Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla @Maniaka to nawet mecze ligi Bangladeszu byłyby atrakcyjne oczywiście pod warunkiem, że byłyby w Eleven. Nie rozumiem po co się tak męczyć i abonować C+? Żeby tylko narzekać na fatalną ofertę? Nie szkoda kasy i zdrowia? Dziwne, że nie napisał o tym jak to Mirosławski przypomina Twarowskiego, a nie przepraszam przecież on jest dużo lepszym komentatorem :). Najbardziej fatalna byłaby dla kieszeni abonenta informacja, że do 11 trafią ekstraklasa lub LM. Wtedy cena Eleven poszybuje w górę, a idę o zakład, że cena C+ wcale by nie spadła. Mielibyśmy znowu powrót do sytuacji, kiedy powstała platforma N, gdzie była LM. Niestety takiej ewentualności nie można wykluczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepianie się, że kiedyś tam coś tam nie leciało na C+, a mecz był na Eleven jest tak żałosne, że szkoda komentować, ale powtarza się non stop, wiec już mnie to irytuje. Czy ktoś tu pisał, że na C+ w Święta, Sylwestra i Nowy Rok leciały super meczyki, a na Eleven nie? No nie pisał, bo wiadomo, że grała tylko Anglia (tak wiem w Eleven jest Championship) . Wiec maniak nie wypisuj juz bzdur. Nie chcesz, nie płać za C+, ale daj ludziom spokój jeśli mają ochotę wydawać na to swoje zarobione pieniądze. Będą chcieli, to zapłacą nawet więcej, ale to nie twoje siano i nie twój problem.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że nc+ na to pójdzie. 2 mecze w TVP to będzie coś, przez co sporo osób zrezygnuje z abonowania nc+. Wystarczą im hity LM puszczane w TVP.

 

A jakie to hity LM są puszczane w TVP, skoro mogą pokazywać tylko finał i ew. mecze polskiej drużyny (czyli w tym sezonie 7 meczów w tym 6 (L)).

Do psioczących na Ekstraklasę to osobiście znam mnóstwo osób które posiadają c+ tylko dlatego że ta "beznadziejna i nudna jak flaki z olejem" liga jest na tej platformie + angielska i LM jako fajny dodatek. Jak dla mnie te 3 ligi to top 3 pod względem atrakcyjności dla polskiego widza, tylko tak jak pisał @mingo - najatrakcyjniejsza nie znaczy najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to hity LM są puszczane w TVP, skoro mogą pokazywać tylko finał i ew. mecze polskiej drużyny (czyli w tym sezonie 7 meczów w tym 6 (L)).

Do psioczących na Ekstraklasę to osobiście znam mnóstwo osób które posiadają c+ tylko dlatego że ta "beznadziejna i nudna jak flaki z olejem" liga jest na tej platformie + angielska i LM jako fajny dodatek. Jak dla mnie te 3 ligi to top 3 pod względem atrakcyjności dla polskiego widza, tylko tak jak pisał @mingo - najatrakcyjniejsza nie znaczy najlepsza.

Niektórym to trzeba jak krowie na rowie wszystko tłumaczyć. Chodzi mi o hipotetyczną sytuację, kiedy nc+ i TVP wystartowałyby do przetargu wspólnie i podzieliły się meczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo możliwy scenariusz, bo przecież Kurski obiecywał dostęp do najlepszej piłki, a Bundesliga TVP uciekła :).

Czy ktoś powiedział że oni chcą walczyć o główny pakiet Bundesligi? 34 mecze w sezonie byłyby dla nich odpowiednie a pakiet sobotni o 18:30 da im jakieś 30 spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ bardzo uszczupliła się oferta piłkarska i to widać- brak trzech lig włoskiej, francuskiej i La Liga jest widoczny.  Jeszcze to rozproszenie relacji po kilku kanałach sprawia,że te powtórki rzucają się w oczy. Tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym to trzeba jak krowie na rowie wszystko tłumaczyć. Chodzi mi o hipotetyczną sytuację, kiedy nc+ i TVP wystartowałyby do przetargu wspólnie i podzieliły się meczami.

Nie trzeba jak krowie na rowie, wystarczy po polsku. Skoro piszesz hipotetycznie to "Wystarczyłyby im hity LM puszczane w TVP."

