Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W lidze angielskiej po przerwie zawsze potrafili to zsynchronizować, ale na finale LM przez cały mecz głos "wyprzedzał" obraz. Do tego można dodać jeszcze te trzaski, szumy w mikrofonach oraz brak belki z czasem i wynikiem przez długi czas pierwszej połowy. Nie wiem czy cała wina leży tylko po stronie nc+, ale ktoś się nie popisał w tak ważnym meczu jak finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Artek 1008: Jaki będzie dokładnie program o Mistrzostwach Świata w nc+ (chodzi mi o czas trwania,reporterów w Brazylii i obszerne skróty spotkań i czy właściwie będzie,bo w pogramie tv, nie ma nic na ten temat.

 

Nie ma jeszcze ustalonych godzin z tego co wiem. Podobno po zakończeniu sezonu ekstraklasy wszystko będzie wiadomo, bo będą się tym zajmować. A czas trwania to pewniw z 2 godzinki, bo każdy mecz będzie omawiany. Oczywiście codziennie magazyn, myślono nad godzinami, lexz wstępnie. Słyszałem o 12 (WTF?) 16i 02:00. Chyba o 16 byłoby najlepiej. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiecie co jest w umowie? Może mają opcję przedłużenia bez ogłaszania przetargu. Poza tym było przecież mówione, że od nowego sezonu chcą zwiększyć ilość spotkań z lig zagranicznych, więc może to taki pierwszy krok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiecie co jest w umowie? Może mają opcję przedłużenia bez ogłaszania przetargu. Poza tym było przecież mówione, że od nowego sezonu chcą zwiększyć ilość spotkań z lig zagranicznych, więc może to taki pierwszy krok.

 

Brawo za myślenie, jedyny zrozumiałeś o co chodzi. Chodzi tu o większą ilość spotkań.

 

A Liga Europy nadal nie sprzedana, nc+ oczywiście zainteresowane. Jest ktoś jeszcze, nie wiem kto. Pewnie Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...