Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A poniżej rozpiska komentatorów :)


Piątek, 31.03:
CANAL+ Sport:
17:30 Basket+ (Krzysztof Wójcik)
17:45 SportNews+ (Sergiusz Ryczel, Ewelina Gołaszewska, Katarzyna Kozłowska)
18:00 Premier League Match Pack (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)
20:00, 22:30 Super Piątek (Gospodarz: Żelisław Żyżyński; gość: Krzysztof Przytuła)
20:25 Wisła Kraków - Lech Poznań (Bartosz Gleń - Kazimierz Węgrzyn; reporterzy: Sonia Śledź, Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński)
23:00 Magazyn Ligi Mistrzów (Adam Marchliński)
23:30 SportNews+ (Sergiusz Ryczel, Ewelina Gołaszewska, Katarzyna Kozłowska)

nSPORT+:
21:00 DSF: Polska - Niemcy (Edward Durda - Karol Matuszczak; reporter: Paulina Bojarska)

Sobota, 01.04:
CANAL+ Sport:

04:30 GSW - Houston Rockets (Wojciech Michałowicz - Władomir Kijanowski)
15:00 Arka Gdynia - Górnik Łęczna (Rafał Wolski - Tomasz Wieszczycki; reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Adam Westfal)
17:30 SportNews+ (Kuba Zborowski, Robert Sitnicki, Piotr Salak)
17:40 Wisła Płock - Cracovia (Adam Marchliński - Wojciech Jagoda; reporterzy: Paulina Bojarska, Piotr Laboga)
20:10 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (Tomasz SMokowski - Kazimierz Węgrzyn; reporterzy: Sonia Śledź, Żelisław Żyżyński, Tomasz Lipiński)
22:30 Magazyn Liga+ (Gospodarz: Michał Wodziński; gość: Andrzej Juskowiak)
23:30 SportNews+ (Kuba Zborowski, Robert Sitnicki, Piotr Salak)

CANAL+ Sport 2:
03:00 MMA Bellator (Edward Durda - Karol Matuszcak)
13:00, 15:30, 18:00, 20:30 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Gospodarz: Krzysztof Marciniak; gość: Maciej Murawski)
13:25 Liverpool - Everton (Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny)
15:55 Manchester United - West Bromwich Albion (Przemysław Pełka - Przemysłąw Rudzki)
18:25 Southampton - Bournemouth (Marcin Rosłoń - Krzysztof Przytuła)
21:00 PREMIERA: Hull City - WHU (Edward Durda - Rafał Nahorny)
23:00 Chicago Bulls - Atlanta Hawks (Michał Łopaciński - Hubert Radke)

 

nSPORT+:
11:00 Premier League Preview (Piotr Domagała - Piotr Glamowski)
12:45 MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock (Krzysztof Bandych - Michał Matysik; reporter: Wiktoria Ozga)
17:25 Telekom veszprem - RK Zagrzeb (Piotr Karpiński - Tomasz Rosiński)
20:00 PREMIERA: Śląsk Wrocław - Korona Kielce (Marcin Rosłoń - Kamil Kosowski; reporter: Mariusz Wróblewski)

Niedziela, 02.04:
CANAL+:

14:25 Swansea City - Middlsbrough (Piotr Domagała - Rafał Nahorny)
17:35 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin (Rafał Dębiński - Tomasz Wieszczycki; reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński, Adam Westfal)
20:00 Magazyn Liga+Extra (Prowadzący: Andrzej Twarowski - Tomasz Smokowski; goście: Maciej Murawski, Sławomir Stępniewski, Nenad Bjelica; studio analiz: Filip Surma - Kamil Kosowski; Moim Zdaniem: Cezary Olbrycht)

