Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za nie cały miesiąc start chciałbym obejrzeć parę meczy z ligi włoskiej. Jeżeli odpuszczą teraz to co przetarg będą odpuszczać inną ligę. Chwalą się że maja silne ligi a Włoska też zalicza sie do mocnych. Mocne ligi oczywiście nie chodzi o naszą Ekstraklapę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazywac chca i to nie jedna stacja ale chodzi jak zwykle o kase.

Nawet ich rozumiem. W ciągu kilku ostatnich lat liga włoska spadła na 5 miejsce pod względem atrakcyjności. Chociaż zawsze zastanawiałem się kiedy C+ odetnie się od francuskiej pępowiny i przestanie transmitować League 1? Poza tym podobno przymierzają się do wykupienia praw do Bundesligi po wygaśnięciu umowy Eurosportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem ale w takim wypadku nikt inny nie jest dopuszczalne do negocjacji? Wg mnie jest tak, że jeśli np. nc+ da jakąś tam kwotę, a Eurosport da identyczną, to wygrywa oferta Eurosportu. Ale jeśli inne oferty są korzystniejsze to byłby to idiotyzm z nich nie skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie tak: Jeśli właściciel praw czyli DFL Sport Enterprises i Eurosport będą wyrażały chęć pozostania przy tym samym rozwiązaniu, to żadna stacja w Polsce tych praw nie wykupi. I nawet jakby chciała dać więcej to nie przebije oferty za inne kraje, dla których prawa kupuje Eurosport. Dopiero kiedy DFL dojdzie do wniosku, że lepiej sprzedać prawa osobno dla każdego z krajów, wtedy ktoś przystąpi z zewnątrz. A to z racji oglądalności i dobrych pieniędzy płaconych przez Eurosport, w najbliższym czasie jest mało prawdopodobne. Gdyby C+ chciał to przecież miał okazję przed zeszłym sezonem, kiedy przedłużał Eurosport. Ale z Eurosportem nie wygrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby C+ chciał to przecież miał okazję przed zeszłym sezonem, kiedy przedłużał Eurosport. Ale z Eurosportem nie wygrają.

Przed zeszłym sezonem nic nie było przedłużane. Eurosport przedłużył umowę (na sezony 12/13, 13/14, 14/15) już na początku 2011 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co Bundesliga w NC.. jest na eurosporcie jest 5 meczy na kolejke plus dwa czy trzy 2 bundesligi a jak by przeszla do nc to pewnie bylyby po 2 mecze na kolejke jak z innymi ligami...

Jak nie masz o czymś pojęcia, to nie pisz bzdur. Premier League jest w tygodniu od 4 do 6 meczów, Primera Division 3-4, a Ligue1 też przeważnie 3. O Seria A nie piszę, bo dostali tą ligę w spadku, po fuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co Bundesliga w NC.. jest na eurosporcie jest 5 meczy na kolejke plus dwa czy trzy 2 bundesligi a jak by przeszla do nc to pewnie bylyby po 2 mecze na kolejke jak z innymi ligami...

Jak nie masz o czymś pojęcia, to nie pisz bzdur. Premier League jest w tygodniu od 4 do 6 meczów, Primera Division 3-4, a Ligue1 też przeważnie 3. O Seria A nie piszę, bo dostali tą ligę w spadku, po fuzji.

A w eurosporcie 8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki . Zazwyczaj polskiej kopanki nie oglądam bo zwyczajnie szkoda mi na to czasu. Dziś z ciekawości czystej włączyłem bo byłem ciekaw Glenia jak wypadnie.

Razem z Marchlińskim ładnie wkomponują się w nowych warunkach. Są wszechstronni co jest ich zaletą.

Dobrze by też było zobaczyć i usłyszeć Surmę . Najlepiej komentującego mecze serie a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj oglądnąłem powtórkę meczu Arsenal-Liverpool. Po głosach sądząc, komentowali go Smokowski i Rosłoń (nie jestem pewien, bo dotąd miałem"n"). Kiedyś też oglądałem Man Utd - City i to jak tam komentowali również powaliło mnie (był to chyba wtedy ten drugi z programu o Lidze polskiej, ten koleżka Smokowskiego (Twarowski, Twardowski :)?) Nawet gdyby nic się w meczu nie działo, to i tak była to czysta przyjemność :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co Bundesliga w NC.. jest na eurosporcie jest 5 meczy na kolejke plus dwa czy trzy 2 bundesligi a jak by przeszla do nc to pewnie bylyby po 2 mecze na kolejke jak z innymi ligami...

Pełna zgoda. Poza tym nie wiem jak Wy, ale jak ja słyszę komentatorów z dawnej nki to mi się nóż w kieszeni otwiera :-) No może poza Gleniem. Inna sprawa, że i jemu zdarza się podnieść mi ciśnienie. Np. wczoraj podczas meczu ekstraklasy w Canal+ Family notorycznie, z uporem maniaka powtarzał, że mecz transmitowany jest na antenie nc+. Widać zostało mu po n-ce , gdzie każdy mecz transmitowany był na "platformie n" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj oglądnąłem powtórkę meczu Arsenal-Liverpool. Po głosach sądząc, komentowali go Smokowski i Rosłoń (nie jestem pewien, bo dotąd miałem"n"). Kiedyś też oglądałem Man Utd - City i to jak tam komentowali również powaliło mnie (był to chyba wtedy ten drugi z programu o Lidze polskiej, ten koleżka Smokowskiego (Twarowski, Twardowski :)?) Nawet gdyby nic się w meczu nie działo, to i tak była to czysta przyjemność :brawo:

A i owszem. Oglądanie (sluchanie) Twarowskiego w akcji to czysta przyjemność :-) Właściwie to tylko dla duetu Smokowski - Twarowski oglądam Ligę + Extra.

 

A najlepszy duet na Premiership, to Twarowski - Nahorny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...