Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konsultanci NC+ przechodzą samych siebie, otrzymałem trzy propozycje migracji (jedna telefoniczna, dwie przez e-mail). Wszystkie podane ceny takie jak dla nowych abonentów, z jedną różnicą, jak HBO w Platynie dawali za 20 zł, to Mulitroom za 20 zł. (a dla nowych MR jest za 10 zł).

Do tego Pan z NC+ minie poinformował, że jak nie jestem zadowolony to mogę rozwiązać umowę najwcześniej z końcem okresu minimalnego tj. z dniem 30 września, nie wspominając nic, ze mogę to zrobić już teraz z powodu wyłączenia kanałów. Jednym słowem wielka kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli miales npremium to jeszcze pare dni masz, ale z racji ze zwykle kanaly zostaly wylaczone 1 kwietnia to 14 dni od zmiany juz minelo. Ale jak masz npremium to dostales tez listy ktory daje ci termin do 19 kwietnia jak z racji wylaczenia kanalow, ale po tym terminie to juz wiekszosc nie bedzie mogla nic zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam problem jeżeli pisze w złym dziale proszę o przeniesienia mianowicie dostałem rachunek z telewizji n na kwotę 23zł i mimo ze widnieje na nim nadpłata 70zł ponieważ z poprzedniego miesiąca czyli marca miałem nadpłatę 163zł ponieważ wypowiedziałem im umowę to nie płaciłem kwoty 93zł za kwiecień i powinno mi logicznie rzecz ujmując pozostać 70zł i tyle mam niby nadpłaty w rachunku za kwiecień a mimo to mam zapłacić im 23zl coś mi tu nie pasuje może ktoś mi to wyjaśnić jak to możliwe że po mimo nadpłaty 70zł mam im zapłacić 23zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś mógł pozwolić żeby rozwalić dwie naprawdę dobre platformy N i Cyfra+ platforma z długoletnim doświadczeniem i wprowadzić tą beznadziejna NC+ gdzie dzwoniąc na infolinie można usłyszeć jedynie kiepskie oferty, kłamstwa i zero dokładniejszych informacji, a zdarza sie też że konsultant potrafi zerwać połączenie to jakaś masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz i tu jest problem, bo gdyby nie to narzekanie, nie moglbys teraz przestac narzekac! Wniosek taki ze przestajac narzekac podcinasz galaz na ktorej siedzisz. Coprawda na rok mozesz miec to gdzies, ale pomysl ze po tym czasie nc+ juz nie bedzie nawet w polowie tak przyparte do muru. Tobie sie udalo, pozostale jeszcze jakies 1,5mln z czarniejsza przyszloscia.

 

Z takim podejscie nc+ nie wyciagnie rzadnych wniosko, a przynajmniej nie takich ktore beda korzystne dla abonentow. Te ulgi dla 200-300k ktore teraz sypia spadna na barki pozostalych abonentow, bo nc+ juz nie popelni bledu zeby dac im okazje do wypowiedzenia, pozwoli im docigac umowy do konca i wypowiedzenia rozloza sie w duzym czasie ze nie wywolaj ponownie takiej burzy, i z kolejnym okresem gdy na ciebie przyjdzie kolej beknac juz nie bedzie takiego rwetestu by wywolac burze ktora znowu pozowli ci tak "przyfarcic".

 

Ale tak to juz u nas Polakow jest, potrafim czasem zaczac ale skonczyc juz nie!(przynajmniej wiekszosc :P) Ja tam swoja godnosc mam i cenie ja bardziej niz te judaszowe srebniki. Bez TV mozna zyc, a napewno sa niegorsze alternatywy by poblazac takim wyzyskiwaczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja dobrze rozumiem, że gdyby nie opór nas wszystkich przez ostatnie dni takich ofert by dziś nie było. Ale dla mnie wojna się skończyła (jak dla wielu, którzy ugrali wreszcie rozsądną ofertę). Zaczeli dawać rozsądne oferty, żeby było z czego płacić kary uokikowi... O to walczyliśmy i teraz ze spokojem możemy zasnąć.

Powodzenia pozostałym na placu boju. Dla abonentów C+ też przyjdzie czas i dostaną co chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie marioking!

Ja już za 8 miesięcy planuje znowu wypowiedzenie wysłać :lol2: Długo się mną nie nacieszą w tej NC+ jeśli nie utrzymają oferty otrzymanej dzisiaj. Nie stać mnie na płacenie więcej niż 79 zł miesięcznie za telewizję dzisiaj i wątpię w to że będzie mnie stać za rok.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja dobrze rozumiem, że gdyby nie opór nas wszystkich przez ostatnie dni takich ofert by dziś nie było. Ale dla mnie wojna się skończyła (jak dla wielu, którzy ugrali wreszcie rozsądną ofertę)

Tylko, żeby się to nie skończyło utratą części praw sportowych i filmowych :roll:

 

Powodzenia pozostałym na placu boju. Dla abonentów C+ też przyjdzie czas i dostaną co chcą.

