Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej by bylo gdyby Serie A zgarnal Polsat albo wlasnie Orange Sport, ewentualnie TVP Sport ale na to nie ma co raczej liczyc. W tych stacjach Serie A by byla najwieksza atrakcja pilkarska. W nc+ Serie A to bylaby 4 w kolejnosci wagi liga i z tego powodu bylaby traktowana po macoszemu

Polsat?To może jeszcze mamy umowę z Polsatem podpisać by oglądać Serie A? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą uważam, że PP powinien mieć lepszą oprawę medialną niż obecnie. Spójrzcie na Niemcy. Tam krajowy puchar ma oprawę na poziomie Bundesligi. Prawa tv powinny być sprzedawane w pakiecie np. z meczami T-ME lub reprezentacji, ewentualnie osobno ale po godziwej cenie. Wtedy też podejście piłkarzy, co do gry w PP by się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza otoczka i też prestiż jest z tych trzech krajów czyli w angielski FA Cup (najstarsze pucharowe rozgrywki na świecie, mecze rozgrywane w weekendy, możliwość grania ewentualnych rewanżów po remisie, półfinały i finał na Wembley Stadium), a także niemiecki DFB-Pokal i francuski Coupe de France (ogólnie w tych krajach lubią stosować "branding" na stadioniach, gdzie w tych rozgrywkachw Niemczech to jest kolor zielony, a w Francji niebieski z elementami białego i czerwonego; pierwsza runda z udziałem klubów najwyższej klasy rozgrywkowej rozgrywana w weekend, finały na Olympiastadion i Stade de France).

 

Copa del Rey? Mam takie uczucie, jakby to byłby to puchar drugiej kategorii (coś jak angielski Capital One Cup czy francuski Coupe de la Ligue). Rzadko jakiś klub z niższej klasy przebija się z niższej ligi. Jak nie są to spotkania z udziałem Realu Madrid czy Barcelony to tak jakby wiele klubów z musu gra (gdzie też frekwencja u średniaków hiszpańskiej ligi jest wtedy niższa). Nie ma też stałego obiektu rozgrywania finału (tu akurat mogę się domyśleć dlaczego nie ma ciągle finałów w Madrycie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...