Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z całym szacunkiem dla redaktora Tuzimka, ale jak ITI postawi na swoim i po połączeniu redaktor Tuzimek zastąpi Tomasza Smokowskiego to będzie to strzał nie tylko w stopę, ale i w cycki, kolano, ucho i oko przy użyciu jednej kulki

 

PS jest gdzieś o tym artykuł w necie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla redaktora Tuzimka, ale jak ITI postawi na swoim i po połączeniu redaktor Tuzimek zastąpi Tomasza Smokowskiego to będzie to strzał nie tylko w stopę, ale i w cycki, kolano, ucho i oko przy użyciu jednej kulki

 

PS jest gdzieś o tym artykuł w necie?

to będzie strzał w głowę ale z kuli armatniej :)

 

Ja bym to nazwał harakiri lub seppuku.:chair::x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miny kibiców Barcelony w studiu - Bezcenne .

 

W tym roku Bayernowi należy się LM jak psu buda.

 

Już mnie wkurza to studio.Przeżywają tą Barcelonę jak prawdziwą tragedię.Nie gadają o zespole lepszym tylko Barca Barca.Nawet prowadzący podsumował Barcelona rozbita w Monachium,wracamy po przerwie.Mam nadzieję że to się niedługo skończy. Normalnie słuchać się ich nie da. Szukają usprawiedliwienia a po prostu ich zespół był zwyczajnie gorszy i zasłużenie przegrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tak slaba barca to nic trudnego wygrac.

uwielbiam to jak po jednym meczu szkopow ogarnia euforia.haha

a juz komentator przeszedl samego siebie.

"oni musza cos z tym zrobic!!" znaczy co??

olac szkolke i kupowac za grube miliony jak Real?

real tez jeszcze nic nie wygral i mam nadzieje ze szmalownicy zmonachium tz nic nie wygraja..

ja tam wole wychowankow skladzie chocby czasem mieli przegrać.

coż nie co roku mozna wygrywac LM i to jest normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Hanys,

z tak slaba barca to nic trudnego wygrac.

uwielbiam to jak po jednym meczu szkopow ogarnia euforia.haha

Szkopów? No zgoda.

Tylko fajnie, że dla Ciebie "szkopy" to tylko Bayern. Mówisz o słabej Barcelonie, a jak pewna popularna w naszym kraju drużyna w pojedynku z przeciętnymi ściepami (z tej samej ligi co ta "slaba barca", tylko 5 miejsc niżej) ledwo przechodzi do półfinałów i polski komentator zapodaje samogwałt na antenie, to jednak wpadasz w euforię razem z nimi:

a ja i wtedy i dzis bylem wniebowzziety..

co prawda tam byl final a tu dopiero ćwierc ale bedzie sie to pamietac.

 

kometarz -Chalaskiewicz tragedia a Ryczel na poczatku nadrabial wrzaskiem.

gdy strzelil "Lewy" to chyba myslal ze jest w Brazylii albo na ringu bokserskim.

ale tekstem "ci ktorzy wyszli ze stadionu sa kompletnymi idiotami " zyskal w moich oczach,haha

pewno takiego orgazmu juz dlugo nie przezyje,hahaha

Tak tak, przecież Dortmund leży w Polsce, dostaliśmy go w rozliczeniu za Łukasza, Roberta i Kubę. Poza tym w kadrze BVB jest 18 Niemców, a w Bayernie 15, hm.. Trochę konsekwencji. Co do pieniędzy to zobaczymy czy będziesz tak samo gorliwy w wakacje, gdy BVB będzie inwestowało za te pieniądze z LM i z transferów (Goetze i możliwe, że Hummels + Lewy). Barca też przecież nie inwestowała, a długi same się porobiły.

 

PS. Bayern nic jeszcze nie wygrał? To w Bundeslidze zorganizowali jakieś dodatkowe kolejki na odrobienie tych 20 punktów przewagi czy coś przeoczyłem? 8)

 

Mam nadzieję, że utrzymasz nerwy na wodzy i uda Ci się odpisać bez wycieczek osobistych. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja z innej beczki. Ostatnio na canal+sport często leci spot reklamowy, w którym wymieniane są jakie sporty, rozgrywki, ligi można obejrzeć w nc+. Wymieniane są nba, żużlowe gp, liga mistrzów, le, liga angielska, hiszpańska i francuska. No i właśnie nie ma żadnej wzmianki o lidze włoskiej. Orientuje się ktoś do kiedy nc+ ma prawa do Serie A? Czyżby to oznaczało, że nc+ nie chce w przyszłości kupować praw do tej ligi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...