Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za niektóre filmy trzeba płacić, za niektóre nie. Za darmo jest korzystanie z : Tvn Player, BabyTV, poznaj nc+, sport+, smaczki, tvp prapremiery, planete+ i alekino+. To wszytsko jest w cenie (119zl, a jak ktoś się lubi licytować nawet za 89.99 :). Dodatkowo zamawiając online nc+ GO za darmo na 12 miechów :D

 

ciekawie czy po sezonie i polaczeniu redakcji zmienia nazwe nsport na nc+ sport

 

Pewnie tak, chociaż prędzej spodziewałbym się nazwy sport+ czy też Canal+Sport2, nawiązując do tradycji nadawania nazw kanałów C+ po francusku (teoretycznie). Czyli np. Canal+Family. Ciekawe też czy dadzą po połączeniu redakcji mecze ligi hiszpańskiej, angielskiej na nSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz. Wystarczy poprosić o ten pakiet na infolini. Tylko jak masz zamiar wziąć pakiet Platinum, to nie dobieraj pakietu ekstraklasy, bo w platinum masz wszystkie mecze naszej kopanej+NBA+Premier League+Liga BBVA+Euroliga+Ligue1+SErieA+magazyny :D

Nazywasz Polską Lige 'ekstraklapą', ale jednak jesteś zainteresowany pakietem 'ekstraklasy', hehe typowo Polskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy i tak ogląda.

Mecze polskiej T-Mobile Ekstraklasy, to cieszące się najlepszą oglądalnością wydarzenia sportowe prezentowane w Canal+ Sport / Family. Hity typu Gran Derbi czy Derby Manchesteru mają niewiele większą, a czasem nawet mniejszą oglądalność od meczu ligi polskiej. Także polską ekstraklasę, warto pokazywać Canal+ i nie dziwię się, że tak walczą o prawa :)

 

Co do Ligi Angielskiej, to myślę, że na 100% nie pojawi się na nSport. Premiership w C+ Sport to towar chyba najbardziej prestiżowy, bo Ligę Mistrzów i tak pewnie rozrzucą między nSport i te kanały dodatkowe, a jedynie hit dnia ekskluzywnie pojawi się na Canal+ Sport lub Canal+, a inne ligi, do których prawa ma C+, widzę są już skłonni pokazywać na nSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zmienią wraz z połączeniem się redakcji sportowej nazwy kanału NSport na Canal+Sport 2, to dla mnie to będzie totalnie niezrozumiała decyzja. Ja wiem że to tylko szczegóły, ale od nich wszystko się zaczyna. Do tej pory można zaakceptować brak zmiany nazwy kanału, bo czekają na zakończenie sezonu i nie chcą robić dodatkowego bajzlu.

 

Choć jak dla mnie, to od momentu wejścia w zycie "projektu" NC+ dawne kanały Canal+ i NSport powinny zmienić nazwę na:

 

Nc

NcSport

NcSport 2

NcFamily

NcFamily 2

NcFilm

NcFilm 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienią bo Nsport jest to coś takiego by konkurowało z Orange sport i Polsat sport, które tez są dostępne w niższych kanałach.A to co wymyśliłeś z tymi kanałami NC... nie będę komentował ( czy kiedyś były kanały Cyfra+sport itp. ? ) :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co wymyśliłeś z tymi kanałami NC... nie będę komentował ( czy kiedyś były kanały Cyfra+sport itp. ? ) :lol2:

 

A czy nowa platforma po połączeniu nadal nazywa się Cyfra+, żeby firmować starymi nazwami pakiet premium? Jak w Niemczech Premiere zmienilo nazwę na Sky, to czy kanały nadal nazywają się Premiere? Oczywiście że nie.

 

Dla mnie oczywistym jest, że kanały z grupy Premium powinny nosić nazwę nowej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to ma jakieś znaczenie jak dany kanał ma nazwę?Najważniejsze żeby transmisja była zrobiona na wysokim poziomie wraz z wywiadami i statystykami przed i po meczu.Oczywiście transmisja w najwyższej możliwej rozdzielczości i będzie git.A rozwijanie tematu o nazwach kanałów nie ma sensu bo i tak nikt nie ma na to wpływu.Są ważniejsze problemy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet premium to Canal+ , platforma nigdy się tak nie nazywała- poza tym canal+ to najlepsza marka premium w naszym kraju - zmiana na nc+ film etc by zaszkodziło marce- patrz nkowe nfilm, npremium nigdy nawet nie zbliżyło się poziomem , oprawą- zaufaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co wymyśliłeś z tymi kanałami NC... nie będę komentował ( czy kiedyś były kanały Cyfra+sport itp. ? ) :lol2:

 

A czy nowa platforma po połączeniu nadal nazywa się Cyfra+, żeby firmować starymi nazwami pakiet premium? Jak w Niemczech Premiere zmienilo nazwę na Sky, to czy kanały nadal nazywają się Premiere? Oczywiście że nie.

 

Dla mnie oczywistym jest, że kanały z grupy Premium powinny nosić nazwę nowej platformy.

 

Bo to zupełnie inna sytuacja. Premiere nie pasowało do brandu Sky, który to News Corp. rozprzestrzenia i dlatego nastąpiła zmiana. Sytuacja podobna jest w Anglii. Tam gdyby News Corp. nabył większościowy pakiet to kanały nadal by się nazywały SkySports itp. Tak samo u nas Canal+, kupili sobie enkę, więc zostawili swoją markę kanałów premium. I prawidłowo, raz że jest to silna i rozpoznawalna marka, a dwa że koszty wprowadzenia nowej i wypromowania jej małe nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten powyżej dobrze gada, polaćmu. Ja mogę się założyć, że nSport zmienią na Canal+Sport2, lub (bardziej prawdopodobne) zmienią nazwe na sport+ ( jak we francji), nsport jak podają na stronie, to jest kanał tematyczny nc+, tak jak np. planete+, czy tez alekino+, i pewnie kanał sport+ będą sprzedawać w niższych pakietach razem z innymi kanalami tematycznymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSport jest/był marką Nki. Nie sadze ze go zlikwiduja, zawsze to dodatkowy kanal sportowy dla ludu. Z reszta gdzie upchaja zuzel i LM? Na pewno nie na c+sport bo nie ma miejsca w ramowce. A jak wrzuca Family to sie zrobi FamilySport :). Tworzenie c+sport2 to tez watpliwe bo lepsza marka to nsport. Ja jestem zaskoczony sportem w Family... Jesli tak zostanie w co watpie to c+sport bedzie tylko dla fanow nba i Premiership. Mogliby sie okreslic jakie ligi i wydarzenia beda w Family a jakie w c+, wtedy kupa ludzi bralaby Family. Ja np. nie przepadam za nba i premiership, ale nie ufam nc+ ze nagle nie namieszaja i bede w ciemnej [beep]ce :). Zmiana marek na ncsport czy ncFamily to tez bez sensu, mogli to zrobic od razu. Chodzi o to ze klient ma wiedziec ze ma to co najlepsze z nki i c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@clf, jak narazie to NBA też puszczają na C+Family... Na Canal+Sport, puszczają całą premier league, 50% ligue1, 50% Euroligi i 25% BBVA. Specjalnie policzyłem transmisje sportowe przez 7dni (pon-ND) na Canal+Family/Family2 i Canal+Sport i wyszło mi, że na family leci o wiele więcej na żywo niż na Canal+Sport... Na Canal+Sport jest więcej powtórek i magazynów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...