Skocz do zawartości

Stanowisko platformy CANAL+ odnośnie abonentów z ważnymi umowami


z123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam umowę zcyfrą do lutego 2014 roku. Posiadam teraz pakiet C+ HBO Sperpremium z promocją w postaci "gratisowego" TV. Dostałem wczoraj maila od cyfry:

 

Drogi Abonencie,

 

z okazji Świąt Wielkiej Nocy udostępniliśmy bezpłatnie na najbliższe

3 miesiące kanał nSport, na którym obejrzysz ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA oraz start nowego sezonu ENEA Ekstraligi Żużlowej.

 

Jednocześnie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM

nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym

nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmiany, przysługuje Państwu prawo

do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tej zmiany.

 

Z poważaniem,

CYFRA+

 

Powiem szczerze, że jestem zainteresowany rozwiązaniem umowy i ewentualnym przejściem na cyfrowy polsat. Co mogę wyciagnąć od nc+ decydują się na migracje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Właśnie uzyskałem oficjalną informacje na temat automatycznej migracji abonentów n, jest całkiem odmienna od tej jaką oficjalnie nc+ głosiła do południa, że wszyscy abonenci n automatycznie migrują do nc+ od 01.05

 

"Na dziś - dotyczy ona Abonentów, którzy mieli w ofercie nPremium. Tylko i wyłącznie tych. Inni na razie mogą pozostać przy swojej dotychczasowej ofercie.

 

Pozdrawiam,

Jacek"

 

link do odpowiedzi konsultanta nc+:

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=5243

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaję przy N.

Mam umowę z N do końca bieżącego roku, listu nie dostałem.

Właśnie skończyłem rozmowę z Panem z centrali z Krakowa, który oświadczył, iż list rzeczywiście

wysłany nie był, migrować mnie przymusowo nie będą, mogę wypełnić swoją umowę z N do końca umowy.

Czyli przez mój skromny abonament 48 zł. i brak kanałów premium nie jestem dla nich zbytnio atrakcyjnym klientem.

I całe szczęście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaję przy N.

 

Tylko że musisz się liczyć z tym że mogą co chwile wyłączać kanały i twoja oferta stanie sie naprawdę niewarta nawet 48 zł. Już zabrali kilka kanałów. Kolejna jest paczka niegwarantowanych kanałów w nc+ których brak też może ciebie dotknąć. Oczywiście przy każdej takiej akcji powiedzą ci że możesz złożyć wypowiedzenie lub migrować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, krótko przed fuzją padł mi dekoder, wymieniłem na nowy automatycznie przedłużając umowę na kolejne 13 miesięcy (marzec 2014).

Chyba zamykam peleton z tym terminem końca umowy. Płacę 48 zł. za 6 pakietów i ta opcja mi odpowiada, listu nie dostałem nikt nie dzwonił tak więc udaję że tematu migracji brak. Z lektury forum wynika że podobnym jak ja proponują Universe+ za 49 zł tylko że kanałów mniej.

Jestem klientem N od jej pierwszego dnia istnienia na rynku, ale myśl o M I G R A C J I do Cyfrowego Polsatu jest silna.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak narazie brakiem kanałów które zostały mi zabrane zbytnio się nie przejąłem, o kilku nawet nie wiedziałem że mam :)

Gdy zabiorą te które oglądam, rzeczywiście będę musiał podjąć działania, ale mam nadzieję, że do tego czasu oferta nc- będzie jasna i cenowo bardziej przystępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, krótko przed fuzją padł mi dekoder, wymieniłem na nowy automatycznie przedłużając umowę na kolejne 13 miesięcy (marzec 2014).

Chyba zamykam peleton z tym terminem końca umowy. Płacę 48 zł. za 6 pakietów i ta opcja mi odpowiada, listu nie dostałem nikt nie dzwonił tak więc udaję że tematu migracji brak. Z lektury forum wynika że podobnym jak ja proponują Universe+ za 49 zł tylko że kanałów mniej.

Jestem klientem N od jej pierwszego dnia istnienia na rynku, ale myśl o M I G R A C J I do Cyfrowego Polsatu jest silna.

pozdrawiam

Wymieniając dekoder , który uległ awarii nie z mojej winy automatycznie muszę przedłużyć umowę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to dostałem wczoraj wieczorem

30.06.2013 chodzi o nSport. Do tego dnia najkrócej będziemy go mogli oglądać, chyba że przedłużą.

Ja mam umowę do lipca 2014 i na razie nie mam zamiaru przechodzić do nc+.

Płacę teraz 70 złoty za Optimum+ HD z dekoderem Pace i to jest max co mogą ode mnie dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne jest że dni Nsport są policzone. Transmisje na żywo są dublowane na c+ lub family. Planowana likwidacja była na koniec czerwca bo wtedy miała zakończyć się migracja. Ja włączyłem ten kanał w marcu na okres 6m-cy z zaznaczeniem że nie jest gwarantowany. Jednak biorąc pod uwagę fakt dania w promocji zmigrowanym całych paczek c+, nsport zdechnie w czerwcu i nikt nie będzie lamentował że nie ma gdzie LM oglądać. Dziwi tylko fakt że to kanał gwarantowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopatrujecie się dziwnych rzeczy. Chodzi po prostu o to, że tym którzy nie przejdą do oferty nc+ 30.06 kanał nsport zostanie po prostu wyłączony.

Wystarczy spojrzeć na ofertę ze strony internetowej i tam nsport jest gwarantowany w odróżnieniu od wielu innych kanałów.

Ten kanał będzie przysłowiową "marchewką" dla klientów cyfry żeby przeszli do nowej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopatrujecie się dziwnych rzeczy. Chodzi po prostu o to, że tym którzy nie przejdą do oferty nc+ 30.06 kanał nsport zostanie po prostu wyłączony.

nie tyle "będzie" co "może zostać" wyłączony (patrz korespondencja mail'owa). Niektórym z nas gwarantowano go na pół roku przy przedłużaniu umowy. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...