sie zakończy po okresie minimalnym, zakończy sie na dobre. Zaproponują Ci przejście do nc+ a jeśli nie wyrazisz chęci, to oddasz karte i ew. sprzęt w APS i zakończysz współprace z operatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Fakt: cyfra+ nie wypowiedziała mu umowy, nie zmieniła też warunków umowy do akceptacji lub nie

2. Fakt: umowa obowiązuje, zawsze była na czas nieokreślony, ze specjalnymi warunkami w Okresie Minimalnym

3. Fakt: nie ma oferty cyfry dla nowych klientów lub przedłużających, ale zawarte niewypowiedziane przez żadną ze stron umowy są wiążące dla obu stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko ze bedą wysylane jakies listy z aneksami ze odejdą pewne kanały, jakies przejścia do nc+ zaproponują, mozna zaakceptować lub nie. Ale co tam więcej będzie wypisane- tego na dziś nie wiadomo. Ja tez mam aktualną umowe z cyfrą, do lipca. I tez nie wiem co będzie, ale póki bede mógł sie trzymać swojej oferty i tej ceny, to zostane w Cyfrze. Dopóki bede miał całą paczke C+, to mogąmi inne kanały wyrzucać typu Uniwersal, albo inny travel- akurat ich nie oglądam wcale. w zasadzie i tak niewiele oglądam tv. Opieram sie tez na tym co w któryms wywiadzie dzisiejszym prezes / prezeska z nc+ opowiadała, ze maxymalnie Cyfra istnieje jeszcze 1,5 roku bo tyle czasu potrzeba by obecnie trwające i przedłużone umowy z Cyfrą WYGASŁY. Znajomemu sie kończy za miesiąc umowa z Cyfrą, nie przedłużył bo nie wysłał rezygnacji i nie było podpórki w rozmowie, marne warunki przedstawili. Okaże sie co z nim "zrobią" i wtedy bede mądrzejszy. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko ze bedą wysylane jakies listy z aneksami ze odejdą pewne kanały, jakies przejścia do nc+ zaproponują, mozna zaakceptować lub nie.

Ale już pokazywano kilka razy kontrcytat z wirtualnemedia, że jednak nie będą, nawet dla tych z canal+... tak się tworzą plotki, ty mieszasz fakty - to co wiemy, ze spekulacjami - to co może się wydarzyć albo nie, czyli te aneksy. Jedno źródło przeczy drugiemu. Może też Zone Romantica zniknąć i też być okazją do wypowiedzeń, ale co z tego. Fakt jest taki, że w tym momencie jak sobie ktoś życzy zostać na czas nieokreślony i placić więcej, żeby wyczekać to może próbować i twoje twierdzenia, że umowa wygasa, wprowadzają w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne pytanie padło na oficjalnym profilu NC+ na facebooku

Marcin Pyrzyk

Uwaga, okazja do wykazania się kompetencją dla ludzi z nc+: proszę o jasną informację, czego w najbliższych tygodniach mogą oczekiwać abonenci C+, którzy nie zdecydują się na migrację do nc+. Czy zostaną wyłączone jakieś kanały z pakietów, na które podpisali umowy, a jeśli tak, to które

 

nc+ Późno już, ale obiecaliśmy odpowiedź Marcinowi już wcześniej. Więc tak: Abonenci obydwu platform mają aktualnie dostęp do swoich dotychczasowych ofert. Mogą jednak już teraz zdecydować się na bogatszą ofertę nc+. Ale - 21 marca została zmieniona lista kanałów, Teraz znajdują się tam wszystkie programy z nowej oferty nc+. Lineup nowej oferty można zobaczyć na stronie www.ncplus.pl. Co do zmian, do wszystkich abonentów C+ i n zostaną wysłane indywidualne przesyłki informujące o szczegółach migracji. Już 5 kwietnia zostaną uruchomione nowe programy CANAL+.

 

Czyli odpowiadając na pytanie, nie odpowiedzieli na nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słowo wiceprezesa to nie jest oficjalna informacja?

 

Cytat z wywiadu jako oficjalna informacja?? Chciałbym w to wierzyć.

Tym bardziej,ze ludzie otrzymuje zupełnie rozbieżne informacje od konsultantów z infolinii.

 

Naprawdę im tak ciężko wyprodukować jedno , dwa konkretne zdania odnośnie obecnych abonentów Cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo jak będzie:

Canal+,

Canal+ Sport,

Canal+ Family,

Canal+ Family2,

Canal+ Film

Canal+ Film 2

 

od 5 kwietnia 2013 roku zastąpią dotychczasowe:

 

Canal+,

Canal+ Film,

Canal+ Sport,

Canal+ Gol,

Canal+ Weekend

Canal+ 3D

 

Jeśli ktoś myśli że w CANAL+ Start HD za 40zł dostanie kanały dostępne w nc+ od 120zł to jest dużym błędzie.

