Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Studio jest to samo dla wszystkich programów sportowych w nc+! Z innego robiona jest tylko Liga+ Extra. Programy różnią się jednak umeblowaniem. Raz stoliczek, raz duży stół a raz sofy. No i inne kolorki oświetlenia. :)

Z komentarzem się postarali, znowu. ;) Tu już się nie da zwalić winy na przestarzały stadion.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest trochę śmieszne, że wszyscy płaczą, bo studia nie ma, a wczoraj właśnie w studio o braku studia w dniu dzisiejszym mówili oboje prowadzący. Jakoś nikt z komentujących tego nie zauważył. To tylko pokazuje jak wszyscy to upragnione studio oglądają. Bardzo kiepsko skoro nikt nie słyszał. :)

Ponarzekajmy sobie dalej - tak dla zasady.

 

Oczywiście szkoda, że studia dzisiaj nie ma. Jednak dla mnie ważniejsze jest to, że jest Multiliga Mistrzów. Wszystko co najlepsze na jednym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohh - mozliwe, ze sie pomylilem. Przelaczylem na Canal+ Sport na chwile przed skrotami LM, zeby zobaczyc jak to studio wyglada. Widzialem doslownie 30 sekund, bylem przekonany, ze to studio w ktorym jest w poniedzialki EPG.

No tak, bo Canal+ ma jedno studio do EPG, GPS, Ligi+ czy Ligi Mistrzów. Jedynie Liga+Extra, jak Bart podkreślił jest w siedzibie TVNu. A, no i mini studio z greenscreenem, gdzie kręcone są spoty, magazyn LM w TVN7 i Radio Canal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się w ogóle zastanawiam jaki jest sens wysyłania komentatorów na takie mecze.

- Jakość przekazu fatalna

- Dźwięk nie zgadza się z obrazem

- Komentator nie zasypuje mnie ciekawostkami których się dowiedział będąc na miejscu

- Komentator poinformował ze sami słabo widzą monitory, więc dla nich też jest gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem jak juz kilka razy mowilem - zwyczajnie nie ma sensu wysylanie komentatorow na miejsce, zeby komentowali te mecze - niech pojada na wycieczke jak juz chca a komentarz niech bedzie przeprowadzany normalnie (przez innych komentatorow).

 

Dzwiek dzisiaj tragedia, było chyba nawet gorzej niz w niedziele.

 

OK - juz rozumiem, dzieki za wyjasnienie Artek.

Mi sie zawsze bardzo odrozniało studio podczas LM i EPG - nie wiem dlaczego, tak po prostu.

 

Dokladnie - Multiliga Mistrzów to genialna sprawa, świetnie, że dalej jest prowadzona.

Jednak to chyba ostatnie Multiligi w europejskich pucharach - watpie, zeby od nastepnego sezonu CP ogarnial Multiligi, beda pewnie dawac pojedyncze mecze jedynie.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to w Eleven przyjemność dla uszu,a ja mydła też nie dostrzegam więc nie narzekajcie tak bo nie ma na co.

 

Brak studia to byla farsa wczoraj, ale z drugiej strony to czy to studio jest cos warte? Czy Kosowski albo Przytula by nas zaciekawił czymś o Napoli? Nie,na pewno nie!

Ale to pokazuje jak oni widza traktują i jak podchodzą do LM. We wtorek nie widziałem studia po meczach bo najpierw oglądałem Liverpool live a potem na nSport nie znając wyniku patrzyłem na Sporting-Steaua. Co dla niektórych może być dziwne bo przecież nie da sie tak haha. No ale owszem da się. multiliga mi nie potrzebna i nie ma za co chwalić. Kibice i pasjonaci oglądają cale mecze, a bramki można potem sobie obczaić ale co kto lubi..