CANAL+ Sport:
13:30 Magazyn Ligi Europy (Michał Kornacki - Filip Surma)
15:10 Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Przemysław Pełka - Wojciech Jagoda; reporterzy: Paulina Bojarska, Grzegorz Milko, Piotr Laboga)
17:30 SportNews+ (Robert Sitnicki, Kuba Zborowski, Wiktoria Ozga)
17:35, 19:45 Studio EHF (Gospodarz: Krzysztof Bandych; gość: Grzegorz Tkaczyk)
17:55 VIVE Tauron Kielce - Montpellier (Piotr Karpiński - Robert Lis; reporter: Bartek Ignacik)
21:30 Magazyn Liga+Extra: Dogrywka (Prowadzący: Andrzej Twarowski - Tomasz Smokowski; goście: Maciej Murawski, Sławomir Stępniewski, Nenad Bjelica; studio analiz: Filip Surma - Kamil Kosowski; Moim Zdaniem: Cezary Olbrycht)
22:30 Magazyn Sport+ (Edward Durda - Przemysław Rudzki)
23:30 SportNews+ (Robert Sitnicki, Kuba Zborowski, Wiktoria Ozga)

CANAL+ Sport 2:
16:55 Arsenal - Manchester City (Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki)
21:30 San Antonio Spurs - Utah Jazz (Wojciech Michałowicz - Waldemar Kijanowski)

nSPORT+:
19:25 SG Flensburg-Handewitt - HC Mieszków Brześć (Piotr Bugajny - Michał Matysik)

Poniedziałek, 03.04:
CANAL+ Sport:
02:00 GSW - Washington Wizards (Wojciech Michałowicz - Radosław Hyży)
17:30 Basket+ (Joanna Cedrych)
17:45 SportNews+ (Wojciech Zawioła, Michał Łopaciński, Marcin Froelich)
18:00 Premier League Netbusters (Przemysław Pełka)
20:00 Ekstraklasa po godzinach (Gospodarz: Krzysztof Marciniak; gość: Tomasz Frankowski)
21:00 Magazyn PGNiG Superligi (Krzysztof Bandych, Szymon Ratajczak, Piotr Bugajny)
23:30 SportNews+ (Wojciech Zawioła, Michał Łopaciński, Marcin Froelich)

Wtorek, 04.04:
CANAL+ Sport:

17:30 Basket+ (Marcin Stachowicz)
17:45 SportNews+ (Sergiusz Ryczel, Marcin Froelich, Katarzyna Kozłowska)
18:00 Magazyn EHF (Piotr Karpiński)
20:55 Manchester United - Everton (Marcin Rosłoń - Rafał Nahorny)
23:30 SportNews+ (Sergiusz Ryczel, Marcin Froelich, Katarzyna Kozłowska)

nSPORT+:
20:00 Ruch Chorzów - Piast Gliwice (Cezary Olbrycht - Maciej Murawski; reporterzy: Filip Surma, Mariusz Wróblewski)

Środa, 05.04:
CANAL+ Sport:
17:30 Basket+ (Krzysztof Wójcik)
17:45 SportNews+ (Marcin Majewski, Wiktoria Ozga, Grzegorz Milko)
20:55 Chelsea - Manchester City (Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny)
23:00 PREMIERA: Liverpool - Bournemouth (Przemysław Pełka - Przemysław Rudzki)

Czwartek, 06.04:
CANAL+ Sport:
17:30 Basket+ (Michał Łopaciński)
17:45 SportNews+ (Piotr Bugajny, Szymon Ratajczak, Łukasz Lasia, Michał Łopaciński)
18:00 Premier League WOrld (Wojciech Zawioła, Katarzyna Kozłowska)
20:00 NBA Action! (Wojciech Michałowicz)

nSPORT+:
20:15 Speedway+ (Joanna Cedrych) 

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostw Polski Rajdy Samochodwe nsport+ tylko premiera

19.04.2017 20.15 nsport+ Rajdy samochowe Mistorzostwa Polski Rajd Rajd Świdnicki-KRAUSE zapowiedz

21.04.2017 20.15 nsport+ Rajdy samochowe Mistorzostwa Polski Rajd Rajd Świdnicki-KRAUSE reportarz lub skrot Premiera

http://www.telemagazyn.pl/sport/rajdowe-samochodowe-mistrzostwa-polski-rajd-swidnicki-krause-1821709/

