Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa sprawa, w 3 kolejce Ligi Europy C+ pokaże mecz Fiorentina-Lech o 19 a mecz Legia-Brugge ma być w Eurosporcie, a to Eurosport czasem nie miał wyjazdowych meczów Polskich drużyn pokazywać?

 

C+ chyba ma po prosto pierwszeństwo w wyborze pierwszego meczu. Stąd teraz wybrali mecz z udziałem lepszego rywala polskiego klubu czyli Fiorentiny, a nie Brugge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak canal+ wynagrodzi swoim abonentom stracone ligi.Ogólnie to  nie ma co marudzić.W NC+ mamy wiecej meczów chociaż brakuje mi meczów na canal+sportach.

Niby jak ma wynagrodzić? Ceny podnieśli póki co za pakiet C+

Nowych i co ważne odpowiedniej jakości lig nie ma teraz do kupienia. Nic nie mogą zrobić.

Sorki pomyliłem się, Na siłę chcą uszczęśliwić starych abo przedłużkami na 24 miesiące.

Ot tak pewnie po to aby po ewentualnej stracie BPL [ powtarzam ewentualnej ] mieć związanych długimi umowami mega wkurzonych, ale muszących płacić fanów piłki.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ chyba ma po prosto pierwszeństwo w wyborze pierwszego meczu. Stąd teraz wybrali mecz z udziałem lepszego rywala polskiego klubu czyli Fiorentiny, a nie Brugge.

W pierwszych dwóch kolejkach pierwszeństwo to raczej miał Eurosport o godzinie 19, albo po prostu pokazują na zmianę 1 tydzień Lecha a drugi Legię a nie że zależy to od gospodarza, bo w komunikacie było że mecze pierwszego wyboru będą pokazywane na zmianę.

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś już coś słyszał o cenach za kanały Eleven Sports? Bo słyszałem o jakimś pułapie 20-25 zł...

Witam:) Z nieoficialnych informacji kanały eleven będą dostępne tylko dla klientów z canal+. Cena okolo 5zł. W przypadku pakietów ponad 140zł mają być zadarmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają dwie świetne pary i na szczęście rozłożone równomiernie czyli dla włoskiej Święcicki - Czachowski, a dla hiszpańskiej Mirosławski i Ćwiąkała. Świetnie panowie budują klimat, którego np. w C+ przy Serie A nie było w ogóle, a hiszpańska miała Wolskiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają dwie świetne pary i na szczęście rozłożone równomiernie czyli dla włoskiej Święcicki - Czachowski, a dla hiszpańskiej Mirosławski i Ćwiąkała. Świetnie panowie budują klimat, którego np. w C+ przy Serie A nie było w ogóle, a hiszpańska miała Wolskiego ;)

Można sobie tylko wyobrazić jak świetnie słuchałoby się duetu Wolski- Ćwiąkała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...