Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.facebook.com/CANALplussport/posts/543273635722009

 

 

W tym poście z 2013 roku  - dotyczącego 3-sezonowego kontraktu wyraźnie jest mowa o 150 meczach na sezon, co daje 4 na kolejkę. To, że zmienili podejście, gdy pojawił się Eleven i jest więcej spotkań to zrozumiałe. Jednak wcześniej było to po 4 mecze i od święta zdarzał się 5. Tak było w sezonie 13/14 i 14/15 - a to przecież dwa sezony, gdzie mają te same prawa jak w sezonie aktualnym ;) Mogę tego w sieci znaleźć więcej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jak byś zaoszczędził przy że tak powiem sparowaniu C+ Z Eleven? i tak musiałbys mieć paczkę C+ bezwartościową na dodatek.

 

A w kablu nie ma ich z tego samego powodu zapewne co w CP. Bo się dogadali zeby opylac 11 razem z C+.

Duża dostępność Eleven np w CP czy UPC = spory spadek abo paczki C+ a co za tym idzie zapewne też NC+.

Sam bym poszedł do CP jakby 11 miała BPL i była w CP

Jak ? Przechodzę na pakiet Comfort + MR /49zł/, rezygnuję z wszelkich paczek C+, HBO, Cinemax, Filmbox, History HD, seriale itd i wykupuję Eleven w necie.

Zamiast płacić 109zł łącznie wyjdzie mnie niecałe 65zł - a nawet jeśli Eleven podbije cenę, niech strzele podwoi - to i tak wychodzę na tym o wiele lepiej, a wszystkie ligi mam tak jak miałem.

Warunek: BPL musi trafić do Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze Ligi Europy w nc+:

 

CANAL+ SPORT:

16:55 Karabach - Monaco

18:55 Rubin Kazań - Liverpool

20:50 Studio LE

21:00 Lech Poznań - ACF Fiorentina

23:00 Studio LE

23:30 Magazyn Skrótów Ligi Europy

 

CANAL+ SPORT2

18:55 Napoli - Midtjylland

21:00 Athletic - Partizan

 

NSPORT+

18:55 Olimpique Marsylia - Sporting Braga

21:00 Sparta Praga - Schalke 04

23:30 Magazyn Skrotow LE

 

NC+38

18:55 Multiliga Europy

21:00 Multiliga Europy

 

A w Eurosporcie:

16:55 Besiktas - Lokomotiv

18:55 Club Brugge - Legia Warszawa

21:00 Tottenham - Anderlecht

Eurosport pokaże 3 mecze? Jestem z lekka zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/CANALplussport/posts/543273635722009

 

 

W tym poście z 2013 roku  - dotyczącego 3-sezonowego kontraktu wyraźnie jest mowa o 150 meczach na sezon, co daje 4 na kolejkę. To, że zmienili podejście, gdy pojawił się Eleven i jest więcej spotkań to zrozumiałe. Jednak wcześniej było to po 4 mecze i od święta zdarzał się 5. Tak było w sezonie 13/14 i 14/15 - a to przecież dwa sezony, gdzie mają te same prawa jak w sezonie aktualnym ;) Mogę tego w sieci znaleźć więcej....

Weź mnie nie denerwuj  :evil:

Chyba wiem ile meczów oglądałem. W tym sezonie z stosunku do dwóch poprzednich nic się nie zmieniło! Jest tyle samo meczów co było, czyli 4-6 na weekend. Eleven nie miał tu nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Intermario

 

Ale taguj swoje wypowiedzi #60groszyzawpis. Uparty jesteś z tym, że za czasów obowiązującego obecnie kontraktu telewizyjnego Canal+ na prawa Barclays Premier League były 4 mecze w weekend. Wiesz kiedy taka sytuacja mogła się zdarzyć? W rundzie rewanżowej na wiosnę, kiedy w tym samym czasie rozgrywana była dalsza runda FA Cup.​

 

@Artek1008

Dziwnie to wygląda w rozpisce, ze nazwa kluba zapisywana oryginalnie alfabetem łacińskim jest na siłę spolszczona, natomiast w przypadku drużyny, której oryginalna nazwa zapisana jest w innym alfabecie jest transkrybowana na język angielski.

Edytowane przez Strain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no - rozumiem, że informacje w sieci kłamią ;) Na szczęści net ma to do siebie, że nie zapomina i nie można wmawiać pewnych rzeczy, co po minusach wielu osobom przeszkadza. No, ale Panowie (Panie?) takie są fakty ;)

 

I tak swoją drogą to trzeba mieć chyba 5 lat, żeby się rajcować minusowaniem albo plusowaniem postów :D Rozumiem, że jak ktoś wkleja rozpiskę i się napracował to można dać zielonego.....

 

 

@Strain - to skąd w informacji na dole mowa o 150 spotkaniach ?? To projekcja mojego umysłu ? :) Jak mi się kiedyś będzie chciało pogrzebać to jeszcze odszukam tutaj forum narzekania na 4 mecze....

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale w sumie byłem pewien, że zaczęli dużo zapodawać na wiosnę 2015r, Szkoda, że trudno odszukać program archiwalny, bo bez tego trudno będzie w 100% potwierdzić. Być może czasami nie brałem pod uwagę meczu poniedziałkowego, ale też C+ nie zmienił w "META" opisu od 3 lat? Ciągle się tam pojawia w Google mowa o 150...a to się zaciąga po kilku dniach przez Googlebota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport pokaże 3 mecze? Jestem z lekka zaskoczony.

