Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co ty porównujesz ofertę filmową i sportową i tylko sportową.Na czym opierasz swoją wiedzę kto i z jakiego powodu wybiera C+?Oglądalność jest dowodem na z jakiego powodu ktoś  daną ofertę.Dostałeś dane dotyczące  oglądalności i dalej bredzisz o NBA czy NHL.Czytałeś dokładnie dost mecze naszych drużyn na poziomie 70-100tys a nie całe rozgrywki.Te mają mniejszą oglądalności niż Ekstraklasa.Są tacy co abonują NC+ dla żużla.

 

Dla mnie brak rozdziału film i sport jest ogromnym minusem tego pakietu...

 

Idąc tym tokiem to niech kupią ręczną kobiet, kosza K i M, i inne ligi np. badmingtona....a potem nie starczy na porządne prawa, bo się będą rozdrabniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak był podział to płacz że nie opłaca się brać tylko sportu.Widać trollom nigdy nie dogodzi.Dla jednych porządnymi prawami są np żużel nie każdy żyje piłką i całymi kolejkami :lol2: Jak maja kupować odpady typu ligi szkockie, rosyjskie,belgijskie portugalskie... to lepiej niech zainwestują w to co ma dużą oglądalność.Ligowa ręczna jest mało atrakcyjna z powodu dominacji zespołów Vive i Wisły ale zapewne trochę abonentów będzie to oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy odrobinę ogarnięty paczkę 8C+ ma za max 40 zł a ci bardziej ogarnięci nawet taniej.Czyli pełen sport  łącznie z NC+Go i ogląda gdzie chce nawet bez dostępu do satelity.Paczka C+ ma prawa dość drogie więc i taka cena za pakiet.Zawsze można zakupić połowę śmieciowych praw jak Eleven i się zachwycać ilością transmisji na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żużel ominąłeś :)

Nie no, żużel był i nadal jest :)

 

Lepiej jakby tak kupili Bundesligę

Jakoś nie widzę sensu. Mecze i tak odbywają się w momencie kiedy na jednym kanale jest pokazywana liga polska, na drugim angielska, a na głównym mecz Ligi Mistrzów w piłkę ręczną. Poza tym emisja w Eurosporcie zachęca widzów do dokupienia tego kanału za dodatkowe 5zł czy też wzięcia po prostu pakietu wyższego. 

 

No dlatego wielu mówi, że nc+ powinno zainteresować się ligą portugalską czy rosyjską oraz pgnig Superliga, żeby to jakoś wyglądało. Ja oglądam tylko VIVE I Wisle, to wielu by wystarczyło.

 

Przepraszam, z tą Bundesligą się pomyliłem. Wydawało mi się, że prawa obowiązują od tego sezonu, a nie od kolejnego? No ale nawet, czy nc+ jest w stanie powalczyć z Eurosportem?

Powyższe prawa nadają sie co najwyżej do nSport+. Natomiast co do Bundesligi - to tak jak pisałem. No chyba, że dojdzie do współpracy takiej jak przy Lidze Mistrzów i w momencie kiedy będą jakieś wolne miejsca to włożą np. jeden mecz na kolejkę do nSport+ lub Canal+Sport1/2. Może jakiś niedzielny, bo wtedy jest więcej miejsca.

 

 

Jak był podział to płacz że nie opłaca się brać tylko sportu.Widać trollom nigdy nie dogodzi.Dla jednych porządnymi prawami są np żużel nie każdy żyje piłką i całymi kolejkami  :lol2: Jak maja kupować odpady typu ligi szkockie, rosyjskie,belgijskie portugalskie... to lepiej niech zainwestują w to co ma dużą oglądalność.Ligowa ręczna jest mało atrakcyjna z powodu dominacji zespołów Vive i Wisły ale zapewne trochę abonentów będzie to oglądać.

Ja oglądam mecz swojej drużyny w naszej Ekstraklasie i regularnie śledzę poczynania polskich piłkarzy ręcznych. Do tego od czasu do czasu jakiś mecz w Lidze Mistrzów. Nie mam ani czasu ani ochoty na ślęczenie godzinami przed telewizorem w weekendy. Oglądam to co lubię i dla mnie ważne. Myślę, ze wielu ma takie podejście i wybiera to, co musi. 

 

Co do praw - myślę, że decydują się na zakup Superligi ze względu na popularność Ligi Mistrzów w tej dyscyplinie. Przy okazji wypełnić może pustki na nSporcie+. I również uważam, ze lepiej zbierać pieniądze na lata 2018-2019, bo wtedy może być naprawdę gorąco. 

