Skocz do zawartości

Stanowisko platformy CANAL+ odnośnie abonentów z ważnymi umowami


z123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to jest proste jak budowa cepa:

Abonenci Cyfry dostają w kwietniu pismo, że wycofane będzie kilka kanałów z ich zagwarantowanych i mogą:

1. zaakceptować te zmiany i pozostać z resztą kanałów na dotychczasowych warunkach (do końca okres swojej umowy będą kuszeni "promocjami" do przejścia na nc+)

2. nie akceptują, wypowiadają umowę (do końca okres wypowiedzenia będą kuszeni "promocjami" do przejścia na nc+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest proste jak budowa cepa:

Abonenci Cyfry dostają w kwietniu pismo, że wycofane będzie kilka kanałów z ich zagwarantowanych i mogą:

1. zaakceptować te zmiany i pozostać z resztą kanałów na dotychczasowych warunkach (do końca okres swojej umowy będą kuszeni "promocjami" do przejścia na nc+)

2. nie akceptują, wypowiadają umowę (do końca okres wypowiedzenia będą kuszeni "promocjami" do przejścia na nc+).

 

 

Pytanie ile czasu na decyzje mieć będziemy.

 

Jeśli będę miał cały pakiet Canal+ jak do tej pory (no dobrze, z innymi nazwami) to chętnie zostanę nawet kosztem TMC czy Universal Channel. Natomiast jeśli będzie się to wiązało z podwyżka, ewentualnie niekompletnym C+, to nie widzę takowej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się wkrótce mocno zdziwisz.

 

Bo zapłacisz więcej. Jeśli dobrze pamiętam, to masz Prstige za 122. Więc za jakieś dwa tygodnie dostaniesz liscik z info, że od 1 lipca Twój pakiet będzie nazywał się All Inclusive i opłata miesięczna wynosić będzie 199pln. I tyle w kwestii dociągnięcia Twojej umowy do końca..

viewtopic.php?f=6&t=13379&start=20385

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

 

Mi też konsultant mówił że od lipca przymusowa migracja. Czerwiec to ostatni miesiąc z starą cyfrą plus.

 

Tak 2 razy zostałem poinformowany. Od Kwietnia można też rezygnować bo nie będzie kilku programów, ale pozostać będzie można tylko do końca czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie poczekajmy. Moim zdaniem, ta fala krytyki podziała na nich trzeźwiąco i pójdą po rozum do głowy. Usuwając pokaźną liczbę kanałów będą niezmiernie zadowoleni, że ludzie mimo możliwości wypowiedzenia będą chcieli zostać na dotychczasowych ofertach. Jak będzie w rzeczywistości- okaże się.

 

P.S Znam kilku konsultantów cyfry i nie przywiązywałbym się do tego co mówią. Chcą ci wcisnąć ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disnemar, im szybciej wyślesz tym lepiej, będzie dużo czasu na negocjacje. Tylko nie jestem pewien skutku wypowiedzenia - czy na dzień 1 lipca(bo wtedy byłaby migracja) czy 1 maja, czyli natychmiastowy...

 

No właśnie się zastanawiam.

 

Skoro czerwiec ma być ostatnim miesiącem "starej cyfry" to na wypowiedzeniu warto chyba zaznaczyć ,ze rezygnuję z dniem 30 czerwca. Nie wiem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...