Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja na temat oferty sportowej c+ otrzymana email:

"CANAL+ HD - 2 najlepsze mecze Champions League, 1 mecz Ekstraklasy oraz 1 mecz Premier League;

- CANAL+ Family HD i CANAL+ Family 2 HD - mecze Ekstraligi, Liga francuska i włoska,

- CANAL+ Sport HD - mecze Ekstraklasy, Champions League, Europa League, Premier League, Primera Division, Ligue 1, Żużlowa Ekstraliga, Grand Prix na żużlu, NBA oraz Euroliga. "

Czyli jeśli chcę oglądać żużel to tylko opcja Platinium ,gdzie jest C+Sport ,pewnie powtórek w Famili nie będzie?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam takie posty to po prostu krew mnie zalewa. Zażycz sobie jeszcze pełnego dostępu do ligi armeńskiej i węgierskiej... Komentatorzy Canal+ to wyższa półka. Naprawdę większość z nich jest świetnymi ekspertami. Potrafisz tylko krytykować, a podajesz 0 SENSOWNYCH ARGUMENTÓW. W tym momencie nc+ ma nieporównywalną ofertę sportową z CP i skoro mają się nie brać za puszczalnie sportu to, kto to powinien robić? To mecze na CP powinny być puszczane bez głosu. Jedyny komentator, który się nadaje to Borek, ale strasznie mi go szkoda, bo z ich ofertą piłkarską strasznie się marnuje, a lata niestety lecą. TVP? Komentatorzy na TVP Sport komentując np. spotkania o Puchar Hiszpanii kompletnie nic o tych klubach nie wiedzą.

 

Tragiczny wybór meczów? Kapitalny argument. A na jakiej podstawie? Jakiś przykład. Dla mnie fatalny wybór to nie puszczanie zespołów z czołówki, a C+ spotkania drużyn z czołówki puszcza zawsze.

 

Powiem szczerze, że nawet mi się nie chciało komentować durnego postu tego użytkownika "Zico268"

NC+ w tej chwili ma najlepszy sport na rynku, najlepszy jakościowo i najlepsi eksperci.

Tekst, że NC+ nie powinna pokazywać sportu, bo się nie nadaje jest poniżej wszelakiej krytyki. Po prostu żaaaal i śmiech :)

 

 

Twój post wszystko podsumował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja na temat oferty sportowej c+ otrzymana email:

"CANAL+ HD - 2 najlepsze mecze Champions League, 1 mecz Ekstraklasy oraz 1 mecz Premier League;

- CANAL+ Family HD i CANAL+ Family 2 HD - mecze Ekstraligi, Liga francuska i włoska,

- CANAL+ Sport HD - mecze Ekstraklasy, Champions League, Europa League, Premier League, Primera Division, Ligue 1, Żużlowa Ekstraliga, Grand Prix na żużlu, NBA oraz Euroliga. "

Przecież żużlowa Ekstraliga ma być w całości na nSport, tutaj potwierdzenie:

http://zuzel.przegladsportowy.pl/zuzel- ... 1,984.html

 

Zresztą cała ta rozpiska jaką dostałeś jest naciągana. Mecze Ekstraklasy są na Family głównie, a tutaj nic o tym nie ma. Ktoś sobie dla zbycia na szybko rozpiskę Tobie wysłał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zabarykadujcie się w tym waszym ciemnogrodzie i żyjcie tam jak leśni wariaci w niewiedzy.... Dlatego właśnie jesteście tak robieni w ciula przez nc+, bo uważacie, że wszystko co polskie jest naj i trzeba być wdzięcznym za to co otrzymujecie.... idzcie sobie oglądać waszą lige na poziomie bo do niej się nadajecie, jakie wymagania, taki poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę przyznać rację koledze zico268. W naszym kraju c+sport to najlepszy kanał sportowy i to fakt, ale duuużo mu brakuje do tego aby był naprawdę dobrym kanałem sportowym (paczką sportową). Pewnie nie macie porównania z tym co jest za granicą i dlatego wydaje Wam się, że już lepiej niż w naszym c+ być nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja na temat oferty sportowej c+ otrzymana email:

"CANAL+ HD - 2 najlepsze mecze Champions League, 1 mecz Ekstraklasy oraz 1 mecz Premier League;

- CANAL+ Family HD i CANAL+ Family 2 HD - mecze Ekstraligi, Liga francuska i włoska,

- CANAL+ Sport HD - mecze Ekstraklasy, Champions League, Europa League, Premier League, Primera Division, Ligue 1, Żużlowa Ekstraliga, Grand Prix na żużlu, NBA oraz Euroliga. "

Przecież żużlowa Ekstraliga ma być w całości na nSport, tutaj potwierdzenie:

http://zuzel.przegladsportowy.pl/zuzel- ... 1,984.html

 

Zresztą cała ta rozpiska jaką dostałeś jest naciągana. Mecze Ekstraklasy są na Family głównie, a tutaj nic o tym nie ma. Ktoś sobie dla zbycia na szybko rozpiskę Tobie wysłał.

