Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie również przyszła muzyczka, a że nie taka jak lubię i nie w tej jakości, to szybko ją wyłączyłem. ;)

 

Dobrze, że tylko raz, bo inaczej podpadałoby pod stalking.

 

Za drugim razem jednak, objawił się z tego numeru jegomość płci męskiej (zdaje się, bo teraz to nic nie wiadomo) i przedstawił mi propozycje, dokładnie takie same, jak punkcie dystrybucyjnym (rozmowa o pakiecie Ai).

 

Poprosiłem zatem, żeby wstrzymali się z ofertami, dopóki nie będą dla mnie korzystniejsze i jak na razie mam spokój.

 

Jeszcze mam kilka miesięcy starej umowy, więc nic mnie w tyłek nie podpieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac rozmowa z nimi jest przereklamowana, obecnie negocjacje moga zadoowlic tylko niewymagajacych purystow. Wez tez pod uwage dziesiatki tysiecy wypowiedzen do obslugi ktore im wplynely, wiec znalezc kogos kto ma czas z toba pogadac to bedzie wyzwanie, tylko wracajc do meritum szkoda tracic czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzicie, i to jest również dość ważny news, nawet jeśli cośkolwiek plotkarski, bo mam właśnie dylemat, czy brać w nc+ pakiet "Ai" za całe 179, czy może raczej, lepiej będzie ograniczyć się do gołej "Platyny", teraz coś ok. 99 i dokupić do tego Premium w CP, co razem dawałoby co prawda niemal całe 190, ale za to z gwarantowanym sportem full wypas i pełną ofertą filmową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ci raczej nie wyjdzie chyba ze chcesz bawic z dwoma pudlami, nc+ nie przewiduje nieparowania kart, nawet na moduly nie masz co liczyc, to musialbys sie niezle obstawic doekoderami. Ale koncept niczego sobie, cp raczej taniej oferuje paczke z hbo, filmbox, cinemax, nawet nie wiem czy nie lepiej zestawic tego z comfort + canal za 79!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzętowo, liczę na CAM-y, co w CP oczywiście na razie wypala, a sądzę, że i w nc+ dojdzie do tego, że wejdą do oferty.

 

Na razie lecę na sprzęcie private, ale jeśli będę musiał wziąć dek ADB do tej Platyny, to trudno, za to jednak mam wsio, co jest obecnie na rynku.

 

No, prawie wsio. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Postremus, z wiarą ma to mało wspólnego, bo to raczej próba sił organów polskiego państwa z jednym z podmiotów medialnych.

 

Mnie tylko zżera ciekawość, kto w tym sporze będzie górą. :D

 

Tu wszystko jest bowiem możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja generalnie po rozwiązaniu obydwu umów z n-ką i C+ nic do encepence personalnie nie mam. Oni chcieli zrobić skok na kasę ( ich prawo), jako klienta rzetelnie wywiązującego się z wszystkich zobowiązań potraktowali mnie z buta, wobec tego zwinąłem swoje zabawki i zaoszczędziłem w ten sposób sporo pieniędzy. Dalej będę oglądał, to co oglądałem :lol2: , a zaoszczędzoną kasę wydam na filmy i koncerty na BD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni przechodza sami siebie, ja mam migrowac, doplacic kilkadziesiat zeta miesiecznie a oni mi laskawie sypna sundance chanelem za 2,90, az na dwa miesiace(niecale). Oni tacy dobrzy dla mniej, a ja tak po nich jezdze, po prostu jestem niewdzieczny, wystarczy ze zmigruje a oni beda dla mnie tacy dobrzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po swojej migracji miałem 5 rozmów z różnymi konsultantami - za każdym razem omawiałem ten sam problem, i dostałem 5 różnych obietnic, 5 różnych zapewnień, i dopiero słowa ostatniego konsultanta się sprawdziły. Im pomimo najlepszych chęci nie można po prostu ufać, bo niektórzy z nich nie mają pojęcia o czym mówią.

Obecnie jestem po migracji, mam już działającą Platynę z Mediaboxem; mam też swoją starą Cyfrę+ Optimum która również nadal chodzi, nawet pobrali mi za nią kasę 2 dni za kolejny miesiąc, pomimo iż umowa z Cyfrą wygasła mi tydzień temu. 3 z 5 konsultantów + gość z APSu stwierdziło że pobiorą mi extra za Platynę również w tym miesiącu, 2 z 5 konsultantów stwierdziło że mi nie pobiorą.

Czyli w sumie nic nie wiem, będzie co będzie, czuję się naprawdę świetnie poinformowany.

 

Umowa z cyfra plus obowiązuje Cię do 30 kwietnia, a umowa z nc+ od 7 kwietnia(o ile tego dnia ją zawarłeś). Ale tak jak miałeś na pewno czytane w aneksie, który dostaniesz zresztą na piśmie, opłaty za nc+ są pobierane dopiero od maja mimo, że już możesz korzystać z oferty, bo nowe "opłaty obowiązują od pierwszego dnia miesiąca po miesiącu w którym umowa (nc+) weszła w życie" - jakoś tak to idzie. Nic się nie zdubluje. Więcej, ewentualne pieniądze wpłacane a nie wykorzystane w cyfrze+ idą na rzecz płatności na rzecz umowy z nc+ - więc nic też nie zginie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam ofertę nc+ i zastanawia mnie jedna rzecz. Jeśli bym wziął pakiet silver to czy bym miał zapewnione że na kanałach Canal + family będzie na stałe ekstraklasa czy mogą to zmienić. Bo widzę że musiałbym wziąc pakiet za 119zł żeby mieć wszystkie kanały Canal+. Samej paczki C+ nie ma jak dawniej było w Cyfrze. Za to w polsacie nie ma wszystkich meczów ekstraklasy a na nich mi zależy.

 

Tak, tu na stałe masz Ekstraklasę, tyle, że nie w takim zakresie jak w pakiecie za 119, bo nie wszystkie mecz, ale będą. Wszystkie pozostałe ligi też masz - ale nie wszystkie mecze - wiadomo. A pakiet wyższy, zawsze możesz wziąć ;). Czyli w dowolnym momencie możesz go sobie zwiększyć. W drugą stronę to nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie i fajnie. Był list przepraszający i "nowa super-oferta". Ale do dnia dzisiejszego platforma nc+ nie zająknęła się nawet słowem o nieobecności w swojej ofercie kanałów Polsat HD, Polsat Sport News, History HD i ESPN America na dekoderach lub tunerach z systemem dostępu warunkowego Seca Mediaguard. Może należałby się jakiś oficjalny komunikat, wyjaśnienie abonentom wyżej wymienionych braków. Zapłaciłem pierwszy rachunek w nc+ i jestem potwornie wkurzony, że zapłaciłem po części za coś, czego nie mogę oglądać. Zachowanie nc+ - po prostu żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...