Osobiście też jestem za powrotem jednego meczu w kolejce to TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedynek Ugonoha z Dominikiem Breazeale'em 25 lutego w gali w Birmingham ma być w nc+ wg. Mateusza Borka :)

Gala boksu zawodowego Mocnym uderzeniem będzie gala boksu zawodowego z walką o tytuł federacji WBC w wadze ciężkiej pomiędzy Deontayem Wilderem a Geraldem Washingtonem. Początek transmisji w nocy z soboty na niedzielę o 2:00 w Canal+ Sport.

 

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/156777/sport-w-nc-18-finalu-lm-premier-league-i-ekstraklasa.html

Borek, niepocieszony że  nie będzie  gali w Polsacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiedziałem. Dzięki! ;) Chociaż szczerze powiedziawszy o Champions League jestem w miarę spokojny. Ciekaw  jestem natomiast, jak będą podchodzili do Europa League. Mam nadzieję, że dalej będą współpracować z Eurosportem i TVP Sport, bo jest to dobre dla przeciętnego widza. Sporo meczów nie tylko w stacji premium, ale także na kanałach dostępnych już w podstawowych pakietach. No i w przyszłym roku (o to najbardziej mi chodziło w poprzednim poście) przetargi na Serie A, Ligue 1 i La Liga. Tym razem argument nc+ o zaskoczeniu nowym graczem na rynku mowy być nie będzie...

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy kliknięcia w necie i wychodzi na to, że ostatni przetarg na LM (na sezony 15/16, 16/17 i 17/18) został rozstrzygnięty w maju 2014 r., czyli jak kto woli - albo na miesiąc przed zakończeniem starego kontraktu, albo na 3 miesiące przez nowym kontraktem.

 

Gdyby więc scenariusz miał się powtórzyć, to rozstrzygnięcie przetargu na kolejne sezony będzie w maju 2018 r. :)

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/liga-mistrzow-do-2018-roku-na-wylacznosc-w-nc

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala boksu zawodowego Mocnym uderzeniem będzie gala boksu zawodowego z walką o tytuł federacji WBC w wadze ciężkiej pomiędzy Deontayem Wilderem a Geraldem Washingtonem. Początek transmisji w nocy z soboty na niedzielę o 2:00 w Canal+ Sport.

 

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/156777/sport-w-nc-18-finalu-lm-premier-league-i-ekstraklasa.html

 

Borek, niepocieszony że nie będzie gali w Polsacie :)

Bardzo dobra gala, oby więcej takich w nc+

 

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiedziałem. Dzięki! ;) Chociaż szczerze powiedziawszy o Champions League jestem w miarę spokojny. Ciekaw  jestem natomiast, jak będą podchodzili do Europa League. Mam nadzieję, że dalej będą współpracować z Eurosportem i TVP Sport, bo jest to dobre dla przeciętnego widza. Sporo meczów nie tylko w stacji premium, ale także na kanałach dostępnych już w podstawowych pakietach. No i w przyszłym roku (o to najbardziej mi chodziło w poprzednim poście) przetargi na Serie A, Ligue 1 i La Liga. Tym razem argument nc+ o zaskoczeniu nowym graczem na rynku mowy być nie będzie...

Ja niestety nie jestem takim optymistą. La Liga też miała być w C+, a jak się skończyło wszyscy wiemy. Trzymam kciuki za LM w  C+, bo nie wyobrażam sobie komentarza Mirosławskiego z meczu typu PSG- Barcelona :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie jestem takim optymistą. La Liga też miała być w C+, a jak się skończyło wszyscy wiemy.

W tym momencie w Polsce jest tylko jeden gracz, który jest w stanie wyłożyć kilkadziesiąt milionów euro za jednostkowe prawa. Tym graczem jest nc+. Przy pieniądzach jakie trzeba dać za Champions League, przetargi na Serie A, La Lige i Ligue 1 wydają się śmiesznie małe. Będę ogromnie zaskoczony jeśli Eleven wyszarpie LM. Jeśli tak się stanie, wtedy napiszę wprost - Eleven zdetronizował nc+ na rynku praw. Na dzień dzisiejszy jednak, jestem spokojny.

Trzy kliknięcia w necie i wychodzi na to, że ostatni przetarg na LM (na sezony 15/16, 16/17 i 17/18) został rozstrzygnięty w maju 2014 r., czyli jak kto woli - albo na miesiąc przed zakończeniem starego kontraktu, albo na 3 miesiące przez nowym kontraktem.

