Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SportoweFakty piszą o Eleven no ale to Ostafiński więc z dystansem

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/693566/nowy-kontrakt-telewizyjny-za-ponad-60-milionow-pge-ekstralige-pokaza-nsport-i-el

 

Ekstraliga potwierdza, 2 mecze w nc+ i 2 w Eleven

https://twitter.com/EkstraligaTV/status/874960590472716288

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna decyzja NC+.

Według mnie to krok w tył, tracą połowę praw na PGE Ekstraligę.

 

Tracą?

Jestem przekonany, że gdyby nie podzielili się z Eleven, to pewnie wciąż oglądalibyśmy tylko niedzielne spotkania TV. Dzięki Eleven od 2019 roku  nSport+ ma to co miał, a zyskuje kibic - więcej meczów "na żywo" w TV.

 

Zyskuje także polski żużel, bo dzięki Eleven nie będzie dostępny tylko w nc+ i nSport+, ale szerzej także w Cyfrowym Polsacie oraz w internecie.

A dla samej nc+ to i tak biznes, bo pewnie weźmie trochę kasy od Eleven (za prawa), a byc może sprzeda więcej pakietów Eleven Sports.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie (nielubiącego żużla) też to dobra decyzja.Realizacja zapewne będzie na poziomie a współpraca zawsze daje owoce.Ostatnio inne kraje podają oficjalne informacje

o LM i LE .Może już niedługo będzie wiadomo kto nabył prawa.PGE Ekstraliga w Polsce jest bardzo popularna także to dobry krok i informacja dla ludzi którzy lubią żużel.

Od przyszłego sezonu też sa zmiany w Premier League  ( zmiana godzin meczów itd.)także mam nadzieje że NC+ tą ligę ,Ekstraklasę oraz NBA wykupi na wyłączność. Czekamy na kolejne kroki i  pozytywne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie (nielubiącego żużla) też to dobra decyzja.Realizacja zapewne będzie na poziomie a współpraca zawsze daje owoce.Ostatnio inne kraje podają oficjalne informacje

o LM i LE .Może już niedługo będzie wiadomo kto nabył prawa.PGE Ekstraliga w Polsce jest bardzo popularna także to dobry krok i informacja dla ludzi którzy lubią żużel.

Od przyszłego sezonu też sa zmiany w Premier League  ( zmiana godzin meczów itd.)także mam nadzieje że NC+ tą ligę ,Ekstraklasę oraz NBA wykupi na wyłączność. Czekamy na kolejne kroki i  pozytywne informacje.

Ta, ciekawe czy wszystkie strony się zgodzą na sobotni mecz Premier League o 20:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego rozżalenia. Przecież zyskuje kibic dodatkowe mecze. W nc+ i tak najczęściej pokazywano tylko te niedzielne.

 

Poza tym nie wiem czego się spodziewacie. Tego typu współpraca będzie miała miejsce coraz częściej. I jest to normalne w czasach, gdzie ceny zs prawa sięgają ogromnych kwot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tracą?

Jestem przekonany, że gdyby nie podzielili się z Eleven, to pewnie wciąż oglądalibyśmy tylko niedzielne spotkania TV. Dzięki Eleven od 2019 roku nSport+ ma to co miał, a zyskuje kibic - więcej meczów "na żywo" w TV.

 

Zyskuje także polski żużel, bo dzięki Eleven nie będzie dostępny tylko w nc+ i nSport+, ale szerzej także w Cyfrowym Polsacie oraz w internecie.

A dla samej nc+ to i tak biznes, bo pewnie weźmie trochę kasy od Eleven (za prawa), a byc może sprzeda więcej pakietów Eleven Sports.

Ale kibic,który nie ma wykupionego Eleven niestety traci bo będzie musiał wydać dodatkowe pieniądze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dość śmieszne, ale oficjalna strona ligi pisze, że nc+ ma wyłączność. Zapomnieli, że Eleven jest także w CP :D

https://speedwayekstraliga.pl/wiecej-pge-ekstraligi-dla-fanow-od-roku-2019-wszystkie-mecze-polskiej-ligi-wylacznie-na-platformie-nc/

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, to już wina związku, który ostatnie lata zaniedbał. Ale coś się zaczyna ruszać, sā projekty handballa w szkolach, mamy młode talenty, liga jest profesjonalna...lepiej późno niż wcale.

Daj spokój z tym rozwojem.. VIVE poza Wisłą nie ma żadnego poważnego rywala. Choć co to za rywal jak za każdym razem wygrywamy.

Bardzo dobrze,że NC+ kupiła Ekstraligę żużla. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mając kanał n sport miałem 3 lub 4 mecze. W późniejszym czasie będzie tylko 2 mecze. Gdzie zyskuje kibic w moim przypadku?

Nie wiem jak jest teraz, ale w poprzednim sezonie pokazywano głównie tylko dwa niedzielne mecze, a resztę pokazywano skrótowo w poniedziałki o 22:00.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dość śmieszne, ale oficjalna strona ligi pisze, że nc+ ma wyłączność. Zapomnieli, że Eleven jest także w CP :D

https://speedwayekstraliga.pl/wiecej-pge-ekstraligi-dla-fanow-od-roku-2019-wszystkie-mecze-polskiej-ligi-wylacznie-na-platformie-nc/

Na oficjalnej stronie ligi jest napisane, że oglądanie wszystkich spotkań Ekstraligi będzie możliwe wyłącznie w NC+. 

Abonent CP dzięki Eleven będzie mógł oglądać dwa spotkania na kolejkę. 

Edytowane przez damian3k1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...