Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@TVManiac

Twój nick wiele o Tobie mówi. Jakoś nie mam ochotę "załapać się" na jakikolwiek mecz La Ligi, bo to pozbawione sensu jest. Patrzeć na mecz, niezależnie od tego kto gra!? To chyba tylko Ty i @Robson tak lubicie. Zresztą Ty się tyle razy ośmieszyłeś, choćby w temacie startu Legii w LM, że to tylko pokazuje jak uważnie oglądasz te mecze i jaki z Ciebie znaffca futbolu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia? Proszę Cię gdyby nie cud z Realem, bo Realowi nie chciało się grać i przypadkowy gol Guilherme to zwykła fura szczęścia....jak teraz rozprzedają pół składu to zobaczysz co zrobi z nimi słaby Ajax....

 

Ty jesteś zaślepiony znaczkiem C+ i wyciągasz absurdalne argumenty. Wszystkie zagraniczne stacje w GB, DE czy IT pokazują wszystko jak leci i nie ma znaczenia czy ktoś to ogląda czy nie. Ja chce żeby to leciało, bo im płacę, więc jak będę miał ochotę na Malagę - Levante to odpalę (choćby jako tło do pracy), a jak nie to nie odpalę, ale JA CHCE MIEĆ WYBÓR, a nie Real M, Barca czy Atletico....ja wiem, że nie możesz tego pojąć trudno, jesteś wybornym klientem nc+, który łyknie, że jak nc+ powie puszczamy tylko mecze czołówki, bo pozostałe mają małą oglądalność więc się nie opłaca i będziesz bił brawo, że mają content jak 12 lat temu, ale mnie to nie wystarcza przez to takie nc+ ma ze mną problem jako klientem, bo ja tego nie łyknę i np. HBO już odstrzelone pomimo ich gadki jakie tam śweitne rzeczy są.

 

Podsumowując takich jak ja jest coraz więcej, bo Eleven pokazał C+ ile się meczy pokazuje, coś jak OS kiedyś z Etraklasą i nie można wmawiać ludziom [beep]ół, że się nie da, że za drogo, że się nie opłaca....i tyle. Choćby dlatego chce mieć LL i inne ligi w Eleven....o groszowej cenie względnem C+, gdzie oglądam tylko mecze i na wuja mi te całe seriale czy inne [beep]y, które musze mieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TV Maniac

Naprawdę brniesz w ślepą uliczkę. Legia miała szczęście z Realem!? To chyba drużyna z Madrytu miała kupę szczęścia, że wyrównała. Jeszcze napisz, że ze Sportingiem też Legia grała słabo. Muszę niestety pójść w ślady @Projekta Alfa i umieścić Cię w grupie osobników ignorowanych na tym forum, bo szkoda na takich jak Ty mojego cennego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze spotkania 1/8 finału Pucharu Króla odbędą się 4 stycznia, a rewanże zostaną rozegrane 11 stycznia.

http://www.laliga.es/en/calendar-time#4_3_6_03_01_2017 

Z kalendarza  LA LIGA.EN strony

na 50% tak może wygląda plan meczy Copa Der rey 

 

Pary 1/8 finału Pucharu Króla 2016/2017:

 

Pierwsze Mecze  

UD Las Palmas - Atletico Madryt 03.01.2017 21.15 tv (canal+sport2)
AD Alcoron - Cordoba CF 04.01.2017 – 19.00

Athletic Bilbao - FC Barcelona 05,01.2017 – 21.15 tv (canal+sport)

Real Madryt - Sevilla FC 04.01.2017 – 21.15 (canal+sport2)
Real Sociedad San Sebastian - Villarreal CF 04.01.2017 o 19.00 tv (canal+sport2)
Deportifo La Coruna - Deportivo Alaves 03.01.2017 o 21.15
Valencia CF - Celta Vigo 03.01.2017 – 19.00
Osasuna Pampeluna - SD Eibar  03.01.2017 – 19.00

 

Rewanże 

 

10.01.2017 Atletico Madryt - UD Las Palmas 21.15 tv (canal+sport)

11.01.2017 Deportivo Alaves- Deportifo La Coruna 19.00

11.01.2017 Cordoba CF- AD Alcoron 19.00

11.01.2017 Villarreal CF - Real Sociedad San Sebastian 19.00 tv (canal+sport)

11.01.2017 FC Barcelona- Athletic Bilbao 21.15 tv (Canal+sport)

12.01.2017 SD Eibar -Osasuna Pampeluna 19.00   

12.01.2017 Celta Vigo- Valencia CF 19.00 

12.01.2017 Sevilla FC- Real Madryt 21.15 tv  (canal+sport2)

Edytowane przez Siarapoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon po co z nim dyskutujesz szkoda czasu.Takich jak on było jeszcze kilku gdzie jechali po Legii gdy miała pierwsze starty w LM.Póżniej gdy gra wyglądała inaczej  już  żaden się z tych pseudo znawców nie miał odwagi odezwać w tamtym wątku.Gdyby LL wróciła do C+ to mam nadzieję że tylko w takim wymiarze jak to było do tej pory.Po co komu mecze ogórków tego i tak prawie nikt nie ogląda.Opowiada jak to Eleven jest tani a C+ drogi a oglądalność tych tanich jest żadna w porównaniu do tych drogich.A tyle pokazują i są groszowe  opłaty a kupują głównie fani F1 bo tylko ona ma rozsądną oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy - idąc tym tokiem proponuje, żeby wróciła z ilości z lat 90. Wtedy co tydzień będziesz miał do wyboru Real lub Barcelonę - będziesz w 100% ukontentowany, bo przecież po wuj tyle meczów potęg z ogórkami....