Edytowane przez Siarapoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać dużo osób oglądało, wnioskuję po odpowiedziach ;)

 

Natomiast co do paska to na powtórce u mnie nic nie było, bo specjalnie sprawdziłem. Przy okazji obejrzałem z 10 minut programu i powiem szczerze przypomniało mi się dlaczego na początku sezonu przestałem oglądać :) Powinni zdecydowanie wrócić do normalnego studia bez widzów to się zdecydowanie lepiej ogląda. To jest program o piłce, a nie rozmowy w toku....Jeszcze brakuje na widowni psychologa/socjologa, który analizowałby zachowanie gości :D

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Na całym świecie rozmowy przy piłce są organizowane z publicznością. Ale jestem ciekaw - skoro oglądałeś (co prawda 10minut), to przede wszystkim jakie widzisz różnice w programie? W czym przeszkadza publiczność, co jest takiego w w programie (materiały itp; tzw.content), że nie chcesz tego oglądać? Bo jeśli przeszkadza Ci sama publika...

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa :)) Od tego trzeba zacząć....Ponadto na co komu ta publiczność? Siedzą i nic nie gadają. Jeszcze gdyby jakieś pytania zadawali, ale np. nieustawione to jeszcze.....Wolę już ich studio (forma) jak przy LM czy Elevenowskie.

 

Co do materiałów kontentu to powinno być coś nowego, bo np. mnie Pomidor i Turbokozak czy Esktraklasa od kuchni znudził się w zeszłym sezonie. Wolałbym jak w Eleven dużo dyskusji i omawiania, materiałów mniej i tych takich wrzutek dla tzw. młodzieży, bo mam wrażenie, że publika jest po prostu, żeby dzieciarnia oglądała. Natomiast dyskusji, omawiania, skupienia na futbolu, na smaczkach (ach jak Zarzecznego szkoda! Liga+ z nim kiedyś to się oglądało!), po prostu gadaniny....tego tam jest zdecydowanie mniej niż kiedyś. Porównaj sobie Ligę+E sprzed 2-3 lat. Po kolei, czego brakuje?

a) dziennikarza ewentualnie komentatorów (Eleven np. nie ma dziennikarza, ale Eleven Gol ogląda się świetnie, bo są komentatorzy, którzy wypełniają tę rolę)

b ) mniej tych wideomateriałów - powiedzmy niech są, ale nie przesadzajmy z ilością, bo potem nie ma czasu na gadanie - jak już chcą to niech sobie to wrzucą do tego programu, który jest w poniedziałek i jest skierowany do 15-latków :)

c) więcej dyskusji, dyskusji i jeszcze raz dyskusji

d) usunąć publiczność, bo to nie Rozmowy w Toku, a jak ma być to niech uczestniczy, w sensie zadawanie pytań (własnych, nie napisanych przez innych)

e) powinni zapodawać po kolei mecze i omawiać - coś jak L+, ale w większym gronie, bo L+ też brakuje klimatu zeszłych lat.

 

Niestety, ale powinni sobie zobaczyć L+ i L+E sprzed 10 lat lub Eleven GOL LIVE i zrobić to samo....

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up jakbym miał 15 lat to pewnie tak :) Jednak mając dwa razy więcej to niekoniecznie :)) Ja wiem, że według niektórych co nie zrobią to jest super i wspaniałe :) Ale sorka, to jest magazyn o piłce, a nie "Co z tą Polską" ;) Jak dla mnie to mogą siedzieć na krawężniku, ale ważne żeby dyskutowali....

 

i mam nadzieję, że 11 nie pójdzie tą drogą, bo na razie niestety zaczynają kopiować pomysłu z ręczną i żużlem, więc powoli wraca masakra....jeszcze konie, golf, żeglarstwo i ze sportu premium zostaną po 2 mecze ;) Wtedy trzeba się będzie zainteresować jakimś Beinem ;)

 

A do C+ to mój ostatni raz z tą paczką. Nawet jak LM u nich zostanie to trudno, ale jak oglądam tam może coś 7-8h w tygodniu jak jest angielska i LM to jest o wiele za mało jak za cenę. Ewentualnie czekam aż umożliwią dostęp internetowy bez umowy to wtedy na sporty się skuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa :)) Od tego trzeba zacząć....Ponadto na co komu ta publiczność? Siedzą i nic nie gadają. Jeszcze gdyby jakieś pytania zadawali, ale np. nieustawione to jeszcze.....Wolę już ich studio (forma) jak przy LM czy Elevenowskie.

