Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy mecz Indiana Pacers - San Antonio Spurs jest na żywo?

Edytowane przez Barti
Czerwony kolor tekstu w postach zarezerwowany jest wyłącznie dla Administracji i Moderacji forum. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymkowiak na stałe ekspertem?

Z tego co mówił Marciniak na streamingu przed startem nowej L+E to tak, mieli jeszcze może kogoś drugiego znaleźć na jego miejsce by się wymieniali. Za to Włodarczyk miał nie być na stałe na miejscu dziennikarza, a dziś znów jest, choć na rozmowie z gościem na razie wyszedł ze studia. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy jestem pozytywnie zaskoczony Ligą+ Extra. Wygląda to milion razy lepiej niż tydzień temu. Jest dużo dyskusji, nie ma zbędnych materiałów, do tego fajne analizy przygotowali Piotr Laboga i Filip Surma. I nie ma tej ciągłej rotacji. Jest rzadziej i to jakoś nie przeszkadza.

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Dodatkowo na plus - Carlitos. Mimo tłumaczenia dyskusja dosyć płynnie się toczy.

Wreszcie też o Legii około 20 minut - tak w sam raz jak na mecz, który był o 18.00 i trzeba go omówić.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuda do kwadratu. Powielają te same błędy co tydzień temu. Pełno zbędnych materiałów, nudne analizy (szczególnie ekpertteza przypomina tani teleturniej dla gosposi), i jeszcze te rotacje gości w studio. Nie polecam.

Coooo, chyba nie oglądałeś programu :D Przecież materiały były dwa - Turbokozak i padolino. Aa, no i analiza gry Lecha, która była kapitalna. O symulkach też fajny materiał. Ja nie wiem czego wy oczekujecie po programach o piłce, jak nie analiz taktyki, meczu itd? Cytatów z książki Pirlo albo Jerzego Engela? Dla mnie odcinek sprzed tygodnia słaby, ale ten dzisiaj na duuuuży plus. I Carlitos fajny - nie gadał banałów, nawet w kontekście przejścia do innego klubu. Mądry chłopak :)

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coooo, chyba nie oglądałeś programu :D Przecież materiały były dwa - Turbokozak i padolino. Aa, no i analiza gry Lecha, która była kapitalna. O symulkach też fajny materiał. Ja nie wiem czego wy oczekujecie po programach o piłce, jak nie analiz taktyki, meczu itd? Cytatów z książki Pirlo albo Jerzego Engela? Dla mnie odcinek sprzed tygodnia słaby, ale ten dzisiaj na duuuuży plus...

 

Ja oczekuje, aby prowadzący i osoby w studio nie byli smutni i spięci, tylko wyluzowani, dowcipni. To wygląda jak lekcja polskiego, że Pani pyta, ktoś odpowiada (przeciekawe że zawodnik X strzelił 4 bramki prawą nogą, a lewą 0), ale nie ma żadnej kontry i swojego zdania. Ten odcinek był kopią sprzed tygodnia, zaczynając od składu studia, przez prowadzenie i na publiczności kończąc. Jedyny plus to osoba Tomka Włodarczyka. Aha, i jeszcze cały ten program jest za długi.

 

Zobacz sobie jak powinny wyglądać programy o piłce: dzisiejsza Misja Futbol, wczorajsze Cafe Futbol czy ś.p. Stan Futbolu.

 

A wiecie co zrobię za tydzień? Ucieknę o 20 sprzed telewizora, tak szybko jak uciekała publiczność ze studia w ostatnich sekundach dogrywki :).

Edytowane przez jacekmalina30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczoraj wyłączyłem po 30 minutach. Było trochę lepiej niż tydzień temu, ale wciąż było słabo. Po 10 latach sumiennego oglądania prawie każdego programu (przegapiłem może z 10 odcinków) odpuszczam sobie L+E. Oczywiście od wielkiego dzwonu obejrzę program kiedy gościem będzie Boniek, Nawałka czy inny Mioduski, ale skreślam program z mojej listy "Must See".

Najmocniejsze ogniwo czyli Włodarczyka "wygonili" po 20 minutach, gość mówi niesztampowo, potrafi się wysłowić, ma własne źródła informacji, a jest marginalizowany. Pamiętam programy z 2013-2014 gdzie często bywali Rudzki albo Bugajski, kibic przed TV podobnie jak Smok i Twaro w studiu tylko czekali na jakiegoś Hot Newsa. Dzisiaj mamy trochę program lifestyle, a nie program o piłce.

Przykro to mówić, ale ciekawszym programem o naszej lidze stał się Magazyn Ekstraklasy w onecie. W ogóle darmowe programy Misja Futbol czy English Breakfast "biją" magazyny z płatnej stacji premium Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...