Mają prawa do 12 mecżów na wyłącznośc (co jest kuriozalne), więc skoro są dwa mecze o 17, to się podzielili z nc+ i pokażą trzy :) Nic dziwnego dla mnie

 

 

 

@Artek1008

Dziwnie to wygląda w rozpisce, ze nazwa kluba zapisywana oryginalnie alfabetem łacińskim jest na siłę spolszczona, natomiast w przypadku drużyny, której oryginalna nazwa zapisana jest w innym alfabecie jest transkrybowana na język angielski.

Oj, już nie przesadzaj ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umkwatata - u mnie działa normalnie....Masz jak zwykle (i z Elevenem) problem ze swoim netem ;)

Nie mam zadnych problemow z internetem - wszystko chodzi jak w zegarku - tylko ten dziadowy stream sie nie chcial odpalic - gwalcilem "odswiez" przez 10 minut ... Nie rozumiem po co robic takie cos, co i tak nie dziala - lepiej ogladac na darmowych streamach, bo one chociaz dzialaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają prawa do 12 mecżów na wyłącznośc (co jest kuriozalne), więc skoro są dwa mecze o 17, to się podzielili z nc+ i pokażą trzy :) Nic dziwnego dla mnie

 

Oj, już nie przesadzaj ;)

 

Ale jednak to dwie skrajności. Mamy dwa kluby:Qarabağ oraz Локомоти́вI nazwa tego pierwszego klubu jest spolszczona (to tak jakby nie pisać Bayern tylko Bajern).​ Z resztą nie trzeba daleko szukać. Drugi azerski klub jest zapisywany w nc+ jako Qabala, a nie Kabala. Z drugiej strony mamy zapisaną nazwę "innymi" literami, i w momencie kiedy tutaj jest odpowiednie spolszczenie mamy Lokomotiv zamiast Łokomotiw (to tak jakby u nas pisać, nie Szachtar, ale Shakhtar).​

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ? Przechodzę na pakiet Comfort + MR /49zł/, rezygnuję z wszelkich paczek C+, HBO, Cinemax, Filmbox, History HD, seriale itd i wykupuję Eleven w necie.

Zamiast płacić 109zł łącznie wyjdzie mnie niecałe 65zł - a nawet jeśli Eleven podbije cenę, niech strzele podwoi - to i tak wychodzę na tym o wiele lepiej, a wszystkie ligi mam tak jak miałem.

Warunek: BPL musi trafić do Eleven.

Ano jak cię bawią streamy non stop to fakt można zaoszczędzić.

 

@Pawop Wcześniejsze umowy z BPL pozwalały na ok 150 meczy w sezonie, po co te bicie piany?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już dziś jak komuś kończy się umowa można zaoszczędzić. Wykupujesz w sieci za 11 PLN (może być i 15, 20 PLN), a nc+ obniżasz sobie ile wlezie. Dla niektórych będzie to paczka C+, dla innych HBO, Cinemaxy, Manpacki i inne.

 

A jak BPL przejdzie do Elevena to można sobie z czystym sumieniem paczkę C+ darować....

 

Zapominacie, że Eleven utrzymuje dostęp w sieci, więc nc+ nie ma aż takiego monopolu. Ponadto nc+ to przecież wielkie miasta, CP ma wieś :) a w wielkich miastach dostęp do dobrego netu jest za grosze...

 

 

 

 

@yahu -  jaka jest w C+ publicystyka (czy była) w stosunku do lig zagranicznych ?? Bo ja pamiętam zapodawany przez chyba sezon Sport+Extra, który regularnie oglądałem, no ale oczywiście musieli go zlikwidować....Jeszcze z 10 lat temu był program w poniedziałek z Laskowskim (nie pamiętam nazwy) też świetny, ale to byłoby na tyle...

Ja też bym chciał więcej publicystyki i może w końcu w Eleven ona będzie, na dziś dzień jest więcej meczów - dajmy im czas. Natomiast co do odhaczenia transmisji to raczej C+, czyli gwizdek końcowy "dziękujemy, nazwisko 1, nazwisko 2" i koniec...zero statsów, goli, pokazania schodzących piłkarzy czy trybun.....Studio ok, ale ja mi nie wytną statsów jak np. C+ w przerwie pokazuje studio a nie pokazuje tego co realizacja angielska (mogliby zrobić dwa okienka, gadające głowy + obrazki, stasy itd. ze stadioniu).

 

Co do haseł Mirosławskiego no to ewidentnie wskazuje na wcześniejszą sytuację i myślę, że takimi hasłami to raczej ludzi zjednuje niż robi sobie wrogów ;)

Nie wiem gdzie sobie takie bzdurne teorie wyrobiłeś że duże miasta to NC+ a wieś to CP.Tak sie składa ze widzę jakie anteny wiszą w dużych miastach jak i wiem co znajomi maja na wsi. Kto ma większe wymagania od tv to bez względu na to gdzie mieszka wybiera NC+ kto ma mniejsze lub chce mało płacić to CP.A i jeszcze jedno wcale NC+ nie mają osoby majętne znam osoby które posiadają tv tego operatora a ledwo wiążą koniec z końcem.Więc radzę nie powielać bzdurnych teorii które zostały wyrobione na tym forum.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...