Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie wiem :/

Spotkanie Legii z Realem skomentują Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski. Myślę, że to świetna informacja :)

 

Ktoś to będzie oglądał? Ja po 0-6 oglądam już tylko multiligę, bo przecież i tak po 10 minutach będzie 0-2 :P

 

Zawsze się oburzałem jak mój ojciec mówił przez lata, że lepiej niech nasi odpadną w eliminacjach, bo się potem człowiek nie musi denerwować i zawsze się na niego wkurzałem jak tak mówił. Jednak widząc to co Legia prezentuje to już rozumiem co miał na myśli i potwierdzam, nie chce żadnego polskiego klubu w najbliższych latach, choć tak jeszcze 2-3 lata temu na to czekałem....bo potem mi już przeszło, a aktualnie po tych występach to lepiej żeby odpadli w 3ciej rundzie i w pełni popieram zmiany UEFA...wolę oglądać 4 włoskie kluby niż jeden nasz....

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały tydzień wisiało w ich programie ze jest mecz, a wczoraj go ściągają...więc jakiś powód nagłej zmiany musi być! I nagle po forach kilka osób pisze ze na pewno nie będzie, ale powód nieznany...co to za kabaret?

I żeby było śmieszniej wstawiaja POWTORKE nba. Zenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak może 'angolom coś nie pasować' skoro mają wykupiony pakiet? Jakoś inne kraje pokazują co chcą i kiedy chcą, nawet kilka meczów o 16 a tylko u nas kombinują i dają mniej transmisji. Chyba że kupili jakiś ubogi pakiet i próbują oszczędzać albo są zależni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z czymś podpadli. Podobne przypadki miały już miejsce. I zawsze chodziło o nieuprawniony odbiór meczy w Anglii. Czyżby karty C+ były dostępne na Wyspach ?

To, że jakieś karty są dostępne na terytorium innego kraju, nie jest powodem do karania ich właścicieli. Przecież NC+ nie prowadzi oficjalnej dystrybucji za granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to jest chłodna kalkulacja z ich strony. Mają ustaloną liczbę meczów. Będą chcieli puścić wszystkie piątkowe i w szczególności poniedziałkowe mecze(bo w tym czasie mało innego sportu na ich antenach) czego skutkiem czasami będzie brak transmisji meczu w sobotę o 16.00. W ich durnym mniemaniu kibice, przyzwyczajeni do oglądania C+ w sobotę o 16, będą się gapić w TV czy będzie tam BPL, NBA czy Ekstralasa, taki ... wiadomo co. 

Edytowane przez Dawidoff84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą oszczędzać ale nie na takich meczach ja Tottenham - Leicester City to już jakieś żarty są jak tak dalej będą podchodzić do klienta to skończy odpływem abonamentów. Nie dość że juz stracili 3 ligi i płace tyle samo abonamentu bez rekopmpesaty to jeszcze muszę dopłacać do tego zeby mieć Eleveny by oglądać te 3 ligi. To została im w sumie jedna mocna liga i takie klopsy odstawiają kpina i jeszcze raz kpina z abonamentów. Przypomnę sobie to wszystko jak będzie się kończyć umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnisz i stwierdzisz, że innej opcji za bardzo nie ma.

Ale czego dotyczyć ma ten limit? Meczów ogółem czy tych o 16? To mogli zdjąć z anteny mecz Stoke - Swansea (oba dosyć nisko w tabeli). Skoro retransmisje nie są liczone to o 20.30 proponuję Multiligę z Premier League meczów o 16. Chyba, że to element strategiczny i chcą nabić widownię na mecz Łęczna - Śląsk :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnisz i stwierdzisz, że innej opcji za bardzo nie ma.

Ale czego dotyczyć ma ten limit? Meczów ogółem czy tych o 16?

po raz 200 dla ciebie, limit o16,00 [ jeden mecz ] + limit zakupionych meczów w sezonie np. 200 spotkań i w tylu się mają zmieścić.

Nie ma czegoś takiego jak limit na kolejkę, tu limit sie wyznacza jakby sam bo PL tak rozplanowuje godziny meczowe, że pokazać np. 6 się nie da co kolejkę bo zwyczajnie nie ma tylu terminów godzinowych.

Często są, ale nie zawsze.

Brak dziś o 16 live to hańba i nie wydaje mi się aby angole byli tego sprawcami, prędzej Jarocki bucek korporacyjny.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego po raz 200 dla mnie?? Piszesz na oślep.

Ja znam ten limit na 16, może Canal+ ma limit na mecze o 16? np. 32 mecze o godzinie 16 w sezonie mogą pokazać na żywo. Bo tylko to by tłumaczyło wybór, którego nie rozumiem  czyli Stoke - Swansea zamiast np. Tottenham - Leicester. I to mnie zastanawia najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...