Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do dodatkowych kanałów będą raczej dostępny kiedy będzie grała liga angielska bo w końcu kupili prawa do pokazywania wszystkich 380 meczów w sezonie

będzie tyle meczów ile w tym sezonie, prawa do wszystkich spotkań mają ale mają także limit meczów sobotnich o godzinie 16 że mogą pokazać tylko jeden z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy już ktoś tutaj wspominał, że t-mobile ekstraklasa pozostanie w canal+ do sezonu 2014/15 co najmniej.

http://www.90minut.pl/news/208/news2081 ... -w-C+.html

 

Wygląda więc na to, że na razie nie powstanie osobny kanał polskiej ligi.

 

Ma ktoś oficjalną informację, bo czytałem, że liga włoska została wykupiona przez nSport na dwa sezony i na trzy. To na ile w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodajze 2 lata. Ktos napisal o pilce w PPV, kakby tak zrobili zabili by sie. Bo narazie strzelili sb w kolano i w brzuch. Kolano, bo sie wogole polaczyli, a w brzuch to odnosnie cen. Mam nadzieje, ze zostanie tak jak teraz sport nie w PPV.

 

Dokładnie jak kolega wyżej. Obecnie za cała piłke trzeba płacić 100 zł dla klientów co migrują. Ja wziąłem pakiet Platinum i mam nadzieję, że nie będę musiał nić dopłacać, a piłkę nożną będę miał cały czas full pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Live czat z konsultantem

 

Historia konwersacjI

 

ncplus.plw2013-03-28 15:16:58w

Dzień dobr[

Czy jesteś już naszym klientem?w

Pytanie: Nie, nie jestem klientem

Sesja rozmowy Live Chat rozpoczętah

xxxxxxxxxxxx: Witaj! W czym mogę pomócP

Ty: WitaW

xxxxxxxxxxxx: Dzień Dobry R

Ty: Co bedę mógł zrobić jeśli w sierpniu znikną mi eurosportyp

xxxxxxxxxxx: Te kanały nie są gwarantowane, jeżeli znikną to nie będzie mógłwPan zerwać umowyw

Ty: Czy jeśli maci kanały niegwarantowane ja też mogę nie gwarantować pełnejopłaty?

xxxxxxxxxxxx: NiH

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w nSport po 5 kwietnia będą puszczane na żywo tylko polska liga żużlowa i część meczów Ekstraklasy? Czy mecze Serie A przechodzą na stałe do paczki Canal+?

 

Tego dowiemy się zapewne po 5 kwietnia, bo obecnie ciężko cokolwiek powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem programy transmisji po 5 kwietnia i wychodzi na to, że Serie A przechodzi do Canal+ a w nSport pozostaną: polski żużel, słabsze mecze Ekstraklasy i chyba część meczów LE. Możliwe są też transmisje dubli LM lecących w TVP1. Co ciekawe liga francuska szerzej zagości na antenie Canal+ Family. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem programy transmisji po 5 kwietnia i wychodzi na to, że Serie A przechodzi do Canal+ a w nSport pozostaną: polski żużel, słabsze mecze Ekstraklasy i chyba część meczów LE. Możliwe są też transmisje dubli LM lecących w TVP1. Co ciekawe liga francuska szerzej zagości na antenie Canal+ Family. :lol2:

 

Czyli wychodzi na to, że nSport pozostanie takim kanałem coś w stylu teraźniejszego Canal+Weekend, czyli jak nie będzie miejsca na innych kanałach, to upcha się tam.

 

Liga francuska to nic atrakcyjnego, Serie A ją bije na głowe. PSG się tam liczy i tyle, reszta walczy o wicemistrzostwo. Zresztą jak można porównywać takie hity jak Inter - Juventus, derby Milan - Inter, Roma - Lazio do np PSG - Lyon, Marsylia - Montpellier. Jestem pewien, że liga włoska ma dużo większą oglądalność od francuskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zadam dosyć dziwne pytanie i jestem ciekaw dlaczego nie wpadli na ten pomysł z nc+

 

ok dostajemy wszystkie kanały premium, ale telewizja NC+ nagle tworzy kanał np. SPORT+ na którym są najlepsze mecze z każdych lig. Oczywiście na tych co mielibyśmy obecnie też będzie przecież liga angielska mecz fulham-wigan, hiszpańska mallorca - celta. Powtórki po kilku dniach też były by na tych kanałach. Tylko Ci co migrują do NC+ mieli by ten kanał SPORT+.

 

 

Czy jest taka możliwość i jest to zgodne z umową ?

 

ciekawi mnie to... sadze że nie bo chyba w tym NC+ są ludzie mądrzejsi odemnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest multiliga?

 

Niestety, Verley nie udostępnił "cyfrowiczom" kanałów nPremium przed 5 kwietnia. :)

 

Właśnie sobie zrobiłem spis transmisji na żywo meczów LM i LE na 2-4 kwietnia. Nie wiecie dokładnie gdzie będą transmitowane spotkania rewanżowe?

dokładnie tak, jeden mecz w Canal+Sport i jeden w nPremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Live czat z konsultantem

 

Historia konwersacjI

 

ncplus.plw2013-03-28 15:16:58w

Dzień dobr[

Czy jesteś już naszym klientem?w

Pytanie: Nie, nie jestem klientem

Sesja rozmowy Live Chat rozpoczętah

xxxxxxxxxxxx: Witaj! W czym mogę pomócP

Ty: WitaW

xxxxxxxxxxxx: Dzień Dobry R

Ty: Co bedę mógł zrobić jeśli w sierpniu znikną mi eurosportyp

xxxxxxxxxxx: Te kanały nie są gwarantowane, jeżeli znikną to nie będzie mógłwPan zerwać umowyw

Ty: Czy jeśli maci kanały niegwarantowane ja też mogę nie gwarantować pełnejopłaty?

xxxxxxxxxxxx: NiH

 

 

Dobre :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie dali Npremium. Enkowiecze dostali 5/6 kanałów gratis a Cyfrowicze dostali cały jeden Nsport mogli dołożyć te kanaly Npremium. Chociaż we wtorek ciekawszy mecz jest na Nsport bo na Barce to już patrzeć nie mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...