Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dobrze rozumiem jeśli chce oglądać canal + sport musze wykupić pakiet platinum i mam do was pytanie bo teraz promocja jest na pakiety i on chyba teraz 99zł nie ma w tym żadnych haczyków? Mnie interesuje liga angielska wiecie może do kiedy mają prawa do niej nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jakoś spokojny . Może to trochę dziwne.

 

Może się dogadają ,oby bo nie może nikt powiedziec że nie ma miejsca na pokazywanie meczów. Teraz jest go nawet więcej.

Zapowiada się ciekawy sezon w którym polacy też odegrają swoją rolę. Serie a musi byc w c+ i już. Temat nie podlega dyskusji.

 

Jeśli tak się nie stanie to trzeba będzie bulic ipli te 5 zł za mecz. Trudno jak mus to mus , zabawa w streamy z neta mnie nie rajcowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakieś brednie odnośnie oglądalności. Pewnie była podoba do hiszpańskiej a tym bardziej do angielskiej. Nigdy nie ujawnili konkretnych danych

Ojj czasem był wrzucane różne TOP z całego roku. Serie A tam nie widziałem nigdy. W TOP były największe hity Premiership, Primera Divison a reszta to mecze T-Mobile Ekstraklasy, które cieszą się w C+ największą oglądalnością :)

 

Mecze Serie A nigdy mnie nie interesowały (wolę już ligę francuską), ale i tak wolałbym by zostały w C+. Polsat niech sobie dalej siatkówkę pokazuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę to o włoskiej nigdy nic nie było od momentu fuzji.

Na stronie canal+ może nie było, ale na konferencji nc+ i na ulotkach platformy było o niej mowa.

Tak na marginesie Skorupski już oficjalnie w AS Roma. :D

ale na billboardach reklamowych na przystankach loga Ligi Włoskiej nie było a pozostałych lig były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o Serie A, a jest jeden ważniejszy - przynajmniej według mnie - temat. Chodzi o Sport+Extra. Jak można było zrezygnować z takiego programu kosztem tego ścierwa z jakością zepsutych kaset video z pseudo ekspertami (rzecz jasna z Kalinowskim na czele), którzy siedzą przy jakimś stoliku z jakiegoś supermarketu. Sport+ Extra to był najchętniej oglądany przeze mnie program po Sport+ w niedzielne wieczory i właśnie Sport+ był swego rodzaju preludium dla mnie o czym będą mówić we wtorek eksperci. Tak, eksperci. Mimo tego, że nie przepadam za Orłowskim, ale jakby nie spojrzeć na temat ligi hiszpańskiej ma on wiedzę ogromną i wole sto razy bardziej słuchać Leszka na meczu Realu niż mamrączącego coś pod nosem Jagody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o Serie A, a jest jeden ważniejszy - przynajmniej według mnie - temat. Chodzi o Sport+Extra. Jak można było zrezygnować z takiego programu kosztem tego ścierwa z jakością zepsutych kaset video z pseudo ekspertami (rzecz jasna z Kalinowskim na czele), którzy siedzą przy jakimś stoliku z jakiegoś supermarketu. Sport+ Extra to był najchętniej oglądany przeze mnie program po Sport+ w niedzielne wieczory i właśnie Sport+ był swego rodzaju preludium dla mnie o czym będą mówić we wtorek eksperci. Tak, eksperci. Mimo tego, że nie przepadam za Orłowskim, ale jakby nie spojrzeć na temat ligi hiszpańskiej ma on wiedzę ogromną i wole sto razy bardziej słuchać Leszka na meczu Realu niż mamrączącego coś pod nosem Jagody.

 

 

To są dwie zupełnie odrębne sprawy .Pamiętaj że serie a też była częścią S+E.

 

Poza tym zgoda że forma tego programu była bardzo fajna i konkretna. Będzie połączenie redakcji i PPP z Jagodą i Kalinowskim zapewne zniknie(całe szczęscie).

Problemem S+E było to że nachodził na studio LM .

Moim zdaniem trochę naciągany bo i tak ekipa z C+ nie prowadziła LM. Jaki był problem zrobic program 15 minut wcześniej i wyrobic się przed LM ?

Tego nie wiem.

 

Natomiast teraz sytuacja się zmieni i sądzę że np. Wolski czy inni ludzie będą odpowiednio wykorzystani gdy będzie grała LM.

 

Niezłym pomysłem byłoby przywrócenie magazynu S+E w poniedziałki po L+E . To dobra pora na podsumowanie i nie zawracanie sobie głowy we wtorek kiedy zagra LM.

Niemniej porządny program z podsumowaniem lig zagranicznych jest konieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się - w SERIE A gra wielu znakomitych piłkarzy, przez co poziom wciąż jest wysoki, ale sama oprawa, otoczka wokół meczów i ich atrakcyjność jest zdecydowanie niższa niż w przypadku meczów Premiership, Bundesligi, czy nawet Primera Division i Ligue 1. Włoskiej lidze nie pomagają afery korupcyjne, stare stadiony, ani puste trybuny czy brak kasy. W Primera Division też nie jest tak słodko, bo jednak ciężko ogląda się mecze pokroju Getafe-Deportivo, ale w tej lidze sytuacje ratują jednak Barcelona i Real. Liga francuska także się rozwija co widać po PSG i Monaco, a włoska liga niestety stoi w miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne jest tylko żę oglądając ligę francuską :| trudno zobaczyć taki obrazek jak w ostatnim finale pucharu Włoch Roma- Lazio kiedy kamerzysta pokazał kilkuletnią córkę Tottiego płaczącą jak bóbr :( bo drużyna tatusia zbierała baty :lol2: Włosi naprawdę mają obsesję na punkcie tego sportu :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...