Niestety, ale mylisz się. Ta informacja pojawiła się w maju 2014 roku, czyli na zakończenie sezonu 2013/2014. Wynika z tego tyle, że przetarg został rozstrzygnięty nie 3 miesiące przed nowym kontraktem, tylko 15 miesięcy przed nim, ponieważ sezon 14/15 wchodził jeszcze w skład starej umowy. Jeśli tak samo będzie teraz to rację ma @Kunkore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale mylisz się. Ta informacja pojawiła się w maju 2014 roku, czyli na zakończenie sezonu 2013/2014. Wynika z tego tyle, że przetarg został rozstrzygnięty nie 3 miesiące przed nowym kontraktem, tylko 15 miesięcy przed nim, ponieważ sezon 14/15 wchodził jeszcze w skład starej umowy. Jeśli tak samo będzie teraz to rację ma @Kunkore.

No tak, sam przecież napisałem, że to link z 2014 r. :) chociaż myślałem o 2015 r., stąd mój błąd. Czyli wychodzi na to, że rozstrzygnięcie może być szybciej niż się spodziewamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gala boksu zawodowego Mocnym uderzeniem będzie gala boksu zawodowego z walką o tytuł federacji WBC w wadze ciężkiej pomiędzy Deontayem Wilderem a Geraldem Washingtonem. Początek transmisji w nocy z soboty na niedzielę o 2:00 w Canal+ Sport.

 

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/156777/sport-w-nc-18-finalu-lm-premier-league-i-ekstraklasa.html

Borek, niepocieszony że  nie będzie  gali w Polsacie :)

 

Czemu Borek ma byc niepocieszony, skoro Polsat po tym jak Izu wystawil  w ich pole, nie pokazuje gal z jego udzialem.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiedziałem. Dzięki! ;) Chociaż szczerze powiedziawszy o Champions League jestem w miarę spokojny. Ciekaw  jestem natomiast, jak będą podchodzili do Europa League. Mam nadzieję, że dalej będą współpracować z Eurosportem i TVP Sport, bo jest to dobre dla przeciętnego widza. Sporo meczów nie tylko w stacji premium, ale także na kanałach dostępnych już w podstawowych pakietach. No i w przyszłym roku (o to najbardziej mi chodziło w poprzednim poście) przetargi na Serie A, Ligue 1 i La Liga. Tym razem argument nc+ o zaskoczeniu nowym graczem na rynku mowy być nie będzie...

Możliwe że przy LM będzie podobny podział jak przy LE, stawki za prawa rosną i trzeba myśleć o konsorcjach a najnowszy układ meczów LM na to pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla @Maniaka to nawet mecze ligi Bangladeszu byłyby atrakcyjne oczywiście pod warunkiem, że byłyby w Eleven. Nie rozumiem po co się tak męczyć i abonować C+? Żeby tylko narzekać na fatalną ofertę? Nie szkoda kasy i zdrowia? Dziwne, że nie napisał o tym jak to Mirosławski przypomina Twarowskiego, a nie przepraszam przecież on jest dużo lepszym komentatorem :). Najbardziej fatalna byłaby dla kieszeni abonenta informacja, że do 11 trafią ekstraklasa lub LM. Wtedy cena Eleven poszybuje w górę, a idę o zakład, że cena C+ wcale by nie spadła. Mielibyśmy znowu powrót do sytuacji, kiedy powstała platforma N, gdzie była LM. Niestety takiej ewentualności nie można wykluczyć...

 

Nie no rozumiem gdybyś tak napisał gdyby niczego nie brali, ale chciałem przypomnieć, że zamiast jakże niszowego pucharu Francji czy innych lig to mamy (LOL!) polską ligę ręcznej, badmingtona (to sport przecież ciekawszy od pucharu francji), konie, tenisy i inne.....i golf, który w tym kraju jest niszą niszy :)

 

 

-------

 

Co do LM to dopóki Eleven nie uruchomi 4 kanału to nc+ ma wygrane :) Nie wiem czy jest możliwe stawanie do przetargu tylko z deklaracją, że kanał uruchomią....

 

@kunkore - jak nc+ podzieli LM jak LE i będę musiał na moim TV oglądać multiligę LE z 3-5 spotkań w jednym oknie z ncplusGO, a pozostałe mieć rzucone z Eurosport Player to mam takie coś głęboko w....bo już się tak z LE męczę, nie mówiąc o tym, że mogłem obserwować 15 spotkań, bo TVP SPORT nie emitował meczu online, a nie będę przynosił TV, żeby dodatkowo mieć na nim mecz Lyonu...

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...