 

Co do materiałów kontentu to powinno być coś nowego, bo np. mnie Pomidor i Turbokozak czy Esktraklasa od kuchni znudził się w zeszłym sezonie. Wolałbym jak w Eleven dużo dyskusji i omawiania, materiałów mniej i tych takich wrzutek dla tzw. młodzieży, bo mam wrażenie, że publika jest po prostu, żeby dzieciarnia oglądała. Natomiast dyskusji, omawiania, skupienia na futbolu, na smaczkach (ach jak Zarzecznego szkoda! Liga+ z nim kiedyś to się oglądało!), po prostu gadaniny....tego tam jest zdecydowanie mniej niż kiedyś. Porównaj sobie Ligę+E sprzed 2-3 lat. Po kolei, czego brakuje?

a) dziennikarza ewentualnie komentatorów (Eleven np. nie ma dziennikarza, ale Eleven Gol ogląda się świetnie, bo są komentatorzy, którzy wypełniają tę rolę)

b ) mniej tych wideomateriałów - powiedzmy niech są, ale nie przesadzajmy z ilością, bo potem nie ma czasu na gadanie - jak już chcą to niech sobie to wrzucą do tego programu, który jest w poniedziałek i jest skierowany do 15-latków :)

c) więcej dyskusji, dyskusji i jeszcze raz dyskusji

d) usunąć publiczność, bo to nie Rozmowy w Toku, a jak ma być to niech uczestniczy, w sensie zadawanie pytań (własnych, nie napisanych przez innych)

e) powinni zapodawać po kolei mecze i omawiać - coś jak L+, ale w większym gronie, bo L+ też brakuje klimatu zeszłych lat.

 

Niestety, ale powinni sobie zobaczyć L+ i L+E sprzed 10 lat lub Eleven GOL LIVE i zrobić to samo....

Bzdura Bzdura  Bzdura.

 

Przede wszystkim zostawienie  L+ Extra jak jest ale zamiana prowadzonych na panie. Luźno poważna forma

Magazyny z zapowiedzią w czwartek kto zagra kto nie zagra co dzieje się w klubach itd i podsumowaniem kolejki w poniedziałek, tylko merytoryczne dyskusje, skróty omówienie wszystkich spotkań.

Magazyn z analizami taktycznymi, instat itd gdzie jakieś 20 minut poświecić można na omówienie aspektów przepisów gry w piłkę nożną na podstawie zdarzeń z danej kolejki. Jest masę przepisów o których 99% ludzi nie ma pojęcia. 

Program publicystyczny z zaproszonymi gośćmi i poważne rozmowy.

Liga+jak jest i Ekstraklasa po godzinach we wtorek

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy powiem tak - okej, rozumiem argumenty, że jest tam za dużo materiałów, ktôre faktycznie nie muszą kręcić człowieka, który chce jak najwięcej dyskusji o piłce. Natomiast publiczność...zadają pytania w Pomidorze, czasami prowadzącym zdarza się wziąć jakieś podpowiedzi z widowni itp. Dla mnie kibice wokół dodają kolorytu, a i fajne jest to, że zwykli ludzie mogą przyjrzeć się telewizji od kulis.

 

Inna kwestia jest taka, że Canal+ po części chce zrobić właśnie takie mini-show o futbolu. Bo piłki nie można brać poważnie 1:1, jakby to była sprawa życia i śmierci. Pomidor jest według mnie okej, bote pytania są świetnie ułożone, dzięki czemu można dowiedzieć się czegoś więcej o danym gościu. Bo w futbolu nie tylko liczy się to co jest na boisku. Liga od kuchni to faktycznie trochę przeżarty temat.

