Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Poczytajcie sobie

https://forum.satkurier.pl/topic/21890-liga-mistrz%C3%B3w-i-liga-europy-uefa-od-sezonu-201819-w-cyfrowym-polsacie/page-5?do=findComment&comment=1274914

Nadal uważacie że CP jest takie świetne? Za darmo będą zapewne te gorsze mecze.:P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Za darmo?Czyli brać NC+ bez pakietu Canal+? Takie NC+ cię interesowało? :P

Kto z was ma NC+ bez Canal+ i oglądał LM?

Eleven zgodzę się nie każdy chce ale Canal+ to chyba wszyscy fani sportu posiadają w NC+.

Widzę różnice bo będą kanały za które "zapłacisz" by oglądać lepsze mecze.

Nieważne zresztą, nie ma sensu się rozpisywać, kto chce niech przechodzi do CP już teraz ;)

Ja mam umowę do końca września 2018 a do tego czasu to wiele się pozmienia, wtedy zdecyduje co dalej.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ty chcesz udowodnić.Dla mnie istotne jest to ,że stracili kolejne prawa  LM i LE na rzecz Polsatu. Wynika z tego są nieudolni i nie mają kasy.Ściemniają ludziom, że nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@mingo niektórzy zapomnieli jak jeszcze niedawno pisali w innym dziale.

"Za ile najtaniej i takie tam", teraz są konsekwencje tego.

Tłumaczenie NC+ jest bezsensu tego nie neguje.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak to mówią "każdy orze jak może" ;) Dla Ciebie wydanie sporej forsy na abo może nie robić problemu, a dla kogoś innego 100 zł / mc to może być za dużo. Większość u nas żyje od 1-go do 1-go i dla nich niższy abonament to jedyna szansa, żeby mieć CP czy nc+ :)

 

Ja też nie mam tego problemu, ale rozumiem, że każdy chce płacić jak najmniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nasza w tym głowa ale NC+ nie ma wyjścia co do kupna LaLigi i,Ligue 1 i innych lig które nie będą w CP.Abonenci masowo będę przechodzić do konkurencji mając wszystko oprócz Ligi Angielskiej i Ekstraklasy . Myśle ze następnym komunikatem powinna być informacja o NBA ! Nie ma co analizować czy gdybać bo każdy jest wkurzony ze NC+ nie szanuje ludzi którzy utrzymują ich platformę( głównie fanów piłki nożnej ) .Chyba ze zamierzają zwijać interes to było by logiczne. Polsat miał lepszą ofertę i wygrał. Gdyby ligi które Canal+ stracił na rzecz Elevenow wygrał na wyłączność w takiej formie jak pokazuje to Eleven teraz ,a jest to możliwe ( Qatar - kryzys-blokady ) to nie było by tak zle. Nie wiem czy ktoś zauważył ale nie zdziwiłbym się jakby pracownicy odpowiedzialni za porażkę z Eleven to te same osoby które zajmowały się LE i LM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Muszą, nie mają wyboru, nie mają wyjścia, pracownicy odpowiedzialni za porażkę"

Rozumowanie nastolatka...

Myślisz, że Oni zrobili to specjalnie na złość Tobie i innym abonentom, czy są tak głupi i nic nie potrafią załatwić?

 

Robią to, na co w danej chwili mogą sobie pozwolić a jak widać, obecnie na niewiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ich oświadczenie to jakieś jaja. Chwalą się, że będą mieli LM bo będzie ogólnodostępna. Ale skoro ogólnodostępna to po co płacić nc+ skoro zobaczy się tyle samo meczy co odbiorcy bezpłatnej NTC. To żaden magnes do zostania z nc+. Chwalą się, że szeroką dostępność oferowali. Też jaja. A mogły oferty być zbliżone i Polsat wybrali bo dawał lepszą dostępność

Polsat kanały otwarte a nc+ nie

Polsat w internecie a nc+ nie

Kanały Polsatu szerzej dostępne i tańsze niż paczka C+.

 

Więc nc+ twierdzi, że oferowali dobrą dostępność a jest dokładnie na odwrót. Polsat udostępni na wszystkie sposoby a nc+ tylko w swoich kanałach premium bez otwartej tv, bez internetu

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Polsat w internecie a nc+ nie

NC+ nie jest w internecie?To ja chyba mam nie to NC+ o jakim ty piszesz :lol2:;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie kupili LM i LE nie znaczy, że brakuje im kasy. Gdyby tak było, to by nawet nie startowali w przetargu. CP mocno zalicytował i wygrał. Sky UK też swego czasu straciło LM. Pisanie, że nc+ się kończy jest bezpodstawne. CP tyle funkcjonował bez wielkiej piłki i ma się dobrze. Co do praw od MP&Silva czyli m.in. Serie A, Ligue 1 czy F1, to były nie do zdobycia przez innych nadawców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat kanały otwarte a nc+ nie

 

Kanały Polsatu szerzej dostępne i tańsze niż paczka C+.

Zrozumiesz w końcu, że nc+ nie miał kanałów otwartych? Wybrali inny model uprawiania telewizji niż CP

 

Jak można porównywać kanały Basic Cable od CP, do kanałów Premium C+?  Widać, że masz małe pojęcie o mediach.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ nie jest w internecie?To ja chyba mam nie to NC+ o jakim ty piszesz :lol2:;)

Chodzi mi o to, że w internecie tylko abo nc+ mają. A oglądać treści CP w necie moga abo nc+, abo CP, abo kablówek, odbiorcy NTC, nieposiadający tv też mogą

Zrozumiesz w końcu, że nc+ nie miał kanałów otwartych? Wybrali inny model uprawiania telewizji niż CP

 

Jak można porównywać kanały Basic Cable od CP, do kanałów Premium C+? Widać, że masz małe pojęcie o mediach.

Ale to nie ja porównuję. To użytkownicy typu ''Arkon'' chcą LM w kanałach Basic Cable podczas gdy w nc+ płaci za premium. I ja to właśnie wszystkim staram się wytłumaczyć, że Polsat nie może udostępnić w tak tanich kanałach tylko musi tworzyć nowe droższe. I chcę aby użytkownicy przestali narzekać na takie działanie Polsatu tylko zrozumieli, że w C+ płacą za paczkę premium a Polsaty Sport w tanich pakietach więc nie można wymagać tam ekskluzywnych treści typu LM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

ekskluzywnych treści typu LM

Jak to ładnie określiłeś. ;)

To teraz CP będzie musiało cały ten "ekskluzywny" towar opakować i sprzedać.

Komentatorzy jacyś tam są do tego?Multiliga będzie?Jestem zaciekawiony, może jednak się skuszę by przejść.

Za ile to wszystko będzie?Jakieś promocje dla abo nc+ są?

Jeszcze trochę i mnie przekonacie :/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie kupili LM i LE nie znaczy, że brakuje im kasy. Gdyby tak było, to by nawet nie startowali w przetargu. CP mocno zalicytował i wygrał. Sky UK też swego czasu straciło LM. Pisanie, że nc+ się kończy jest bezpodstawne. CP tyle funkcjonował bez wielkiej piłki i ma się dobrze. Co do praw od MP&Silva czyli m.in. Serie A, Ligue 1 czy F1, to były nie do zdobycia przez innych nadawców.

Sorry ale NC+ w ciągu dwóch lat wygrało tylko 3 przetargi jeśli twoim zdaniem nie jest z nimi źle to nie wiem co sądzić na pewno gorzej nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...