Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twarowski ostatnio jakby bez formy. Już nie jest tak błyskotliwy i pozytywny.Pewnie udziela mu się atmosfera ostatnich zdarzeń.

La Liga już niemal potwierdzona w Eleven.

Weekendowe wieczory będą smutne w C+.Liga Europy tego nie zastąpi bo była traktowana nieco słabiej.Ja się temu nie dziwię.To był przesyt piłki .Weekedny - piłka i wiadomo LM a czwartek to już według mnie za dużo.

Jedyną drogą żeby połowicznie odzyskać zaufanie to szybkie dodanie Eleven.W przeciwnym razie będą się sypały na nich głowy kolejne gromy.

I słusznie.

W ogóle mi nie potrzebna ta polska ekstraklapa. Spółka już dawno powinna na nią zrobić oddzielny kanał i wtedy byśmy sprawidzili jaka jest realna ilość chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle mi nie potrzebna ta polska ekstraklapa. Spółka już dawno powinna na nią zrobić oddzielny kanał i wtedy byśmy sprawidzili jaka jest realna ilość chętnych.

I tu się zgadzam, mi Extraklapa też nie jest potrzebna .... i niech ją sobie weźmie Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale swąd... Wielu abonentom nie zanikł jeszcze wytrzeszcz po weekendzie, a już wczoraj to padaka: grały Milan, Real, Barca...a w tym czasie na "piłkarskim" canale-kanale ...powtórka popołudniowej kopaniny-zapchajdziury.

Mieliście rację w tym, ze gros kibiców naprawdę zasiadło wieczór do innego menu...skąd mieli wiedzieć, ze taka klapa . Tym bardziej, że chłopaki z nc+ nie usuwają zakładek : Liga hiszpańska i LM w piłce ręczne ze strony internetowej.Trzymają "fason".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mów, że chodzą słuchy, że Smokowski odchodzi z nc+ ?

 

A niechby sobie poszedł. Komentator z niego przeciętny, nigdy nie mogłem zrozumieć zachwytów nad nim. Jako współprowadzący Ligę+Extra ok, ale już od tamtego sezonu razem z Twarowskim zdecydowanie obniżyli loty. W ogóle to wszystko w C+ schodzi na psy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle mi nie potrzebna ta polska ekstraklapa. Spółka już dawno powinna na nią zrobić oddzielny kanał i wtedy byśmy sprawidzili jaka jest realna ilość chętnych.

I tu się zgadzam, mi Extraklapa też nie jest potrzebna .... i niech ją sobie weźmie Eleven.

Niech wam wszystko zabiorą. Idę zakład, że gdyby polska liga poszła do CP to nc+ straciłaby wielu więcej abonentów niż po utracie praw do tych trzech lig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Smokowski to jeden z tych komentatorów których się bardzo przyjemnie słucha. Lubię jak komentuje, chociaż dawno go nie słyszałem. Za to nie rozumiem fenomenu Wolskiego, Pełki, Roslonia, którzy drą się niemiłosiernie i nie dają chwili wytchnienia. Cały czas gadają jakieś farmazony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...