 

też odnoszę takie wrażenie. Dodam jeszcze od siebie,że GP na żużlu pokazywane są często na Canal+. Najbliższe GP w Bydgoszczy ma być na tym kanale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę przyznać rację koledze zico268. W naszym kraju c+sport to najlepszy kanał sportowy i to fakt, ale duuużo mu brakuje do tego aby był naprawdę dobrym kanałem sportowym (paczką sportową). Pewnie nie macie porównania z tym co jest za granicą i dlatego wydaje Wam się, że już lepiej niż w naszym c+ być nie może.

 

Za granicą to wiadomo, że wszystko jest lepsze.

Ale pisanie, że NC+ nie powinno się brać za sport to [beep]izm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę przyznać rację koledze zico268. W naszym kraju c+sport to najlepszy kanał sportowy i to fakt, ale duuużo mu brakuje do tego aby był naprawdę dobrym kanałem sportowym (paczką sportową). Pewnie nie macie porównania z tym co jest za granicą i dlatego wydaje Wam się, że już lepiej niż w naszym c+ być nie może.

 

Ja akurat mam SKY i nc+, mieszkam w Angli. Patrząc na C+Sport, nie jest to aż tak zły kanał, jednak nie dorasta do pięt SKY Sports. Zico przesadził pisząc, że piwinni mieć wszystkie mecze BPL i La ligi. W Angli , SKY nie ma nawet praw do pełnej BPL live, a meczy La ligi ma tylko 2. Co do ekspertów, niektórzy są dobrzy, niektórzy gorsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zabarykadujcie się w tym waszym ciemnogrodzie i żyjcie tam jak leśni wariaci w niewiedzy.... Dlatego właśnie jesteście tak robieni w ciula przez nc+, bo uważacie, że wszystko co polskie jest naj i trzeba być wdzięcznym za to co otrzymujecie.... idzcie sobie oglądać waszą lige na poziomie bo do niej się nadajecie, jakie wymagania, taki poziom.

 

Nikt nie uważa, że w Polsce wszystko jest naj. Skoro wszystko ma być na poziomie Europy to może zacznijmy od średniej pensji w euro. Gdyby Polska pensja była na poziomie angielskiej czy niemieckiej to wiadomo, że ludzie wydwali by więcej pewnie i na telewzje. Pomijając liczbę mieszkańców, która w wielu europejskich krajach jest większa. Nadal nie umiesz podać przykładów tylko dosłownie bredzisz. Bo mówisz "dlaczego nie ma w nc+ wszystkich transmisji meczów LM czy LE". Poczekajmy do nowego sezonu, może akurat będą, a jeśli nie wszystkie to tyle że 80% będzie zadowolonych. Sam nie jestem fanem wyłącznie ligi polskiej, ale spójrz na realia. W Polsce transmisja wszystkich meczów La Liga czy Serie A jest niepłacalna. Bo mało osób by zainteresowało spotkanie Celta Vigo-Osasuna, a pokazanie takiego meczu rodzi już koszty. Zajdź na ziemie i dostrzeż, że to co oferuje nc+ to na obecne polskie warunki to w zasadzie maks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport 2 pokazuje 5 spotkań Bundesligi co kolejkę i zawsze wiemy kiedy są dane mecze, bo układ transmisji jest znany. Dzięki temu wiem że jak włączę ESP2 w sobotę o 15.30 to zaczyna się mecz ligi niemieckiej.

 

Canal+ niestety robi śmietnik transmisyjny. Raz mecz hiszpańskiej jest na Family, potem będzie na Sport, a jak coś to i na zwykły C+ rzucą. Żeby śledzić transmisje w C+ trzeba sobie robić chyba rozpiski, bo zawsze jest inaczej, tydzień w tydzień transmisje fruwają po tych antenach. Czy nie można zrobić jasnej i przejrzystej ramówki? Można, ale ktoś ewidentnie tego zrobić nie chce.

 

I nie chodzi by krytykować C+, bo ogólnie poziom i ilość transmisji jest moim zdaniem ok. Ale moglibyśmy im w końcu narzucić ustalenie jasnych kryteriów co i gdzie można zobaczyć. Ja wiem, że tutaj na SK grupa najgorętszych fanów ma rozpiski spotkań, ale 90% klientów takiego czegoś nie ma. Czy to tak trudno powiedzieć klientom gdzie jaka liga będzie? Dzisiaj wszyscy zachwyceni Family, a za pół roku mogą te mecze przerzucić do zwykłego C+...