 

Co do punktu a, hehe, komentatorzy to zarazem dziennikarze, więc to trochę śmiesznie brzmi :D Ale chyba rozumiem o co biega.

 

No niemniej jednak taki wypracowali sobie styl. Działa, bo podoba się wielu osobom, a jeśli coś jest nie tak, to proponuje pisać do prowadzących chociażby na Twitterze, którzy są otwarci na uwagi, bo nieraz pytali o opinie w tym sezonie. Właśnie dzięki krytyce usunęli te dziewczyny z pierwszych programów i postarali się angażować ludzi, których faktycznie program interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artek - biega o to, że kiedyś był Bugajski lub ten co komentuje angielską a jest z Sosnowca (niestety zapomniałem jak się nazywa - Rudzki?). Więc prowadzący mógł oddać głoś dziennikarzowi. Eleven np. nie ma dziennikarza, ale komentator + ekspert z danej ligi wypełniają to miejsce. W sensie, że poza prowadzącym są osoby, które mogą skomentować lepiej niż piłkarze, bo oni ok znają to od strony "technicznej", ale nie mają tego merytorycznego rysu, ewentualnie mógłby być trener. Dlatego tak samo dziennikarza brakuje przy studiu LM, ale to już inna kwestia.

 

Powiem tak odnosząc się powyżej - no jak ktoś lubi show (ja rozumiem tt, fb, instagramy - młodzi to chłoną), ale mnie się to nie podoba i wolę studio w tradycyjnym stylu. Poza Elevenem podoba mi się bardzo studio Polsatów Sport czy to przed EURO czy teraz przed reprą, bo jest prowadzący, piłkarz i eksperci (piłkarze, trenerzy i DZIENNIKARZE-komentatorzy) :)

 

Niestety, ale ja nie popieram robienia z piłki w studiu show, bo sama piłka to show i nie potrzeba mi jeszcze show w studiu. Tylko tyle...Dlatego L+ taka jak kiedyś był Zarzeczny lub L+E może być sprzed 2-3 lat, ale ideał sprzed 10 bardzo mi odpowiadała ;)

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Bugajski to jest nudny jak ... szkoda gadać. Nic ciekawego nie powie, tak jak i nic w Przegladzie ciekawego nie napisze poza wyświechtanym "ostatnio przegrali, wiec słabsza forma czy sie podniosą i tak dalej" Jego zapowiedzi kolejk w piątki w Przeglądzie to jest masakra. Jak maja być tacy eksperci to lepiej niech bedzie jak teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Liga+ Extra to najlepszy program o piłce w polskiej tv. Publiczność mi w ogóle nie przeszkadza. Turbokozak z Peszką był świetny, podobnie rozmowa z Bjelicą. Fajnie ze w "Ekstraklasie po godzinach" wpadli na pomysł edukacji sędziowskiej z Panem Sławkiem. Gdyby jeszcze inne ligi(angielska i LM, a nawet NBA) były tak opakowane jak polska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie w L+Extra najbardziej wkurza to jak pol godziny kontrowersje omawiają... To jest najbardziej męczące! Powinni na tym sie w ogóle nie skupiać. Ileż można sie na tym rozwodzić? Jestem zdania jak Zibi Boniek mówmy o piłce, a nie o sedziowaniu, bo to tylko męczy. Wole posłuchać jak ktoś sie rozwodzi nad taktyka czy składem na dany mecz niz te omawiania czy spalony byl 2cm czy 10... To jest żałosne! A jeszcze te teksty, spalpny ewidentny! A tu nie ma spalonego bo przecież pilkarz zostawił nogę. Hahahah. Śmiech mnie wtedy ogarnia i widać ze oni w piłkę nie grali chyba albo zero wiedzy praktycznej.

Wystarczy sytuację przewinac o 1sekundę albo ułamek, piłkarz w tym czasie zabiera nogę i jak wtedy pan "ekspert" sie zachowa? Nagle sie zdziwi ze jednak nie ma spalonego...

 

Powinni dac moze 4-5 kontrowersji z calej kolejki i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...