 

Wolę mimo wszystko "śmieciową" piłkę i różne mecze od ręcznej i innych takich dyscyplin  :)

No tak, bo to "Eleven" w końcu :D

Sama "11" widzi co najlepsze. Nakupowali praw, ale powiedzmy sobie szczerze i tak inwestują głównie w hiszpańską piłkę pokazując niemal wszystkie spotkania kosztem mniejszej liczby spotkań z ligi francuskiej czy włoskiej. O belgijskiej i szkockiej nawet nie wspomnę. Warto tutaj dodać, że to hiszpańska była najchętniej oglądana w CANAL+ spośród trzech utraconych lig:

Mecze Ekstraklasy i Ligi Mistrzów zbierają nawet kilkaset tysięcy widzów. Podobnie z resztą Enea Ekstraliga. Można gadać się co chce, ale póki C+ będzie miał te prawa to będzie chętnie abonowany. Co widać chociażby po wynikach - po utracie 3 lig piłkarskich stracili zaledwie 14 tysięcy klientów. To niewiele jak na taką firmę i sytuację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


Co widać chociażby po wynikach - po utracie 3 lig piłkarskich stracili zaledwie 14 tysięcy klientów. To niewiele jak na taką firmę i sytuację.

14 tysięcy to stracili w NC+, gdzie ludzie są związani kilkunastomiesięcznymi umowami. Ile stracili w kablu już nie wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy odrobinę ogarnięty paczkę 8C+ ma za max 40 zł a ci bardziej ogarnięci nawet taniej.Czyli pełen sport  łącznie z NC+Go i ogląda gdzie chce nawet bez dostępu do satelity.Paczka C+ ma prawa dość drogie więc i taka cena za pakiet.Zawsze można zakupić połowę śmieciowych praw jak Eleven i się zachwycać ilością transmisji na żywo.

 

Jeśli forum robiłoby statystyki jakie posty piszesz najczęsciej to właśnie takie, że można mieć C+ dużo taniej, ale uwierz mi ogarniętych ludzi, którzy mają tanio C+ jest promil. 99% abonentów ma standardowe ceny za wszystkie usługi. Nie mówię tego ot tak, ale pracując 4 lata na różnego typu infoliniach wiem jak to wygląda.

 

A co do praw to polska ręczna jakoś mi nie pasuje do nc+. To coś jak regaty czy golf, bo mecze i hale poza meczami vive i wisły to mordęga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakoś nie widzę sensu. Mecze i tak odbywają się w momencie kiedy na jednym kanale jest pokazywana liga polska, na drugim angielska, a na głównym mecz Ligi Mistrzów w piłkę ręczną. Poza tym emisja w Eurosporcie zachęca widzów do dokupienia tego kanału za dodatkowe 5zł czy też wzięcia po prostu pakietu wyższego. 

 

Można też pomyśleć w drugą stronę, że wtedy fan bundesligi będzie musiał mieć (teraz jak tylko ta liga go interesuje to nie potrzebuje) Canal+Sport.  Mecze na siebie by nachodziły, a miejsce się na pewno znajdzie. Wystarczy dobrze pokombinować. Nie raz bywa tak że w C+ jest Premier League a potem Ekstraklasa, Na C+Sport Ekstraklasa, a na C+Sport2 Premier League. A czy jest problem by w sobotę dać mecz w Canal+? W tygodniu jak grają ligi to też transmitowali na C+ PL.

Zobaczymy też co zrobi E11, gdy uruchomi trzeci kanał. Fakt nie zmieni się to że La Liga będzie najczęściej pokazywaną, ale to m.in. dlatego że ramówka jest ułożona w sposób podobny jak Ekstraklasa, czyli jest możliwość transmisji (prawie) wszystkich meczów. W Serie A najwięcej meczów przypada na niedzielę 15, w Ligue1 sobote 20. Inny problem to te różne godziny rozpoczynania meczów w ligach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem, nie widzę żadnych argumentów za Bundesligą w C+:
1. Canal+ nigdy nie szedł w ilość - a mecze nakładały by się w soboty i w niedzielę z Lotto Ekstraklasą, Premier League i jeszcze piłkę ręczną.
2. Tanie te prawa nie są, a jak w poprzednim punkcie widać zabierałyby w części oglądalność innym prawom, na które NC+ wydała dużą kasę.
3. Z perspektywy kibica Bundesligi dzisiaj jest całkiem nieźle -Eurosport 2 pokazuje 5 meczów (pozostałe są o tych samych godzinach) za niewielką cenę. To 5zł mając jeszcze Ligę Europejską i jeden-dwa mecze Lotto Ekstraklasy, to nie jest dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argument o zabieraniu części oglądalności jest raczej chybiony. Jak leci Bayern to kibic tej drużyny raczej bezwzględnie wybierze bundesligę, nawet kosztem hitu Premier League. Gdybym miał i Canal+ a i tylko dla bundesligi musiał dokupować Eurosport2 to raczej bym był za kupnem tych praw. Oczywiście jestem na nie :D

Kiedyś gdy posiadali wszystkie ligi to również mecze się nakładały. Problemu nie było wielkiego, każdy oglądał to co go interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli forum robiłoby statystyki jakie posty piszesz najczęsciej to właśnie takie, że można mieć C+ dużo taniej, ale uwierz mi ogarniętych ludzi, którzy mają tanio C+ jest promil. 99% abonentów ma standardowe ceny za wszystkie usługi. Nie mówię tego ot tak, ale pracując 4 lata na różnego typu infoliniach wiem jak to wygląda.

