Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po wejściu Netflixa do Polski to i canal+film nie będzie mi potrzebny. Sport to dla takich platform cyfrowych powinien być priorytetem aby utrzymać swoich abonentów u siebie

 

Witam . Strona jest przeznaczona dla osób oszukanych przez platformę nc + z powodu braku transmisji Ligi Hiszpańskiej i innych ! Platorma nc+ na 99,9% w obecnym sezonie nie będzie transmitować Ligi Hiszpańskiej , Włoskiej , Francuskiej . Wiele osób opłaca ich niebotycznie drogi abonament wyłącznie z powodu piłki nożnej ! Co z osobami , które dopiero co zawarły nowe umowy kierując się chęcią oglądania najlepszych lig świata ? Jak można przyciągać ofertą najlepszej Ligi świata czyli Ligi Hiszpańskiej a tuż przed rozpoczęciem sezonu wychodzi informacja o braku praw do transmisji ? Co z takimi klasykami jak Barcelona - Real , Milan - Juventus i wiele wiele innych ? Pokażmy ile nas jest !!! Pokażmy , że jesteśmy przeciwni takiej polityce zarządu !!!

 

https://www.facebook.com/pages/Oszustwo ... ts&fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że nc+ zrobiła błąd negocjując umowy z klientami. negocjować, to można sobie duże przetargi albo cenę koperku na targu. Tutaj powinna być prosta kalkulacja: płacisz tyle ile wymagamy albo wynocha. A nie, że niektórzy płacą za to samo o 30-50% mniej. Gdyby tak sytuacja wyglądała, to zapewne nie byłoby takich problemów z prawami.

 

Obecnie jest chyba 2,2 mln abonentów, gdyby nie było negocjacji zostałoby może 1,5 - 1,8 mln ale przynajmniej kasa by się zgadzała.

Weź mnie nie rozśmieszaj jakbyś napisał że odeszłoby 7 tys abonentów to moglibyśmy porozmawiać ale 700 tys? O negocjacjach to ma pojęcie część osób z forów i jeszcze kilka innych, a pozostali to łykają oferty konsulów jak pelikany rzucony im chleb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu Netflixa do Polski to i canal+film nie będzie mi potrzebny. Sport to dla takich platform cyfrowych powinien być priorytetem aby utrzymać swoich abonentów u siebie

 

Witam . Strona jest przeznaczona dla osób oszukanych przez platformę nc + .....Pokażmy ile nas jest !!! Pokażmy , że jesteśmy przeciwni takiej polityce zarządu !!!

 

https://www.facebook.com/pages/Oszustwo ... ts&fref=ts

Chociaz sport mnie w nc+ malo co obchodzi, to dolaczylem do tej grupy, z lajkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nc+ robi mega wała przegrywając przetargi na prawa do lig ITA FRA ESP

(pytanie czy w ogóle startowali...)

Tylko wygląda to nieciekawie pod tym względzie że nie będzie tych meczyków na satelicie.

Jest jakieś info kiedy Eleven wystartuje na satelicie?

Ciekawe ligi, które były w HD i można było oglądać sobie w fotelu na 42 calowym TV teraz trzeba szukać na kompie.

Białoruś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie spokojnie z tymi rozwiazaniami umowy, warto poczekac jak ta cala sytuacja sie rozwinie, czy na prawde La Liga bedzie w Eleven a jak tak czy dodadza ten kanal do nc+, jaka bedzie jego cena, czy moze bedzie za darmo dla ludzi płacących wysoki abonament. Jest jeszcze dużo niewiadomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to robi się wesoło! Przez dwa lata było fajnie, bo nc+ posiadała monopol na ofertę sportową premium w Polsce. Płaciło się sporo ale w końcu - chyba po raz pierwszy w III RP - cała topowa piłka była w jednym miejscu i nie trzeba było kombinować z dwoma dekodarami, kartami pre-paid Al-Jazeera Sports itp. Zaczynało być normalnie - zaistniał jasny podział rynku na platformę satelitarną premium i platformę satelitarną dla mas oraz kablówki, które oferowały zawartość z obu tych źródeł do wyboru przez klientów. A tu nagle co się stało? Kilka miesięcy i nc+ została wykopana z lwiej części rynku praw sportowych premium przez jakąś...telewizję internetową? Jak to w ogóle jest możliwe? Czy w Polsce zawsze musi królować bajzel, cyrk, partactwo i dziadostwo na każdym kroku??? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już miałem to wklejać i bardzo dobrze że mnie ktoś uprzedził .Polecam spamować skrzynkę Nc+. Ja zrobić nic nie zrobie. Mam umowe do stycznia 17. W tym czasie dużo się zmieni .Może być tak jak we Francji czyli Bein Sport 1-10 w CanalSat za dodatkową opłatą . W ogóle NC+ to przy takich Failu powinna odpalić darmowe dodatkowe pakiety. Ja w Canal+ filmów nie ogądam z fonia stereo . Nie jestem negatywnie nastawiony także czuje się oszukany ale liczę że na satelicie pojawi się coś co pozwoli nam oglądać La Ligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie da! Nie ma w tym kraju normalności. Nie ma żadnej logiki, ładu i sładu w tym wszystkim. Płacimy wysokie abonamenty za niby telewizję premium i co się dzieje? Nagle jakaś "telewizja podwórkowa", która nie wiadomo skąd się wzięła, zabiera jej połowę praw do transmisji sportowych? No przecież to jest Afryka! Szkoda gadać... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, to teraz. A co za rok? Na "podwórkowym streamie" będą już liga angielska, hiszpańska, włoska i francuska oraz Liga Europejska a na "jedynej platformie premium" nasza śmieszna "liga kopana" i na osłodę Liga Mistrzów - wszystko po "okazyjnej" cenie 120 zł/m-c? A może nc+ łaskawie dołoży "podwórko" jako dodatkowy pakiecik za 40 zł i zrobi się z tego 160 zł/m-c? Bez jaj! Tym, co nc+ zostanie absolutnie nie zapełnią ramówki na tylu kanałach sportowych bez robienia z nich klonów TVP Sport i Sport Klubu poprzez zakup praw do jakichś śmiesznych rozgrywek i dyscyplin sportowych. No i właśnie dokładnie to ma teraz miejsce! To już jest koniec nc+ jako platformy premium a Canal+ jako telewizji sportowej premium. Na internecie czytałem różne pogłoski na temat obecnej sytuacji. Może być tak, że nc+ spłukała się na zakup praw do "Ekstraklapy" za jakieś kosmiczne pieniądze absolutnie niewarte tej żałośnie słabej ligi (niedługo będziemy "świętować" XXV-lecie polskich drużyn poza Ligą Mistrzów!!!). Jednak bardzie obstawiam, że może Vivendi po cichu chce zwijać się z Polski, bo ciśnie ich konkurencja we Francji a fuzja z n-ką okazała się być finansową klapą...wtedy nic dziwnego, że w polski rynek już nie inwestują, poza zakupem praw do "Ekstraklapy" (to może być jednak swego rodzaju zasłona dymna!), i teraz będą przez 1-2 lata wygaszać biznes u nas szukając jakiegoś kupca na nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że C+ nabrał wody w usta, to mnie specjalnie nie dziwi. Bardziej zastanawia brak OFICJALNEGO potwierdzenia nabycia praw do La Liga przez Eleven. Może rzeczywiście nie wszystko stracone? I proszę nie wyskakuecie mi tu z tymi wszystkimi tłitami. Komunikacja tej stacji jest żenująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...