 

I nie kumam co mnie obchodzi oglądalność kanału? Ja mam to gdzie słońce nie dochodzi, jak Ciebie rajcuje oglądanie kanału, bo ma oglądalność to oglądaj sobie TVN czy TVP1, bo mają ją największą....ten argument mnie na tym forum bawi zawsze...

 

To, że 11 jest o wiele tańszy nie trzeba udowadniać wystarczy spojrzeć na rachunek z nc+, gdzie poza C+ muszę mieć milion kanałów, żeby mieć 2-3 kanały sportowe jak C+Sport itd. i to jest drogie, to nie jest Eleven za 8,11 czy 15 zeta...proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ośmieszaj się bo żeby mieć Eleven w NC+ to musisz posiadać i te miliony kanałów i C+ :lol2: Jak dla mnie mogą być i tylko spotkania między Realem,Barceloną i Atletico.Oglądalność przekłada się na to kto wykupuje tą opcje i z jakiego powodu.Jak widać mało zainteresowanych  dodatkowym płaceniem za ligi hiszpańską,włoską czy francuską.Większość stwierdziła że te ligi nie warte nawet 12 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy to dodaj sobie jeszcze z 60-70 zeta za pakiet z C+ :)))) W CP takiego Elevena wyrwę za znacznie mniej....to co Ty uprawiasz to demagogia i tyle....Masz taniej w nc+ tylko szkoda, że Canal plusik musisz jeszcze uwzględnić, a w CP jakiś inny niski pakiet....takie to tanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę Comfort bo chcę nSport.Extra dobieram bo muszę mieć Extreme z UFC a C+ chcę dla Ligi angielskiej,LM..Po co mi inny tańszy operator jak nie będę miał tego co chcę oglądać.Miałem konkurencje bardzo długo nie byłem zadowolony z oferty sportowej to zrezygnowałem.A miałem pakiety za pół darmo.Na dzień dzisiejszy bardziej mi zależy na ofercie która mnie interesuje niż  na cenie.Opcja Eleven jest tańsza w NC+ i takie są fakty a że gdzieś jest w tańszym pakiecie to mnie nie interesuje bo ten pakiet nie spełnia moich oczekiwań.I żeby było jasne z Ligi angielskiej czy LM też mnie interesuje z kolejki 4-5 spotkań max bo praktycznie tyle jest wartych pokazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzając, że opcja Eleven jest tańsza w nc+ niż w CP to tak jakby wykupić ubezpieczenie na życie FULL MAX pakiet za 500 zeta miesięcznie zamiast ubezpieczenia grupowego pracowniczego za 30 zeta - gdzie w pierwszym masz usługę naprawy AGD za 10 zł a w drugim z dopłatą 50 zeta....To dokładnie taka jest Twoja logika z taniością opcji Eleven w nc+, gdzie musze wybulić kupę kasy na pakiet z C+ i potem mam łaskawie, dodajmy z KOMBINOWANIEM z wyłączaniem i włączaniem (jakbym miał czas na takie pie r doly) niż w CP, gdzie z groszowym pakietem mam Elevena....Jak mówię absurd w Twojej wypowiedzi goni absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, o ile powiedzmy 4 mecze z ligi hiszpańskiej były OK to już 1-2 transmisje z włoskiej Serie A to była pomyłka. Liga odzyskuje renomę, coraz lepsi piłkarze, kluby to nadal marki (Juventus, Milan, Inter, Roma czy Napoli) z ogromną rzeszą kibiców. Już nie mówię o tym, że Eleven tą ligę świetnie opakował. Ja osobiście nie wyobrażam sobie powrotu jakiejkolwiek ligi z TOP 5 (włoskiej, francuskiej albo hiszpańskiej) do C+, bo znowu wrócimy do tego nudnego schematu (3-4 ; 1-2) meczów na kolejkę.

 

Eleven pokazuje wszystko na maxa i za to dla nich wielki plus. To czy ktoś ogląda wszystkie mecze czy nie - to już inna sprawa. Najważniejszy jest komfort wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że ja oglądałem i oglądam głównie z ich praw włoską i francuską i z obu lig C+ pokazywało minimum 2 spotkania.Jedno z włoskiej było na Orange co było złym rozwiązaniem z powodu jakości.Z francuskiej i tak więcej niż 3-4 spotkania  nie są  warte pokazywania podobnie z włoskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siarapoko

No wlasnie napisalem przed Tobą posta o tym dokladnie ...

Zwalili na maxa i dali skroty 1szych meczow (sprzed miesiaca) a nie rewanzow ktore byly  rozgrywane w tym tygodniu ...

 

Nie mam pojecia czy nie nagrali i dali dla zmylki, ze niby nikt sie nie skapnie czy wkradl im się wielbłąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 25.12:
 
18:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: New York Knicks - Boston Celtics
21:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors

 

Zmieniły się godziny jutrzejszych meczy NBA :

18:00 - New York Knicks - Boston Celtics

20:30 - Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors

23:00 - San Antonio Spurs - Chicago Bulls

Wszystkie mecze na C+Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...