Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktokolwiek czepia się wady wymowy człowieka z telewizji to jednak jest to cios poniżej pasa, bo to nie ma nic wspólnego z merytoryką tylko jest atakiem na człowieka i jego dysfunkcję. Równie dobrze można się czepiać, że ktoś się na wizji jąka, albo sepleni. To od telewizji zależy kogo zatrudnia, na co patrzy i co dopuszcza, a czego nie - ja oceniam to co gość mówi, a nie jak mówi.

 

No ale jeśli już przyjmiemy takie zasady, że człowiek nie wymawiający litery "r" nie może komentować to w tej samej lidze jest Kapica, który ma wieczną chrypkę i kluski w gardle, oraz Twarowski, który ma za cienki głos. Sorry, ale oni nic z tym zrobić nie mogą, więc out z telewizji :) I możemy tak jechać dalej ze wszystkimi i każdemu coś zarzucić... tylko jaki jest sens?

 Dlaczego więc nie ma jąkających się komentatorów ? :)

 

@tyrla za plan transmisji daję łapkę w górę ;) Wreszcie ktos to tutaj wrzuca i nie trzeba szukać. Nie wiem jak wy, ale ja nie czytam rozpisek, bo nie chce mi się ich szukać odkąd zostały stąd wyrzucone i z wątku Elevena.

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jąkanie się to akurat nie jest najlepszy przykład, bo nie wyobrażam sobie jąkającego się komentatora. Ale już właśnie chrypka czy nie wymawianie "r" to tak naprawdę żaden problem. Môwią płynnie, znają się na tym co robią i dodaje im to nawet trochę różnorodności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę więc wymagam od nadawcy premium NC+ komentatorów bez fonetycznej wady wymowy. Pana Orłowskiego komentarz  drażni mnie i denerwuje i nie odpowiada mi taka różnorodność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę więc wymagam od nadawcy premium NC+ komentatorów bez fonetycznej wady wymowy. Pana Orłowskiego komentarz  drażni mnie i denerwuje i nie odpowiada mi taka różnorodność. 

Proponuję złożyć reklamację w NC+ - osoby przyjmujące takie zgłoszenia na pewno będą miały niezły ubaw.

 

Dobrze, że dzisiaj chociaż studio LM będzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę więc wymagam od nadawcy premium NC+ komentatorów bez fonetycznej wady wymowy. Pana Orłowskiego komentarz  drażni mnie i denerwuje i nie odpowiada mi taka różnorodność. 

Rozumiem, jakbyś robił awanturę o fatalny dźwięk który się ostatnio zdarza, czy bardzo słabe HD które też bywa... ale nie, czepiaj się wymowy eksperta :D Tez nie przepadam za nim, ale naprawdę trzeba mieć smutne życie bo o to się pieklic. Tak jak kolega wyżej napisał: zgłoś reklamację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie oglądaj / wyłącz dźwięk. Dla mnie merytoryka ma większe znaczenie od jakiejś wady wymowy.

Problem w tym, że merytorycznie Orłowski też jest słaby. Komuś, kto średnio interesuje się La Liga może się wydawać, że Leszek się na tym zna. Tymczasem Orłowski zna się głównie na gadaniu o bzdurach/plotkach wyczytanych w hiszpańskich brukowcach. Jako, że liga hiszpańska jest moim oczkiem w głowie, to wiem skąd bierze on swoje informacje i jaką mają one wartość. Krótko - DNO. To tak, jakby np. Kosowski podczas Ekstraklasy przytaczał info z pudelka. A argument "nie oglądaj / wyłącz dźwięk" jest mega słaby. Nie po to płacę, żeby nie oglądać meczu albo wyłączać dźwięk. A na wyjazd do Hiszpanii co tydzień na mecz nie jestem w stanie sobie pozwolić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że merytorycznie Orłowski też jest słaby. Komuś, kto średnio interesuje się La Liga może się wydawać, że Leszek się na tym zna. Tymczasem Orłowski zna się głównie na gadaniu o bzdurach/plotkach wyczytanych w hiszpańskich brukowcach. Jako, że liga hiszpańska jest moim oczkiem w głowie, to wiem skąd bierze on swoje informacje i jaką mają one wartość. Krótko - DNO. To tak, jakby np. Kosowski podczas Ekstraklasy przytaczał info z pudelka. A argument "nie oglądaj / wyłącz dźwięk" jest mega słaby. Nie po to płacę, żeby nie oglądać meczu albo wyłączać dźwięk. A na wyjazd do Hiszpanii co tydzień na mecz nie jestem w stanie sobie pozwolić ;)

No i wreszcie ktoś podsumował tego Leszka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie samo NC+ jest na świecie. ludzie często w kablówkach mają Canal+, nie mają nSport. Albo odwrotnie, a mecz był wcześniej zapowiadany na nSport.

Zresztą źle piszesz, bo nSport jest jedynym kanałem własnym tematycznym NC+, który NIE jest dostępny w pakiecie Start+.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy? Przecież nSport jest nawet w pakiecie start z Canal+, nie ma potrzeby dublowania tego na C+ Now.

Nie wiem jak jest teraz, ale jak miałem pakiet Canal+Start to nSport+ w pakiecie nie było i był to jeden z powodów dla którego zwiększyłem pakiet na Canal+Comfort. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505: teraz jest.

 

@tyrla: no i właśnie nie ma sensu, żeby leciał na Canal+ Now :D.

 

@ezequiel93: Co Ty nie powiesz... http://ncplus.pl/sklep/oferta/start-premium

A jeśli w kablu ktoś ma C+, ale nie ma nSportu to emisja na Now nic nie zmieni bo tego kanału tam po prostu nie ma.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...