Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Radzi sobie, bo się mało jak na niego odzywa i nie wymądrza jak to bywało na N-ce. W sumie ja Jagody nie poznaję :)

Właśnie, mam takie samo odczucie. Gdzie jest ten przemądrzały Jagoda z nSport? Smokowski chyba odbył z nim rozmowę motywacyjno-szkoleniową :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem wam że współkomentatorzy którzy komentują mecz z Marcinem Rosłoniem mają dość trudne wyzwanie. Np. jak wydaje mi się powinien zrobić komentator

(przykład 1 bramka dla Zawiszy) powinien np. krzyknąć gol, coś tam dodać od siebie, a Rosół jak to on dokładnie zanalizował całą bramkę więc Wojtek Jagoda miał problem by coś ciekawego jeszcze dodać. Wydaje mi się, że chyba rola eksperta polega na tym by opisać itd. to widać doskonale jak robi np duet Borek-Juskowiak jak komentują Bundesligę. Nie krytykuje tu ani Marcina bo to super komentator tylko po prostu zauważyłem to w kilku spotkaniach, które komentował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już wmiarę dokładna rozpiska na ten łikend 17 - 18 .08 . Jedyną wątpliwością jest mecz Sevilla - Atletico . Ale sądzę że pokażą go na żywo w kanale 36 .

 

Aha kolejna sprawa to nie widac czegoś na kształt sport+ extra. Poniedziałkowy wieczór byłby dobry

 

Warto też sprawdzic wtorek i środę . Studio LM już od 19. Może wtedy coś powiedzą o ligach ? Za czasów enki studio było od 20.

 

 

 

http://www.canalplus.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...