Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie poronionym pomysłem było odsprzedanie sublicencji Polsatowi, co innego Eurosport - tutaj mamy do czynienia ze stacją pan-europejską, więc zasięg nieporównywalnie większy.

Taaa.... Fajnie, że w Europie z nas się śmieją. Pokazywanie trzeciorzędnych meczów nierzadko z marnych stadionów jest antypromocją Polski i polskiego futbolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Canal+ z Serie A zrezygnował już rok temu. To, że później była w nc+ wynikało z tego, że dostali ją w spadku po nSport.

Ja twierdzę, że trzeba mierzyć siły na zamiary, a nie działać na zasadzie zastaw się, a postaw się.

Chcieliście tańszego C+, to teraz nie narzekajcie, że czegoś nie kupują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smokowski to najgorszy szef sportu w Canale+. Naściągał [beep] typu prowincjonalne walki w klatkach, podrzędne turnieje tenisa, wywalił Laskowskiego, a teraz brak Serie A. Dobry dziennikarz, ale słaby szef.

Też nie jest do końca tak, że wywalił Laskowskiego. Po prostu Laskowski żądał zbyt dużych zarobków w stosunku do reszty zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie poronionym pomysłem było odsprzedanie sublicencji Polsatowi, co innego Eurosport - tutaj mamy do czynienia ze stacją pan-europejską, więc zasięg nieporównywalnie większy.

Taaa.... Fajnie, że w Europie z nas się śmieją. Pokazywanie trzeciorzędnych meczów nierzadko z marnych stadionów jest antypromocją Polski i polskiego futbolu.

Co do Eurosportu, to miałem tutaj na myśli bardziej Polaków za granicą, którzy nie mają innej legalnej możliwości oglądania T-ME.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie poronionym pomysłem było odsprzedanie sublicencji Polsatowi, co innego Eurosport - tutaj mamy do czynienia ze stacją pan-europejską, więc zasięg nieporównywalnie większy.

Taaa.... Fajnie, że w Europie z nas się śmieją. Pokazywanie trzeciorzędnych meczów nierzadko z marnych stadionów jest antypromocją Polski i polskiego futbolu.

 

W tym sezonie jeśli chodzi o stadiony to do 5. kolejki T-Mobile Ekstraklasy wygląda to dobrze:

1. kolejka: LCA-POD (PGE Arena Gdańsk)

2. kolejka: KOR-WIS (Arena Kielc)

3. kolejka: LCA-JAG (PGE Arena Gdańsk)

4. kolejka: PIA-ZAW (Stadion Miejski w Gliwicach)

5. kolejka: KOR-PIA (Arena Kielc)

 

A w Eurosporcie większość krajów to jednak z gorszą infrastrukturą (pomijam kraje nordyckie), a z poziomem sportowym to jakieś bardzo świetnego również tam nie doświadczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A czemu Eurosport 1 nie powalczy o Serie A? W 2 jest Bundesliga to w 1 mogła by być Serie A. W latach 2002-2005 Serie A pokazywał na żywo British Eurosport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jose, pamiętaj, że Eurosport British nadaje tylko na rynek brytyjski, a Eurosport z którego my korzystamy dociera do wielu europejskich rynków (m.in. na włoski :lol: ). W przeciwieństwie do Bundesligi (na kanale Eurosport 2 NEE), Serie A nie uśmiecha się sprzedawanie praw łącznie na kilka państw, tylko chcą od każdego z osobna zedrzeć jak najwięcej forsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP bedzie ogladac minimum 500 tys i bedzie to dobra promocja tej ligi

 

Chyba napisałeś o sumie ludzi, którzy obejrzą wszystkie mecze Serie A 8)

 

Według mnie wszystko rozbija się o cenę w stosunku do atrakcyjności i oglądalności, a Serie A nie grzeszy ani jednym, ani drugim. Nie zmienia to faktu, że jestem oczwyście na TAK jeżeli chodzi o zakup praw przez Nc+. Im więcej lig w jednym miejscu tym lepiej dla kibica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP bedzie ogladac minimum 500 tys i bedzie to dobra promocja tej ligi

 

Chyba napisałeś o sumie ludzi, którzy obejrzą wszystkie mecze Serie A 8)

 

Według mnie wszystko rozbija się o cenę w stosunku do atrakcyjności i oglądalności, a Serie A nie grzeszy ani jednym, ani drugim. Nie zmienia to faktu, że jestem oczwyście na TAK jeżeli chodzi o zakup praw przez Nc+. Im więcej lig w jednym miejscu tym lepiej dla kibica.

I tutaj zgadzam się w pełnej rozciągłości. Również nie jestem jakimś wielkim fanem Serie A, jednak z wizerunkowego punktu widzenia byłoby to genialne posunięcie nc+. Pytanie tylko czy opłacalne? Sam chętnie czasami pooglądałbym spotkania, w których gra coraz więcej Polaków we Włoszech (co świadczy o niższym niż kilka lat temu poziomie Serie A).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...