Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Jako, że mamy teraz właściwie sportowe wakacje w telewizji a w sporcie w Canal+ będą różne zmiany (redakcja, ramówka itp.) więc chciałbym się dowiedzieć, czy wiadomo już gdzie będzie pokazywana piłka nożna w sezonie 2013/14, tzn. jakie mecze na jakich kanałach. Czy w tym sezonie Canal+ ma dalej prawa do tego, do czego miał we właśnie zakończonym (piłka nożna: LM, LE, liga angielska, hiszpańska, włoska, francuska i polska, żużel: Grand Prix i liga polska)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego dodam :

NBA

WNBA

Euroliga - skończyły się prawa, lecz za pewne znów kupią ;)

MMA BELLATOR

Puchar Davisa - tenis

Fed Cup - tenis

ATP niektóre turnieje :)

 

A co do ramówki to Premier League to zostaje w Canal+Sport

LaLiga tak jak zwykle Canal+Family/2

Ligue1 Canal+Sport i stawiam na pare meczów w nsport

SerieA dadzą do Canal+Sport

Polska Liga Canal+Family i nsport

Enea Ekstraliga nsport i tvn turbo

Grand Prix Canal+

NBA Canal+Family 2 i Canal+Sport

WNBA Canal+Sport

Euroliga - nsport, Canal+Sport

Puchar Davisa nsport i nsport 36

Fed Cup podobnie jak Puchar Davisa

No i oczywiście Liga mistrzów/Europy to Canal+, Canal+Family, Canal+Family2, Canal+Sport, nsport, nsport 36, 37, 38. Lepsze mecze w Canal+ i Canal + Sport a reszta to na innych kanałach. Dodatkowo jeden mecz LE w TVn turbo i moze TVN jak dojdą daleko polskie drużyny.

 

Może coś jeszcze kupią

To takie moje typy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc, gdyby mi bez migracji jutro odłączyli nSport, straciłbym w kolejnym sezonie koszykówkę europejską, polski żużel i niektóre mniej ciekawe mecze LM i LE. Poza tym to dość dziwna sprawa w obliczu strategii biznesowej nc+, że do Canal+ Family 1 i 2 dali tyle polskiej oraz hiszpańskiej piłki, bo to w końcu produkty raczej premium w polskich warunkach (Real, Barca i polskie krajowe rozgrywki). Sądziłem, że na tych kanałach będą raczej mecze ligi francuskiej i włoskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc, gdyby mi bez migracji jutro odłączyli nSport, straciłbym w kolejnym sezonie koszykówkę europejską, polski żużel i niektóre mniej ciekawe mecze LM i LE. Poza tym to dość dziwna sprawa w obliczu strategii biznesowej nc+, że do Canal+ Family 1 i 2 dali tyle polskiej oraz hiszpańskiej piłki, bo to w końcu produkty raczej premium w polskich warunkach (Real, Barca i polskie krajowe rozgrywki). Sądziłem, że na tych kanałach będą raczej mecze ligi francuskiej i włoskiej.

 

Zgadza się. Ale o to nie musisz się martwić, nie wyłącza ;)

 

A ogólnie jutro 1/07 czyli tak bardzo oczekiwany dzień, czyli poznanie redakcji. Ciekawe czy naprawdę ja piznamy jutro czy to tylko ploteczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...