Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to ma ktoś logiczne wytłumaczenie dlaczego transmitują mecz Rapidu z Valencią? Co takiego ciekawego się tam może zdarzyć? Skoro NC+ tymi prawami dysponuje i rozdaje to właśnie dlaczego na nSport+ nie leci właśnie mecz Schalke-Szachtar? Może nie było możliwości wyboru? Nie wiem, pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mecz Schalke-Szachtar jest o 19. Widziałem też zmiany między kanałami i np. TVP Sport pokazuje teraz ManU, który transmitował nSport+, a C+S pokazuje np. Tottenham, który pokazywał Eurosport. Dla mnie brak wytłumaczenia w pokazywaniu rewanżowego meczu, gdzie pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 6:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ma ktoś logiczne wytłumaczenie dlaczego transmitują mecz Rapidu z Valencią? Co takiego ciekawego się tam może zdarzyć? Skoro NC+ tymi prawami dysponuje i rozdaje to właśnie dlaczego na nSport+ nie leci właśnie mecz Schalke-Szachtar? Może nie było możliwości wyboru? Nie wiem, pytam.

 

Nie wiem czy to nie jest spowodowane tym, że Valencia to LL i dlatego to mecz pierwszego wyboru dla nich....oczywiście nie wiem kto to będzie oglądał, bo Valencia może sobie wystawić rezerwy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mecz Schalke-Szachtar jest o 19. Widziałem też zmiany między kanałami i np. TVP Sport pokazuje teraz ManU, który transmitował nSport+, a C+S pokazuje np. Tottenham, który pokazywał Eurosport. Dla mnie brak wytłumaczenia w pokazywaniu rewanżowego meczu, gdzie pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 6:0.

A Eurosport za to o 21 pokazuje mecz Porto-Borussia gdzie pierwszy mecz pokazał C+Sport2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, jedynie wiadomo że Eurosport i nc+ mają o jednej godzinie mecz pierwszego wyboru, od 2 wyboru to nie wiadomo jaka stacja co ma, wczoraj Eurosport nie pokazał w TV meczu Basel-Sion mimo że był nadawany w Eurosport Playerze.

A gdzie jest napisane ze wszystkie mecze są w TV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się TVP Sport ośmiesza z tą Liga Europejska. Po co oni wykupili te spotkania skoro leci tam teraz tenis na żywo? Już jedno spotkanie zostanie pokazane z odtworzenia. Radwańska jeszcze spotkania nie zaczęła, więc swojego Manchesteru o 21 to już raczej na pewno nie zobaczę. Parodia telewizji. I z tego co jeszcze patrzę to nawet na sport.tvp.pl nie ma transmisji tych spotkań.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraz się, ale to trochę słaby z ciebie ten kibic skoro nie ogladasz na żywo spotkania swojej ulubionej drużyny. Wiesz ja mam pretensje o to, że dobrze wiedzieli że ten tenis będzie i wykupili te spotkania nie wiem po co w ogóle. Zero organizacji z ich strony. Dlaczego nie mogliby Agi pokazać np. na TVP 2 i w tym samym czasie na żywo Manchester na TVP Sport lub na odwrót.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam Ci jedno proste pytanie: Czy znasz osobiście kibica, który ogląda wszystkie, ale to dosłownie wszystkie spotkania swojej drużyny? Jeżeli tak, to wielki szacunek z mojej strony dla tej osoby.

Kibicuję MU, ale przede wszystkim jestem Polakiem i dla mnie mecz Agi (której też kibicuję) będzie meczem pierwszego wyboru. Jeżeli United graliby w finale Ligi Mistrzów / LE to wtedy wybór byłby jednoznaczny :) Na tym poziomie wolę pooglądać tenis. :)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak ktoś jest prawdziwym fanem to obejrzy np. ja i wielu innych. Nie ma sensu na takie tematy dyskutować bo zmieniamy niepotrzebnie temat rozmowy. Fakty są takie, że TVP jak zwykle się osmieszylo wykupując te spotkania, wiedząc dobrze o tym ze maja w planach w tym samych godzinach pokazywać tenis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP można zarzucić wiele rzeczy, ale akurat dzisiaj to nie jest ich wina. Dzisiaj oglądam ich od około godziny 16, i w tym czasie zdążyli kilka razy powiedzieć, że ze względu na przedłużenie się meczy tenisowych ich ramówka ulegnie zmianie i priorytetem będzie tenis.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ich? Po co wykupili na dziś te spotkania skoro dobrze wiedzieli, że w tym samym czasie pokazują tenis?! Przecież to było oczywiste, że będą opóźnienia, zawsze tak jest w tenisie prawie. Zawiedli wielu fanów piłki nożnej. Niestety po raz kolejny. A najbardziej irytuje mnie to że na każdym innym kanale leci jakiś serial, jakby nie mogli premierowo puścić po spotkaniu Agi np. na TVP 2. Z tego co czytałem LE mogą pokazywać tylko na kanale kodowanym.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...