Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W trakcie sezonu zdarzyło się może z 1-2 może 3x że dali na Eleven, a Final Four jak sam zapewne widziałeś to oprócz 2. półfinału całe było na tym kanale  :) Ogółem założenie jest takie, że Eleven to kanał wyłącznie z futbolem, czasem jednak zdarza się że mają dwie transmisje równocześnie z innych dyscyplin i wtedy właśnie tu pokazują też :) Ale powtórek z innych dyscyplin niż piłka na Eleven nie uświadczysz, tylko Eleven Sports :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oprawy LM piłkarzy ręcznych. Ja sledze te rozgrywki regularnie, więc mogę obiektywnie powiedzieć co i jak. Canal+ zazwyczaj daje 4, w porywach do pięciu meczów na kolejkę. Mecze polskich ekip są obsadzone w studio na hali, są reporterzy, no i komentatorzy. Wyjazdowe pojedynki VIVE i Wisły także są komentowane prosto z miejsca wydarzenia. Komentatorzy, eksperci - poziom mega wysoki. Finał Four było przepięknym zwieńczeniem ich pracy, oprawa jakiej dawno nie było w polskiej telewizji.

 

W Eleven natomiast, mecze polskich ekip rzadko były pokazywane na żywo, częściej w retransmisjach. Nie wspomnę już o innych spotkaniach. Choć kiedy była przerwa reprezentacyjna i w Eleven Sports mieli dużo miejsca, to pchali tej ręcznej ile się da, co oczywiście na plus. Ale to dwa takie weekendy na 19 :P Średnia to myślę jeden mecz na kolejkę. Też nie wspomnęe, ze wszystko ze studia i to z komentarzem takim sobie. Kacper Merk trzymał poziom, ale Sylwester Sikora i Michał Wszołek tak sobie...Tomasz Kozłowski (ekspert) może być, nie wiem jak Świrkula na Finał Four, bo nie słuchałem, ale zgaduje, że wypadł dobrze. Euro w Polsacie komentował naprawdę fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem maila o Euro w nc+, mam do Was pytanie: te kanały polsatowskie 2 i 3 będą dostępne dla wszystkich abonentów, którzy mają już wykupiony multiroom, czy tylko dla tych, którzy przedłużą umowę o dwa lata i wykupią multiroom  na ten okres?

Nie interesowałem się wcześniej tematem, z góry zakładałem, że Euro po prostu nie obejrzę, a ta ich krzykliwa reklama, jak to reklama jest niejednoznaczna.

Edytowane przez bombadil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem maila o Euro w nc+, mam do Was pytanie: te kanały polsatowskie 2 i 3 będą dostępne dla wszystkich abonentów, którzy mają już wykupiony multiroom, czy tylko dla tych, którzy przedłużą umowę o dwa lata i wykupią multiroom  na ten okres?

Nie interesowałem się wcześniej tematem, z góry zakładałem, że Euro po prostu nie obejrzę, a ta ich krzykliwa reklama, jak to reklama jest niejednoznaczna.

Wystarczy przedłużyć umowę z mulitroomem z opłatą za 10zł :) nie będą dla tych, którzy mają wykupiony multiroom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużenie Umowy o Okres oznaczony 24 miesięcy (24 miesiące po upływie dotychczasowego Okresu oznaczonego) wraz z przedłużeniem korzystania z Opcji dodatkowej Multiroom
Premium/Multiroom Standard, w ofercie, w której Opłata miesięczna za Sprzęt uzupełniający wynosi co najmniej 10 zł.

 

Przedłużenie Umowy o Okres oznaczony 24 miesięcy (24 miesiące po upływie dotychczasowego Okresu oznaczonego) wraz z Aktywacją Opcji dodatkowej Multiroom Standard,
w ofercie, w której Opłata miesięczna za pierwszy Sprzęt uzupełniający wynosi co najmniej 10 zł

 

Także w tych obu sytuacjach powinno być gratis.

Edytowane przez beren84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ORANGE zablokował ZDF I ARD czy mogą tak zrobić w NC+ ? To by było straszne

Na HB zdazalo się ze sciagali z anteny kanały, ale nie z astry... Poza tym jakość tych kanałów w SD jest masakryczna więc mała strata.

Wczoraj podlaczylem mono na Astre i Zdf oraz Ard smigaja w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można oczywiście zrobić zeza na Astrę 19.2E, zwłaszcza jak się ma wykupiony monoblock. Ale jeśli ktoś ma pojedynczy, drugi konwerter z uchwytem i może sobie go ustawiać dobrowolnie, to może zrobić też zeza na Eutelsat 9B na pozycji 9E, czyli zaledwie 4 stopnie obok Hot Birda, który jest na 13E :) Tam na transponderze o częstotliwości 12034V są min. TF1 i M6 oczywiście w jakości HD. To są szwajcarskie wersje tych francuskich stacji i też na pewno nie będą kodowane w trakcie transmisji meczy Euro na tym satelicie, podobnie jak FTA były na poprzednich MŚ. Wczoraj ustawiłem tak trzeci swój konwerter i super śmigają te kanały, jakość kapitalna, dźwięk AC3, tak że polecam przyjrzeć się też tej możliwości obejrzenia Euro2016 FTA.

