Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby robili to profesjonalnie to np do komentowania meczu Fenerbahce - Arsenal nie daliby dwoch specjalistow od ligi angielskiej. To nie mecz ligi angielskiej tylko starcie w Stambule miedzy druzyna turecka a angielska. Ciekawe jak stoi wiedza Twarowskiego i Nahornego o Fenerbahce i przede wszystkim lidze tureckiej. Mam pewne obawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli dać specjalistę od ligi tureckiej, której nie pokazują? Dobry komentator poradzi sobie z każdym meczem.

 

Zresztą ludzie dajcie sobie na wstrzymanie, bo już mnie zaczynacie męczyć tym narzekaniem. Pokazaliby wszystkie mecze, to zaraz by było, że dlaczego ten komentator, dlaczego na tym kanale i dlaczego wynik jest za dużą czcionką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby robili to profesjonalnie to np do komentowania meczu Fenerbahce - Arsenal nie daliby dwoch specjalistow od ligi angielskiej. To nie mecz ligi angielskiej tylko starcie w Stambule miedzy druzyna turecka a angielska. Ciekawe jak stoi wiedza Twarowskiego i Nahornego o Fenerbahce i przede wszystkim lidze tureckiej. Mam pewne obawy...

Nie spodziewaj się za wiele... Przecież co tam obchodzi kogoś jakieś Fener :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, 2 godziny temu Borek na Twitterze:

 

@soltyss: @BorekMati Panie Mateuszu ja mam pytanie zupełnie nie do tematu. Co z SerieA w PSport. Bo podobno interesowaliscie sie zakupem.

@BorekMati: @soltyss Slyszalem, ze NC+ w pakiecie z LM pilkarzy ręcznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież liga mistrzów piłkarzy ręcznych jest nadal w polsacie mają ważny kontrakt.

Kontrakt juz sie skonczyl

ale slyszalem ze serie a jest w pakiecie z eurobasketem to by bylo dziwne bo polsat ciagle pokazuje na ogolnodostepnym PS news mecze Polakow przed ta impreza wiec promowali by nie swoj produkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)ciekawe czym chca zastapic utrate Ekstraklasy

 

Może pakietem "UEFA Euro 2016 qualifying", które to prawa do tych meczów będą scentralizowane przez UEFA. Być może Iwanow właśnie o tym wspominał na kolejny rok. Mieć możliwość pokazywania spotkań ESP, ITA, FRA, GER, ENG, NED czy POR o stałych godzinach to fajny kąsek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...