 

A co do praw to polska ręczna jakoś mi nie pasuje do nc+. To coś jak regaty czy golf, bo mecze i hale poza meczami vive i wisły to mordęga.

I widzę że masz z tym problemy :lol2: Daję tylko innym do zrozumienia że można płacić mniej tylko trzeba się zainteresować tematem.Dlaczego niby ręczna nie pasuje do NC+?Cały czas piszemy o nSport a nie C+.Czy to jakiś ekskluzywny kanał że nie pasuje tam taki produkt? :lol2:

 

Właśnie dlatego lepiej, że Bundesliga nie jest w NC+. Trzymanie w garści kibica (bo tylko u nas możesz mieć na przykład LM) to dla mnie coś co jest na rękę tylko i wyłącznie danej platformie. 

Nie jest?A  czy Eurosport jest niedostępny u tego operatora?Bundesliga niech pozostanie tam gdzie jest bo to zapewne drogie prawa które nie przyciągną nowych do abonowania paczki C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Canal+/nSport+:

 

Poniedziałek, 05.09:

 

11:55 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: IHF Super Globe 2016 - mecz ćwierćfinałowy: VIVE Tauron Kielce - HC Taubaté

13:55 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: IHF Super Globe 2016 - mecz ćwierćfinałowy: Paris Saint-Germain Handball - Espérance Sportive de Tunis

15:55 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: IHF Super Globe 2016 - mecz ćwierćfinałowy: Füchse Berlin - Lekhwiya Handball Team

18:55 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: IHF Super Globe 2016 - mecz ćwierćfinałowy: Al Sadd SC - Sydney University Handball Club

 

Wtorek, 06.09:

 

11:55 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: IHF Super Globe 2016 - mecz półfinałowy o miejsca 5-8: HC Taubaté - Espérance Sportive de Tunis

13:55 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: IHF Super Globe 2016 - mecz półfinałowy o miejsca 5-8: Lekhwiya Handball Team - Sydney University Handball Club

15:55 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: IHF Super Globe 2016 - mecz półfinałowy: VIVE Tauron Kielce - Paris Saint-Germain Handball

17:55 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: IHF Super Globe 2016 - mecz półfinałowy: Füchse Berlin - Al Sadd SC

 

Czwartek, 08.09:

 

11:30 C+S2 GOLF: European Tour - KLM Open - 1. runda (do 13:30)

11:55 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: IHF Super Globe 2016 - mecz o 7. miejsce

13:55 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: IHF Super Globe 2016 - mecz o 5. miejsce

15:30 C+S2 GOLF: European Tour - KLM Open - 1. runda (do 18:30)

15:55 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: IHF Super Globe 2016 - mecz o 3. miejsce

17:55 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: IHF Super Globe 2016 - mecz finałowy

20:15 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: IHF Super Globe 2016 - ceremonia dekoracji

 

Piątek, 09.09:

 

11:30 C+S   GOLF: European Tour - KLM Open - 2. runda (do 13:30)

15:30 C+S   GOLF: European Tour - KLM Open - 2. runda (do 17:45)

20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30)

 

Sobota, 10.09:

 

03:00 C+S   BOKS: Walka o pas mistrzowski federacji WBA World w Reading - waga średnia: Daniel Jacobs - Sergio Mora (do 06:00)

13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester United FC - Manchester City FC (+ GPS od 13:15)

15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Górnik Łęczna (+ GPS i wstęp od 15:00)

15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Arsenal FC - Southampton FC (+ GPS od 15:30)

17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Arka Gdynia (+ wstęp od 17:40)

18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Liverpool FC - Leicester City AFC (+ GPS od 18:00)

20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa (+ GPS i wstęp od 20:00)

22:30 C+S   LIGA+

 

Niedziela, 11.09:

 

14:30 C+S2 ŻEGLARSTWO: Louis Vuitton America's Cup w Tulonie - 2. dzień (do 16:00)

15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin (+ wstęp od 15:10)

16:30 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off: Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław (+ wstęp od 16:00)

16:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Swansea City AFC - Chelsea FC

17:55 C+     PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków (+ wstęp od 17:35)

19:00 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń (+ wstęp od 18:30)

20:00 C+     LIGA+ EXTRA

21:00 nS+   MAGAZYN PGE EKSTRALIGI

21:30 C+S   LIGA+ EXTRA: Dogrywka

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...