Nie byłbym taki pewien. Tak jak napisał @marioking, Cyfrowicze nie mieli przymusu migrowania, oni sobie posiedzą do końca na starych umowach, które będą kończyć się w różnym czasie i nie będzie takiego szumu. Pewnie jakieś obniżki będą, ale wątpię, żeby takie jak dla nkowiczów. Niedługo minie też termin składania wypowiedzeń w n i myślę, że te oferty utrzymaniowe dla abo n też się skończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop, od tego jest między innymi to forum, byśmy mogli się zorganizować i odpowiedzieć w stosownym momencie, nie jest zatem powiedziane, że główny bum nastąpi w różnych terminach, wystarczy byle pretekst, żeby znów lawinowo posypały się rezygnacje.

 

Nie nastąpi to jednak w kwietniu, ponieważ klienci c+ przyjęli taktykę wyczekania co z tego wszystkiego wyniknie, a wiadomym to będzie już w maju br.

 

Niedługo więc nc+ odpocznie po lawinie wypowiedzeń umów klientów enki.

 

Dobrze jednak, że proces ewentualnej migracji został podzielony na etapy, choćby z tego względu, że przyjrzymy się spokojnie procederom uprawianym przez ITI od strony prawnej i będziemy lepiej przygotowani na socjotechniczne sztuczki tej spółki.

 

W tym czasie, CP również przygotuje lepsze niż teraz warunki dla niezdecydowanych, więc de facto sprawa jest biznesowo otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu mam więcej niż oczekiwałem i to właśnie ze strony N-ki.

W piątek Julian przedstawił pakiet rozwiązań do UOKiK, ale tylko w stosunku do abonentów Nki - taki miał obowiązek.

I tu wypowiadający, i tylko oni, dostają super ofert aby zakończyć boje a ITI żeby nie dostało kary.

Co do Cyfrowiczów sprawa ma się gorzej.

Generalnie w C+ było drożej w wyższych pakietach. W Nce super promocje na super fule można było liczyć już za 99 do 109 zł.

I tak chyba zostanie.

Jak widać z postów Cyfrowicze o ile dostają lub gdyby dostali za tą cenę co mają lub w granicach 10-15 zł więcej - będą zadowoleni.

O tym wie ITI i dlatego niezbyt chętnie dają takie zniżki jak u Nkowców.

I w przypadku nawet dużej liczby rezygnacji z tyt. wycofania kanałów ITI ma duże pole manewru i pewnie nie będzie mieć już na karku Urzędu.

 

Jeżeli prawdą jest, o czym pisali w publikatorach, że ITI chce wykosić C+, Nkowcy ze sprzętem ADB będą górą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jeżeli prawdą jest, o czym pisali w publikatorach, że ITI chce wykosić C+ ...

 

Jeżeli to jest prawdą i ITI chce obniżyć wartość nc+, by wykupić od Vivendi utracone udziały, to i tak potrzebne jej będą pieniądze, a te nie spadają jak biblijna manna z nieba.

 

Zatem tani klienci byłej enki tu kiesy nie zapełnią brzęczącą monetą i potrzebna jest duża liczba abonentów, a jak na razie się na to nie zanosi.

 

Chyba, że im się wreszcie pojaśni w łepetynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop, od tego jest między innymi to forum, byśmy mogli się zorganizować i odpowiedzieć w stosownym momencie, nie jest zatem powiedziane, że główny bum nastąpi w różnych terminach, wystarczy byle pretekst, żeby znów lawinowo posypały się rezygnacje.

Tylko ile osób udziela się na podobnych portalach? 5% wszystkich abonentów?

Większość jak dostanie telefon z satysfakcjonującą ich ofertą to ją przyjmą i nie będą się zastanawiali czy można było wyciągnąć podobny pakiet taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop, powinieneś wiedzieć jak to działa, bo w przypadku klientów enki było przecież identycznie, więc tu nie procenty ogółu potencjalnych klientów zrobią kwestię, tylko elektroniczne media, które chętnie podejmą kolejny bulwersujący temat.

 

Przecież procent udzielających się na antyncplus, czy forach społecznościowych w wypadku przymusowej migracji klientów enki, również był znikomy, a jednak głosy tej garstki, która krzyczała na forach wywołały odpowiednie zainteresowanie mediów i stosownych organizacji.

 

Dopóki temat jest gorący, to można kuć to żelazo i w maju nie będzie jeszcze na to za późno.

 

Gorzej, jeśli emocje wystygną, bo jeśli bum migracji klientów c+ miałby przypaść na sezon ogórkowy, to sprawa jest praktycznie z gruntu skazana na fiasko.

