Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wybrałem niegdyś n ze względu na Ligę Mistrzów...teraz też zapewne wybiorę nc+ z tegoż samego powodu (plus dodatkowy to Premiership). Ekstraklasa polska mogłaby w zasadzie dla mnie nie istnieć (szkoda czasu antenowego). Ale wygląda na to, że zdecydowana większość to jednak fani rodzimej kopaniny (nic do nich nie mam, ale tego inaczej nazwać nie można, tylko bezładna kopanina...)

pozdro dla kibiców PRAWDZIWEGO futbolu :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Salomon juz wypad z Milanu a Pawlowski wypozyczony bedzie do serieB. Takze zainteresowanie Plujsatu spadnie. Gdyby mieli bundeslige co tydzien bylaby Borussia i orgazmowanie Lewandowskim. Niech Plujsat lepiej zostanie przy swoich siatkarzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była, ale najważniejsze mecze były w C+.

 

@Pawop

Ciekawe czy francuska była taka tania ;) Bo dla mnie włoska zawsze stała na wyższym poziomie i mam nadzieję, że w tym sezonie również będzie w C+. Swoją drogą to ciekawe co z tym gadaniem w nSport, że mają ligę na 3 lata. Kłamali czy nc+ chciał mniej za nią płacić?

 

@clf

Panie hejterze, Salomon przeszedł do Sampdorii, więc nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było gdyby Serie A została w nC+, ale widać obecna cena musi być strasznie nieadekwatna do zainteresowania ligą na antenach Canal+.

Nie wierzę, że C+ rezygnowałoby z ligi która cieszy się ogromną popularnością.

 

Z Ligue 1 wiadomo, że nie zrezygnują choćby tego nikt nie oglądał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ wymaga większej oglądalności Serie A żeby wykupić te prawa ? A przepraszam co oni zrobili żeby podnieść atrakcyjność tej ligi !? Wielkie nic. Mieli najtańszy pakiet i czegoś oczekiwali a sami nic nie zrobili w celu poprawy sytuacji. 2 mecze live to kpina,do tego najgorsi komentatorzy Milko oraz Olbrycht. Nadawało się tylko dwóch- Tomasz Lipiński i Julian Kowalski. Teraz są ludzie z N - Gleń, Surma oraz Ryczel daliby radę.

 

Kupić większy pakiet i zmienić komentatorów to wtedy mogą wymagać wyników. Ale pewnie oleją widzòw i nie kupią.

 

Najlepiej dla włoskiej ligi jakby trafiła do Polsatu.Zasięg i realizacja lepsza niż w C+. Pewnie tak się stanie.Kmita wie że ich oferta piłkarska leży a teraz mają szansę to poprawić bo w Serie A jest więcej naszych rodaków a oni wspierają polski sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby nie do sportklubu, jak w ogole mozna ten kanal teraz odbierac? chyba tylko przez kablowki w nc i polsacie go nie ma, smiech na sali

 

 

Mi jest szkoda że nie ma go w nc+ bo zawsze lubiłem oglądać tam lige argentyńska, belgijska, czasem hiszpańską w kosza. Teraz mają mecze reprezentacji Polski w kosza kobiet i PLKK to pewnie bym to też oglądał ;)

No i lubię też Asa Wywiadu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...