Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powinna być zamiana, Tam gdzie:

Arsenal (ENG) v Barcelona (ESP)

Juventus (ITA) v Bayern München (GER)

dać coś z tego:

PSV Eindhoven (NED) v Atlético Madrid (ESP)

Dynamo Kyiv (UKR) v Manchester City (ENG)

 

Kurde świetne 2 mecze... jednego dnia o jednej porze.

Tak czy siak i tak wybiorę Barcelone pomimo, że jestem kibicem Realu. Oglądalność Barcy będzie zdecydowanie większa od Bayernu gdzie gra Lewy.

 

 

Akurat z wymienionych przez Ciebie czterech meczów raczej nie zmienią z bardzo prostego, logicznego powodu.

Tego samego dnia nie dadzą dwóch meczów z udziałem klubów z tego samego kraju.

Miałbyś tego samego dnia mecz Arsenalu i MC bądź Barcelony i Atlético.

DK - MC mógłby być tego samego dnia co np. Roma - RM.

(Z resztą ciekawe ja jestem jedynie fanem/sympatykiem RM, a wiem, że prawdziwy kastylijski kibic na swój klub z Madrytu nie powie/napisze "Real")

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jak można zestawić Arsenal-Barcelona i Juve-Bayern jednego dnia? :/

 

Ale z czym macie problem? Wiadomo, że ciekawszym meczem będzie Juve-Bayern. Jak Barcelona rozklepuje Arsenal obejrzy się z odtworzenia ;)

 

Bardziej martwi mnie to, że podczas tych meczy jakiś gamoń będzie podawał w komentarzu lub studio wynik równoległego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna się zastanawiam, dlaczego mecze LM nie są nadawane w dwóch różnych godzianach (np. 18.00 i 20,45) tak jak w LE. Przecież i UEFA miałaby pewnie większą kasę od sponsorów, a i sponsorzy byliby zadowoleni, że kibice zobaczą dwa razy więcej ich reklam. Nie wspomnę o nas, kibicach, którzy nie mieliby dylematu, który mecz obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie Arsenal-Barcelona i Juve-Bayern w multilidze  to profanacja futbolu.

 

Na moje szczęście jest coś takiego jak PVR

 

Jak jeszcze nie było PVR czy C+online z dodatkowymi streamami to ustawiałem drugi TV i leciał sobie drugi mecz równoległy np. Euro 2004 czy WC 2002 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eLBeG - gdybym był złośliwy to bym napisał, że w Eleven nie mają czasu gadać, bo nadają spotkania przez cały weekend, nawet po 20 ;)

Dobrze, że nie byłeś, ja też nie będę, bo gdybym był, to bym napisał, że studio z El Clasico było z krawężnika.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie moge obejrzec losowan LM i LE z powtorek? Byly dwie tego samego dnia  a Ja pracowalem - to jest skandal, zapomnisz nastawic timer raz na rok i nie mozna nic obejrzec bo nie daja w ogole powtorek ... W Canal+ Sport Online tez tego nie ma ... Jakas zenada - napisalem wiadomosc do C+S na FB i zosstawilem wpis na profilu - kompletnie to zlali ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj były powtórki losowań LM/LE na nSport+ pod wieczór. Więcej chyba razy nie trzeba powtarzać losowań.

Przepraszam, czy Ty sobie kpisz z ludzi? Wrocilem z Poznania o 19, umylem sie i poszedlem spac. Wstalem o 8 do pracy, skonczylem o 18 potem jeszcze sie spotkalem ze znajoma i wrocilem do domu o 1 - dlatego nie mam prawa obejrzec losowania LM i LE?! WTF?

Chyba wlasnie trzeba, Ja i troche osob mysle ma zycie poza telewizja ...

Edytowane przez Umkwatata
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co TVP 1 wczoraj odwaliło? Pokazało mecz Pucharu Niemiec w publicznej 1? Bo gra Lewy? A gdyby Lewego nie było to co? To wtedy nic by nie pokazali? To kpina.

Gdy Lewy był w Borussi każdy w TVP spuszczał się i puszczał BVB. Teraz gdy jest Lewy w Bayernie to pokazują Bayern i się spuszczają nad nim.

 

Pamiętam Pola za czasów Nki i nSport. Do studia przyszedł w koszulce Borussi i podpis na twitterze "Wszyscy jesteśmy dortmuńczykami"

https://www.instagram.com/p/ZvWPvkG3Nr/

Po czym jak Lewy zaczął grać w Bayernie, miał koszulkę na sobie Bayernu i znowu podpis: "Wszyscy jestemy dziś Bawarczykami"

https://twitter.com/polsport/status/419473832974757888

 

http://www.wykop.pl/link/1805686/michal-pol-dziennikarz-sportowy-jest-juz-bawarczykiem-czyli-zenada-roku/

 

To pokazuje jakimi sezonowcami są polscy eksperci i Ci z Canal+ i Ci z TVP. Gdyby Lewy grał w Zenicie to co? Na ruską lige by się przerzucili i pokazywali w TVP Puchar Ligi Rosyjskiej w głównym PRIME TIME? Żenada roku.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać jacy ludzie są sezonowcami. Wcześniej ludzie oglądali tylko Borussie. Eurosport puszczał zawsze Borussie nawet pomijał często Bayern.

Canal+ tak samo.

Lewy odszedł do Bayernu to nagła zmiana, Eurosport zawsze pokazuje Bayern, TVP zaczął nawet na TVP pokazywać w PRIME TIME puchar ligi niemieckiej, co nigdy nie pokazywał.

Zdarzała się ligi hiszpańska ale to dopiero po 22 i to sporadycznie. Ale Puchar niemiec w PRIMe TIME na 1 nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak mi laska mówi "kochanie, oglądasz dziś mecz", a ja jaki mecz? A ona "a bo leci na TVP 1", a ja nie, ręcznej kobiet nie oglądam, a ona "ale to gra piłka, Bayern z kimś tam", a ja "ale jak to gdzie? Na TVP1?"

 

Moje zdziwienie było niesamowite. Gdyby nie laska nie wiedziałbym o tym meczu na TVP 1 kompletnie. Ona buszuje po programach TVP oglądając Rolników, kończąc na M jak Miłośc i Barwach, więc ona wpadła na ten "mecz". Moje zdziwienie było przeogromne i myślałem, że to jakiś żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stronniczy90 zamiast się cieszyć, że dali mecz w otwartym kanale to doszukujesz się i hejtujesz jak zwykle. WIelu nie ma kablówek itp więc sobie obejrzeli mecz, ja nie lubię niemieckich rozgrywek więc oglądałem Coppa Italia wczoraj, ale uwierz, że wielu ogladało Bayern. 

Poza tym to nie jest "Puchar Ligi Niemieckiej" jak nazwałeś tylko Puchar Niemiec to raz, a dwa to widac, że nie śledzisz nawet tematu bo w poprzednim sezonie na TVP1 także leciał już mecz Bayernu z Wolfsburgiem w Pucharze Niemiec bodajże o ile mnie pamięć nie myli. Także to nie pierwszy raz więć to "nigdy" jest nei na miejscu. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...