Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu na stronie z wynikami na zywo bylo pokazane ze mecz juz leci byla 6 minuta i tym sie sugerowalem jednak , poprawili to , dlatego myslalem ze nie jest na zywo , nie raz c+ z nba takie triki robilo , poza tym jak pisze nawet nie ma znaczka na zdf ze to na zywo.Od razu trzeba ludzi od idiotow wyzywac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kingofsouth, może nie będziesz pisał postów pod postami bo to łamanie regulaminu?

 

Na pewno juz robi kupe w gacie ze strachu.... Ty ciagle masz problem z tym regulaminem...

 

 

Co do rugby, Canal+ posiada prawa do pucharu szesciu narodòw. Fajnie jakby kupili jeszcze Aviva Premiership bo to jest premium.

A co do futbolu ameryk. to nie jest to zly pomysl, lecz na poczatek niech kupia NFL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ powinna się zainteresować Polska Ligą Futbolu Amerykańskiego. To dynamicznie rozwijający się sport w Polsce. Przez ostatnie dwa lata liczba drużyn zwiększyła się prawie o 100% do 74. Zespoły mają fajne nazwy :)http://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_Lig ... 5%84skiego

Dokładnie. Jestem jak najbardziej za. Najlepiej w pakiecie z NFL :D.

 

Po pierwsze - kto by to oglądał?

Więcej osób niż ci się wydaje. Ja też mogę napisać że żużel na nSport to pomyłka bo przegrywa z innymi stacjami w wynikach oglądalności. Więc wywalić Ekstraligę bo nikt tego nie ogląda :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale głównie chodziło chyba o C+, bo jakbyśmy mieli wymieniać wszystkie to trzeba by dodać np. 1.ligę polską czy portugalską (?).

C+ to nie jedyny kanał sportowy w pakiecie Platinum. A skoro gość pytał o pakiet Platinum to moim zdaniem o wszystkie ligi jakie będzie mógł obejrzeć a nie tylko na jedynym słusznym ceplusiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...