 

Jak mówiłem jednak, CP szykuje tu niespodzianki dla niezdecydowanych, więc banicja klientom c+ nie grozi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowej sytuacji (gwałtowne rabaty dla uciekajacych n-kowców) nawet @Pawop nie wytłumaczy prostej zależności: zjeżdżąją z ceny ustalonej jako rentowna TO CO czeka abonentów przy znacznie niższych wpływach - jakieś cuada-niewidy i da się utrzymać poziom obietnic czy po prostu zdążanie do bylejakości (ograniczenie zasobu praw,rezygnacja z niektórych kanałów).

Sami obrońcy polityki nc+ podkreślali "że nie ma nic za darmo" i super oferta MUSI kosztować.

W świetle obniżek , albo bylejakość, albo nc+ bezczelnie zawyżyła ceny i chciała skroić swych klientów.

 

W sprawie migracji C+ (o której gros abo w ogóle nie słyszało i jedyna zmianą, którą oni zauważyli i na którą narzekają to nowa lista w dekoderach): nie przeceniałbym roli właściwego przedstawienia oferty bo zakres ofert tańszych niż obecne jest ograniczony, a wiemy jak przeciętny Kowalski reaguje na słowo "podwyzka" i to np. w okresie gdy budżet domowy będzie znów skubany np. śmiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż sądzę, że dawanie całej paczki C+, HBO i filmbxów czy jeszcze multi w cenie 50 paru złotych jest poniżej kosztów / chyba nawet taniej niż CP/i faktycznie mogą w najbliższym czasie odpuścić przetargi na jakieś prawa czy to filmowe, czy sportowe ale dla polaka jest jedno kryterium ma być tanio / stąd tyle abo. ma CP/. Nieważne co w pudełku, ważne aby było tanio. Z drugiej strony trzeba poczekać na pierwsze rachunki tych osób bo już było sporo wpisów na ich forum, że dzwonili następnego dnia i mieli gołe pakiety załączone bez extrasów. Tłumaczenia, że im załączą od maja. W sumie pewnie dostaną ale kto wie czy nie po bojach reklamacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę płacić uczciwą cenę, niż martwić się o losy komercyjnych podmiotów. Umowa na 12 miesięcy, więc przy ewentualnej stracie praw, nie zdążę odczuć skutków. Później wybieram na rynku ofertę, która znowu mi odpowiada. Nikt nie jest przyspawany do platformy. I nie, w Polsce jedynym kryterium nie jest cena, gdzie łupi się na wszystkim. Wiele rzeczy ściągam z zagranicy za dużo lepsze pieniądze. Bardziej martwi mnie mylne postrzeganie 'premium' przez tych, którym tak wmówiono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, żeby się to nie skończyło utratą części praw sportowych i filmowych :roll:

 

To im płać nawet 500 zł ale my nie będziemy.To twoje straszenie przypomina mi straszenie małych dzieci,że Baba Jaga przyjdzie.Już tyle twoich przepowiedni się na forum nie sprawdziło,a ty dalej swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop, powinieneś wiedzieć jak to działa, bo w przypadku klientów enki było przecież identycznie, więc tu nie procenty ogółu potencjalnych klientów zrobią kwestię, tylko elektroniczne media, które chętnie podejmą kolejny bulwersujący temat.

 

Przecież procent udzielających się na antyncplus, czy forach społecznościowych w wypadku przymusowej migracji klientów enki, również był znikomy, a jednak głosy tej garstki, która krzyczała na forach wywołały odpowiednie zainteresowanie mediów i stosownych organizacji.

 

Dopóki temat jest gorący, to można kuć to żelazo i w maju nie będzie jeszcze na to za późno.

 

Gorzej, jeśli emocje wystygną, bo jeśli bum migracji klientów c+ miałby przypaść na sezon ogórkowy, to sprawa jest praktycznie z gruntu skazana na fiasko.

 

Jak mówiłem jednak, CP szykuje tu niespodzianki dla niezdecydowanych, więc banicja klientom c+ nie grozi. ;)

 

Właśnie nie było identycznie. Abonenci Cyfry nie zostali postawieni pod ścianą i nie musieli wybierać między kilkudziesięcio procentową podwyżką, a rezygnacją. Dlatego media elektroniczne już się tym nie będą zajmować, przynajmniej nie w takim zakresie. Gdyby nie konieczność migracji dla abo n, to takiego szumu w mediach by nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawop, sądzisz że hasło: nierówne traktowanie jest lżejsze gatunkowo od przymusu migracyjnego?

 

No widzisz jakoś nie sądzę, aby tak było, więc albo ITI się zepnie i zmigruje klientów cyfry+ na takich samych zasadach jak klientów enki, albo znów będzie siwy dym.

 

Bo co to niby ma być, taki New World Order i w nim Apartheid według rozdzielnika ITI?

 

Niedoczekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...