Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że nie dali Npremium. Enkowiecze dostali 5/6 kanałów gratis a Cyfrowicze dostali cały jeden Nsport mogli dołożyć te kanaly Npremium. Chociaż we wtorek ciekawszy mecz jest na Nsport bo na Barce to już patrzeć nie mogę

i dobre dekodery dostali cyfrowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie dali Npremium. Enkowiecze dostali 5/6 kanałów gratis a Cyfrowicze dostali cały jeden Nsport mogli dołożyć te kanaly Npremium. Chociaż we wtorek ciekawszy mecz jest na Nsport bo na Barce to już patrzeć nie mogę

i dobre dekodery dostali cyfrowicze

 

Spokojnie, jedna kolejka jak kogoś ominie, to nic się nie stanie ;) trudno się mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, musi być pamiątka po n :D Ktoś tam pytał co w ramówce nsport po 5.04, jak patrzyłem na telemagazyn.pl to Euroliga, Enea Ekstraliga i t-M ekstraklasa i Serie A, To jeśli chodzi o weekend 5.04-7.04. Później ma być liga Francuska, bo tak na forum nc+ napisali. Więc nsport to:

T-M Ekstraklasa

Serie A

Ligue 1

Euroliga

Enea Ekstraliga

Liga Mistrzów

Liga Europa

 

Jeśli chodzi o ligi piłkarskie, to pewnie gorsze mecze..,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, musi być pamiątka po n :D Ktoś tam pytał co w ramówce nsport po 5.04, jak patrzyłem na telemagazyn.pl to Euroliga, Enea Ekstraliga i t-M ekstraklasa i Serie A, To jeśli chodzi o weekend 5.04-7.04. Później ma być liga Francuska, bo tak na forum nc+ napisali. Więc nsport to:

T-M Ekstraklasa

Serie A

Ligue 1

Euroliga

Enea Ekstraliga

Liga Mistrzów

Liga Europa

 

Jeśli chodzi o ligi piłkarskie, to pewnie gorsze mecze..,,

 

Już było walkowane , serie a wraca najpewniej w całości do c+ . Dowód ?

Brak tej ligi w ramówce nSport w kwietniu.

Cztery mecze już zapowiedziane w c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o prawa do polskiej ligi w sezonie 2014/2015 to dziś Przeglad Sportowy pisze, iż nie jest prawdą to co podawały wczoraj portale. Sprawa nie jest dogadana jeszcze. A problemem jest jak podaje gazeta sublicencja dla Polsatu. Kluby chcą ze względów reklamowych i większego dostępu by nadal Polsat miał część praw. A nc+ chce wziąść całość na wyłączność. Ciekawe jak to się skończy i kto się myli czy wczorajsze newsy na portalach czy dziś Przegląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy już ktoś tutaj wspominał, że t-mobile ekstraklasa pozostanie w canal+ do sezonu 2014/15 co najmniej.

http://www.90minut.pl/news/208/news2081 ... -w-C+.html

 

Wygląda więc na to, że na razie nie powstanie osobny kanał polskiej ligi.

 

Ma ktoś oficjalną informację, bo czytałem, że liga włoska została wykupiona przez nSport na dwa sezony i na trzy. To na ile w końcu?

 

Mataczenie

http://ekstraklasa.przegladsportowy.pl/ ... 1,381.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami zaczęli tę chorą praktykę że bez wypowiedzenia nie ma normalnej negocjacji prolongaty...więc po co teraz ta złośliwość

 

Złośliwość złośliwością ale NC+ może to teraz tak pięknie rozegrać że hu hu. Wystarczy, że napiszą, czekaliśmy z tą promocją do świąt, a wy nam nie uwierzyliście wysyłając wypowiedzenia już kilka dni po starcie naszej telewizji. Nie potrzebujemy takich klientów :D.

Oczywiście tego nie napiszą, ale tak zrobić mogą. Ile tych wypowiedzeń dostali. Z 50 tys.??

No ale grunt, że coś zrobili, chociaż to nie oznacza jeszcze zmiany cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...