Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wedlug mnie to bedzie beznadzieja - w poniedzialek 5 meczow?! Jezeli wszystkie naraz o 20:30 (taka godzina jest wedlug mnie najbardziej prawdopobna) to dobrze. Jest tez mozliwosc ze kilka przed 20 a kilka po - wtedy czesc meczow bedzie naprawde ciezko obejrzec LIVE. Dobrze, ze jest timer w dekoderze i to z funkcja ustawienia zeby sie nagrywalo w kazdy powiedzmy poniedzialek o tej samej porze, wtedy bedzie z glowy :)

 

Normalni ludzie pracuja / ucza sie w takie dni jak poniedzialek (chyba, ze maja ferie / urlop / wyjatkowo dzien wolny) i nie koncza az tak wczesnie. Nie jest to raczej atrakcyjny czas. Ponadto w poniedzialki (przewaznie) rozgrywane jest po 1 meczu z kazdej TOP ligi w rankingu poza Bundesliga i Ligue 1 ale sa to mecze co najmniej 3ego sortu, z udzialem druzyn stanowiacych tlo dla czolowki ligi. Ja poniedzialkowych meczow od dawna juz prawie w ogole nie ogladam osobiscie.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to bedzie beznadzieja - w poniedzialek 5 meczow?! Jezeli wszystkie naraz o 20:30 (taka godzina jest wedlug mnie najbardziej prawdopobna) to dobrze. Jest tez mozliwosc ze kilka przed 20 a kilka po - wtedy czesc meczow bedzie naprawde ciezko obejrzec LIVE. Dobrze, ze jest timer w dekoderze i to z funkcja ustawienia zeby sie nagrywalo w kazdy powiedzmy poniedzialek o tej samej porze, wtedy bedzie z glowy :)

 

Normalni ludzie pracuja / ucza sie w takie dni jak poniedzialek (chyba, ze maja ferie / urlop / wyjatkowo dzien wolny) i nie koncza az tak wczesnie. Nie jest to raczej atrakcyjny czas. Ponadto w poniedzialki (przewaznie) rozgrywane jest po 1 meczu z kazdej TOP ligi w rankingu poza Bundesliga i Ligue 1 ale sa to mecze co najmniej 3ego sortu, z udzialem druzyn stanowiacych tlo dla czolowki ligi. Ja poniedzialkowych meczow od dawna juz prawie w ogole nie ogladam osobiscie.

5 meczów w sezonie, a nie 5 meczów naraz co kolejkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby kupili prawa do Bundesligi to pewnie 5 meczy live i to wszystko.

 

Pomarzyć można :) Stawiam na 3, gdzie zawsze Bayern, zawsze BVB i pewnie coś tam trzeciego :) LL tak transmitowali, więc nie wierzę w dużą ilość spotkań z Bundesligi. Lepiej dla niej niech zostanie w Eurosporcie, bo normalnie chciałbym Elevena, pewnie pokazali by max, ale do tego musieliby mieć 4 kanała na to raczej nie ma szans....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 2 zdania w tym newsie naprowadzily mnie na poprawny przekaz - pisalem na goraco, zaraz po przeczytaniu i umknely mi one za pierwszym razem. To calkiem zmienia postac rzeczy - te zmiany nie zmieniaja zupelnie nic. Tytul jest napisany w taki sposob, ze brzmi to jakby mialo byc 5 meczow w KAZDY poniedzialek.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jakość Eurosport jest bdb.A co do komentatorów to z tego co pamiętam mecze komentuje tam Borek i Hajto więc ekstraklasa!!!

Dobry żart. Dobra jakość Eurosportu? Może w kablu, bo na pewno nie na sat. Hajto ekstraklasa? Hahaha. Borek może, ale nie przy Hajcie...

 

Odnośnie Premier League o godzinie 16 w sobotę:

https://www.facebook.com/CANALplussport/posts/1204519812930718

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwierćfinały Pucharu Króla są w środę i czwartek, odpowiednio 19:15 i 21:15. :)

@czerstwy Tyle razy już powtarzaliśmy że bana nie ma, zresztą sama stacja jasno określiła że jest do 17 grudnia ale niektórzy tworzyli teorie spiskowe i sobie cały czas wkręcali że jest. :)

To jest w końcu czy nie ma bo transmisji o 16 brakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieli dodać, że z tych 4 meczów, 2 już były transmitowane, bo to jest od 30 grudnia, a oni publikują to info 3 tygodnie później.

 

"Ponadto, platforma nc+ transmitować będzie dodatkowe mecze z kolejek rozgrywanych w środku tygodnia, m.in. z udziałem zespołów Manchester United i Liverpool FC."

 

W środku tygodnia jest w tym czasie 1 kolejka i jest w niej mecz Liverpool-Chelsea, troszkę dziwne by to było gdyby nie było transmisji z tego meczu :D

Edytowane przez fancik19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...