Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ryczel lepszy niż Żyżyński czy Olbrycht, a i Labogę odciąży.

Ja tam osobiście Żelka i Cezarego lubię, a z kolei za Ryczelem nie przepadam, za dużo krzyczy, ja rozumiem, emocje, ale bez przesady. Wszyscy 4 mogą pozostać, każdy chce pracować, a już na pewno w redakcji Canal+/nc+. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ktoś z nki lubi I chce komentować Ligue1, bo Bialasa się nie da słuchać...

Dobrze by było jakby odciążyli Michałowicza, bo on komentuje Eurolige, NBA, WNBA to jest dużo, a tak miesza mu się w głowie, a naprawdę jest bardzo dobry. Jak dobrze pamiętam to Tomasz Dryla (aktualnie komentuje Enea Ekstralige) komentowal na igrzyskach koszykówkę I robił to bardzo fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wybaczcie mi to pytanie, ale muszę je zadać jak będzie pokazywana LM na "NC+" (faza grupowa)? Nigdy nie byłem abonentem "n". Bardzo mnie to ciekawi, bo tak w lidze mistrzów mamy 8 grup. Zespoły z przedziału A-E rozgrywają mecze tego samego dnia i o tej samej porze, aby pokazać zmagania jednej grupy stacja musiałaby "poświęcić" na przykład: Family, Familly2 na grupę A. Na grupę B przykładowo Canal+ Sport, NSport, zespoły z grupy C Canal+, kanał37 powstaje pytanie co z resztą? (D,E)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to nie wszystkie mecze były pokazywane na żywo i znaczna część spotkań w fazie grupowej była pokazywana tylko w retransmisji. Zresztą nie pamiętam by N szczyciła się, że pokazuje wszystkie mecze Ligi Mistrzów na żywo.

 

Od nowego sezonu sobotnie i niedzielne mecze w ekstraklasie będą rozgrywane później niż dotychczas.

 

Nie zmienią się godziny rozpoczęcia meczów w piątek i poniedziałek, tak jak dotychczas będą one rozgrywane odpowiednio o godz. 18 i 20.45 oraz o 18 (lub 18.30). Zmiany oznaczają jednak koniec z meczami o godz. 13.30 w sobotę. Pierwsze spotkanie tego dnia będzie się zaczynało dopiero o godz. 15.30, kolejne zaś o 18 i 20.30. W ostatnim sezonie w sobotę poza meczem we wczesne popołudnie grano jeszcze także o 15.45 i 18.

 

Spotkania zaplanowane na niedzielę będą się rozpoczynały o godz. 15.30 i 18 (dotąd były to 14.30 i 17).

 

Zmiany w harmonogramie to efekt rozmów władz ekstraklasy z przedstawicielami platformy nc+, która jest głównym partnerem spółki prowadzącej rozgrywki ligowe na najwyższym poziomie w kraju. Jak tłumaczy rzecznik prasowy nc+ Arkadiusz Mierzwa, nowe godziny rozpoczęcia spotkań mają dać kibicom "widowiska lepszej jakości". - W przypadku telewizji ważne jest też to, że dzięki przesunięciu sobotnich meczów na późniejsze godziny zyskaliśmy dodatkowy mecz w tzw. prime time, kiedy więcej widzów może zasiąść przed telewizorami - mówi rzecznik w serwisie wirtualnemedia_pl.

 

Dobra decyzja choć na pewno wpłynie to na inne ligi, bo teraz w sobotni wieczór do wyboru będą mecze lig hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej, plus mecze naszej Ekstraklasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij o lidze angielskiej która ma duże grono widzów

 

Pamiętam pamiętam, ale napisałem akurat o sobotnim wieczorze mając na myśli godzinę po 20, a z tego co pamiętam Premiership w sobotę ostatni mecz gra o 18:30 (?). Zresztąto i tak najdzie na sobotni wieczór.

 

A co do LM, to jeżeli jest tak ja napisał artek, to pewnie znajdą miejsce, kanałów jest sporo przecież do wykorzystania. Skoro na ence sobie poradzili, to i tutaj dadzą rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...