Edytowane przez Marcolescu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




CZERWIEC

 

 

PIŁKA NOŻNA:

 

Mecze towarzyskie:


07.06. 20:40 Hiszpania - Gruzja Canal+Sport


 

KOSZYKÓWKA:

 

NBA


02.06. 03:00 Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers Canal+Sport

05.06. 02:00 Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers Canal+Sport

08.06. 03:00 Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors Canal+Sport

10.06. 02:55 Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors Canal+Sport

13.06. 02:55 Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers Canal+Sport

16.06. 02:55 Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors Canal+Sport



 


ŻUŻEL:

 

PGE Ekstraliga:

05.06. 16:30 Betard Sparta Wrocław - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra nSport+

05.06. 19:00 Stal Gorzów - Fugo Unia Leszno nSport+

06.06. 22:00 PGE Ekstraliga (skrót) nSport+

06.06. 22:30 PGE Ekstraliga (skrót) nSport+

12.06. 14:15 ROW Rybnik - Get Well Toruń nSport+

13.06. 22:00 KS ROW Rybnik - Get Well Toruń (skrót) nSport+

13.06. 20:30 Unia Tarnów - Stal Gorzów (skrót) nSport+

 

Grand Prix:

11.06. 18:00 Grand Prix Danii w Horsens CANAL+

 

GOLF:

 

02.06. 11:00 European Tour - Nordea Masters w Malmo Canal+Sport

02.06. 15:00 European Tour - Nordea Masters w Malmo Canal+Sport

03.06. 12:00 European Tour - Nordea Masters w Malmo Canal+Sport

03.06. 15:00 European Tour - Nordea Masters w Malmo Canal+Sport

04.06. 13:30 European Tour - Nordea Masters w Malmo Canal+Sport

05.06. 13:00 European Tour - Nordea Masters w Malmo Canal+Sport

08.06. 15:00 European Tour - Lyoness Open w Atzenbruggu Canal+Sport

09.06. 15:00 European Tour - Lyoness Open w Atzenbruggu Canal+Sport

10.06. 11:00 European Tour - Lyoness Open w Atzenbruggu Canal+Sport

11.06. 12:00 European Tour - Lyoness Open w Atzenbruggu Canal+Sport

12.06. 11:30 European Tour - Lyoness Open w Atzenbruggu Canal+Sport

16.06. 19:00 USGA - US Open w Oakmont Canal+Sport

17.06. 19:00 USGA - US Open w Oakmont Canal+Sport

 

BOKS/SZTUKI WALKI:

 

11.06. 03:00 Gala boksu zawodowego w Veronie: waga w wadze superpółśredniej: Rusłon Prowodnikow - John Molina Jr  Canal+Sport

17.06. 03:00 MMA Bellator 156 we Franco Canal+Sport

 

ŻEGLARSTWO:

 

11.06. 20:30 Światowa seria regat o Puchar Ameryki w Chicago Canal+Sport


12.06. 20:30 Światowa seria regat o Puchar Ameryki w Chicago Canal+Sport

 


SPORTY MOTOROWE:

 

04.06. 21:00 Drift Masters GP w Płocku - 3. runda nSport+

05.06. 12:00 Drift Masters GP w Płocku - 4. runda nSport+ 



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem.Tylko tracąc ligi mogli by dać coś wartościowego za to.Nie ważne czy w trakcie sezonu czy teraz.Utrata praw był jak i podwyżka.Nie mam jakichś tam oporów by krytykować coś co mi się nie podoba.Większość twierdzi że krytykuję tylko konkurencję a C+ zawsze chwalę.A piszą to tylko dlatego bo czytają to co chcą.Wielokrotnie krytykowałem NC+ transmisje sportowe jak i komentarz.Teraz też piszę swoje zdanie o ofercie sportowej na ten miesiąc.Żenada nie wymagam wielu transmisji ba nawet mnie zadowoli kilkanaście w skali miesiąca ale ciekawych.Tu widzę max 3 przez cały miesiąc w paczce C+ jeśli chodzi o sport! Jak za tą cenę to zdecydowane za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Nie ma co narzekać, transmisje golfa też kosztują. Od kogoś trzeba ściągnąć kasę za prawa do wyjątkowych imprez sportowych. Czekamy na transmisje z krykieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też sam od już chyba kilku lat uważam, że powinni pomyśleć o zakupie jakiś turniejów tenisowych lub o siatkarskiej Lidze Światowej, która przeważnie idealnie komponuje się w czas między sezonami lig piłkarskich. Niestety, do tych drugich Polsat ma prawa do 2018 roku, ale do tych pierwszych - jest świetna okazja, by za rok ramówka była bogatsza -właśnie o turnieje tenisowe.

 

Szkoda też, że żadnego magazynu z Euro nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...