Nie będzie Canal+ Sport HD w niskich abo. Tak samo jak już zapowiedzieli pakietyzacje wsieciach kablowych.

LINK http://media2.pl/media/101455-Nowy-Canalplus-rozdzielony-na-pakiety.-W-ncplus-i-w-sieciach-kablowych.html

Stanowisko nc jest takie że można dokończyć umowę ale ze zubożoną ofertą. Jak się komuś nie podoba to albo nc+ albo do widzenia.

Pewnie w Start HD będzie Canal+ Family, Canal+ Family 2

W kompakcie i optimum Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2

A w Prestige i Superpremium Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+, Canal+ Sport

A pewnie, żeby ludzie na nich nie pluli dadzą w "mega promocji" cała paczkę do czerwca dla wszystkich.

Ale skandalem jest że nie ma oficjalnego potwierdzenia jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplikujesz niepotrzebnie. Będzie tak, jak mówi prezes albo tak jak piszą Rigidigi i Hugo (pracownicy C+). Pierwszy mówi, że każdy dociągnie na starej umowie, drudzy twierdzą, że tak, ale tylko ci bez Canal+. Ci z Canal+ automatyczna migracja bodajże od lipca (ci z npremium od maja). A prezes nie kłamie, tylko nie mówi całej prawdy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prezes nie kłamie, tylko nie mówi całej prawdy :lol2:
No jeśli posiadacze pakietu Canal+ dostaną pisemka o przymusowej migracji, a posiadacze pozostałych pakietów typu goły Start, Kompakt, Optimum nie (i będą mogli dojechać bezproblemowo z tym do końca umowy), to słowa kierownictwa do tego pasują. Ludzie, przecież oni walą tam samymi marketingowymi ogólnikami - wczytywanie się w to co mówią te Verleye, Mońki itd. to jest samobójstwo.

 

Zobaczymy. Ja stawiam, że pisma się jednak pojawią. Najwyżej będziecie mieć ze mnie polewkę. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co będzie po tym czasie gdy nie przedłuże umowy? poleci na czas nieograniczony?

 

Tak, ale wg regulaminu:

 

"Artykuł 6. CZAS OBOWIĄZYWANIA UMOWY

§ 2. Po upływie Okresu Minimalnego Umowę przedłużoną na czas nieokreślony każda ze stron może wypowiedzieć z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia, ze skutkiem rozwiązującym na koniec miesiąca kalendarzowego."

 

Więc jak nie zrobisz nic to dostaniesz taką korespondencję. W nieskończoność nie będą trzymać umów w Cyfrze.

(to moje przypuszczenia i mogę się mylić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. A prezes nie kłamie, tylko nie mówi całej prawdy :lol2:

 

Otóż to.

 

Jak widać odrobina wysiłku ze strony NC+ w postaci klarownego komunikatu jest ponad ich siły.

 

 

Wysłałem dwa maile z takim samym pytaniem: Czy moja bieżąca (niedawno przedłużona) umowa będzie wypełniona przez Państwa stronę do jej końca bez wprowadzania żadnych zmianach tj. usunięcie kanałów, wzrost cen itd?

 

Dostałem dwie odpowiedzi:

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż aktualnie usługa świadczona jest na podstawie Regulaminu i oferty CYFRY+.

W przypadku wprowadzenia zmian, zostanie Pan o tym poinformowany w oddzielnej korespondencji.

W przypadku nie wyrażenia akceptacji na ewentualne modyfikacje, Abonent ma prawo zrezygnować z zawartego kontraktu, przesyłając stosowne oświadczenie w terminie regulaminowym.

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że fuzja wiąże się z modyfikacją oferty programowej.

Informuję także, iż aktualnie ma Pan możliwość skorzystania z propozycji platformy nc+.

W celu zapoznania się ze szczegółami propozycji, zapraszam do kontaktu pod numerem 22 310 45 60. Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00-22.00.

W razie pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już myślę że ta cała fuzja to tajny spisek ITI i Niemców (albo kogoś innego) aby Canal+ wygryźć z Polski. Jak inaczej wytłumaczyć takie samobójcze kroki i [beep]izmy jak nowa lista kanałów nachalnie promująca TVN ? Na gruzach nc+ zbudują nową platformę.

PS. Ponad ich siły bo nie mają się czym chwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...