 

Niestety za rok LM w CP, tam poziom merytorycznie wcale nie wzrośnie niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie i wy chcecie La Liga w C+? :D Powrót do 3 spotkan hehe...wczoraj pokazali, ze nawet mając dwa wydarzenia olali studio przed LM. To się chyba jeszcze nie zdarzyło. I tutaj nie chodzi o słuchanie gadających głów tylko o podejście do tematu. Naprawdę taki problem zrobić 2 studia w tej samej wizualizacji? Jeśli taka błahostka to problem to już widzę jakby pokazali 8-10 LL czy 7 Serie A. Wole już mydło na 11, przynajmniej im się chce, o ilości nie mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chcemy, bo nie lubimy mydła i Mirosławskiego. Tyle że nasze chcenie ma niewielkie znaczenie. Jakoś dziwnie nikt nie zauważa jednego, prostego faktu. Teraz w C+ są tylko dwie ligi, więc spokojnie znalazłoby się miejsce dla większej ilości spotkań. Jakoś niewielu przeszkadza, że 11 olewa ligę francuską i coraz częściej włoską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chcemy, bo nie lubimy mydła i Mirosławskiego. Tyle że nasze chcenie ma niewielkie znaczenie. Jakoś dziwnie nikt nie zauważa jednego, prostego faktu. Teraz w C+ są tylko dwie ligi, więc spokojnie znalazłoby się miejsce dla większej ilości spotkań. Jakoś niewielu przeszkadza, że 11 olewa ligę francuską i coraz częściej włoską.

Bo nawet jak olewaja to puszczają więcej niż C+ xD

 

Dla mnie mogą wywalić LL, ale pisze ogólnie, a nie według mojej ulubionej Serie A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że jakość komentarza (dźwięku) przy transmisji meczu Real-Barca słaby, ale jakość obrazu dużo lepsza niż na Elevenach....dziwne to niby to i to HD.

Bo liczy się bitrate i na C+ BYWA niezły (choć do np ZDF HD im daleko) to na eleven bywa żałosny ;]

Dźwięk masakryczny. To samo było na superpucharze i tam jakieś ściemy walili że uefa im kiepskie źródło udostępniła. Kabarecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze chciałbym żeby LL poszła do C+ z powodu Serie A. Jednak nadal nie kumam dlaczego Ty chcesz jej tutaj? 3 meczyki i brak studia? Myślisz, ze pokażą więcej? Wczoraj pokazali na co ich stać ze studiem...Nie można zrobić 2? Serio? To jak z magazynem PL...olewka.

 

A 11 nawet jak okroi Serie A to i tak będzie jej więcej niż w C+ o opakowaniu i magazynach nie wspomnę.

 

I co jaki masz argument? Mityczne HD i wspaniały komentarz, wiec niech zamiast 8-10 spotkan wrócą 3-4 :D Wiem, wiem nikt nie ogląda meczów ogórków...co nie znaczy, ze nie ma być do nich dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę raz jeszcze, jeśli La Liga wróci do C+(w co ja nie wierzę), to będzie więcej meczów, bo zostały im tylko dwie ligi. Miejmy nadzieję, że będziemy mogli się przekonać. Nie rozumiem też jak widzowie sportu mogą zadowalać się tak kiepskim przekazem jaki ma 11? W dobie 4K oni nawet nie są w stanie zaoferować dobrego HD. Naprawdę Wam to nie przeszkadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wierze, bo udowadniają to na każdym kroku:

- wczorajszy brak studia przy taki licznej redakcji (podejrzewam, ze dotyczyło to sztywnego trzymania się, ze wzór studia dotyczy LM i koniec, wiec nie mozna w ich przekonaniu zmienić grafik na ekranie - taka sztywność jest przerażająca)

- brak magazynu PL jak Eleven GOL i w sb bez komentarza xD

- brak wcześniej magazynu po kolejce jak Sport+Ekstra

- brak dziennikarzy we wszystkich studiach, nie ma nikogo z prasy.

 

Wiec nie wiem dlaczego mieliby zmienić podejście...

 

 

Jakość Eleven to jedyny minus,ale za 5-15zl mogę przeżyć...niż mieć HD za 50-60zl

Edytowane przez Electrixxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj komentarz to była tragedia. Niedość że komentator z wadą wymowy, to jeszcze dźwięk jak w prehistorii telewizyjnej. Jeszcze co kilka minut piknięcia jakby klawisze w telefonie naciskali.

Bez komentarza, z samym dźwiękiem trybun by się 100 razy lepiej oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...