 

Mają 5 lig (polska, angielska, hiszpańska, włoska, francuska) i w sumie 5 kanałów sportowych (Family, Family2, C+, C+Sport i nSport). Wystarczy jasny komunikat:

Family - polska

Family2 - francuska

C+ - hiszpańska

C+Sport - angielska

nSport - włoska

 

Czy to jest naprawdę takie trudne do ogarnięcia? Nic by się nie nakładało, a klient wiedziałby co musi kupić by obejrzeć swoją ligę. Do tego na nSport polski żużel, na C+ albo Family dać GrandPrix/NBA i wszystko byłoby wiadome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport 2 pokazuje 5 spotkań Bundesligi co kolejkę i zawsze wiemy kiedy są dane mecze, bo układ transmisji jest znany. Dzięki temu wiem że jak włączę ESP2...

 

Tak, bo Eurosport posiada tylko ligę niemiecką. Więc nie mają problemu z ustaleniem, że o 15:30 co tydzień w ES2 będzie leciał mecz Bundesligi.

 

Czy to jest naprawdę takie trudne do ogarnięcia? Nic by się nie nakładało, a klient wiedziałby co musi kupić by obejrzeć swoją ligę. Do tego na nSport polski żużel, na C+ albo Family dać GrandPrix/NBA i wszystko byłoby wiadome.

 

Tak jest trudne i tak nie będzie jakbyś chciał.

C+ posiada w ofercie sporo praw do pokazywania meczy najlepszych lig europejskich, które są pokazywane w różnych godzinach.

Każdy lepszy mecz jest pokazywany w różnych godzinach i dlatego nie da się zrobić sztywnych godzin transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jaka jest różnica między ESP2, który pokazuje Bundesligę, a 5 kanałami C+ które mają pokazać 5 lig? No żadna.

 

Nic się nie nakłada, bo nie ma tak że United gra o 16.00 a o 17.00 jest kolejny mecz Chelsea. Nie widzę żadnego problemu by przydzielić ligę poszczególnym kanałom. Tylko trzeba do tego chęci i trzeba w końcu tworzyć jasne reguły gry. Klient ma brać umowę na 18 miesięcy, a nie wie co za pół roku będzie na Family?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport 2 pokazuje 5 spotkań Bundesligi co kolejkę i zawsze wiemy kiedy są dane mecze, bo układ transmisji jest znany. Dzięki temu wiem że jak włączę ESP2 w sobotę o 15.30 to zaczyna się mecz ligi niemieckiej

Dlatego mam szczerą nadzieję, że nC+ NIGDY nie będzie zainteresowane i nie przejmie praw do ligi niemieckiej, bo z całym szacunkiem dla genialnego zespołu komentatorskiego, to nie widzę tego by puszczali taką ilość meczów jak robi to teraz Eurosport 2. Komentatorów z ES2 też idzie zdzierżyć, pod warunkiem, że odnajdzie się magiczny guzik do przełączania audio z polskiego na angielskie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy to jest naprawdę takie trudne do ogarnięcia? Nic by się nie nakładało,

 

w EPL czasem ida dwa fajne mecze rownolegle.

przynależność ligi do kanału nie ma sensu.

 

No i co z tego? Przykład z następnej kolejki:

W sobotę o 16.00 grają jednocześnie Arsenal i Liverpool. I pokażą tylko jedno spotkanie, Arsenalu nie będzie nigdzie. Więc jaka to różnica czy określimy sztywno że liga angielska jest na C+Sport czy nie, skoro i tak transmisji równoległych nigdzie indziej nie pokazują? Zupełnie nie rozumiem Twojego argumentu, bo on miałby sens tylko wtedy, gdyby rzeczywiście pokazywali spotkania równoległe, ale nie pokazują...

 

Eurosport2 ma dużo trudniejszą ramówkę i do tego bogatszą, a jakoś sobie radzą i nie wymyślają z przesuwaniem Bundesligi po kątach. A C+ nie potrafi sobie poradzić z 2-3 transmisjami hiszpańskiej i rzuca nimi po całym pakiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmigrowałem do nc+ i dalej nie mam polsatu sport i polsatu hd menu dekodera dalej takie samo jak w cyferce brak dodatków z pakietu Platinum takich jak VOD+ net VOD pak.C+Platinum.Ja się pytam to gdzie jest ta oferta z NC Platinum bo jak do tej pory to na mój rozum to jest dalej oferta z C+ Optimum z dodanym Nsport i tyle

Czy ktoś z migrantów też tak ma ?

Proszę o odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...