Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wiecie, że w La liga w ogóle będzie w nc+ ? Każdy by tego chciał, ale nie ma sensu czytać bajkopisarzy, którzy wieszczą nowe info a tak naprawdę nic nie wiedzą.

Dobrze by było by eleven trafił jak najszybciej...pytanie jakim kosztem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiecie, że w La liga w ogóle będzie w nc+ ? Każdy by tego chciał, ale nie ma sensu czytać bajkopisarzy, którzy wieszczą nowe info a tak naprawdę nic nie wiedzą.

Dobrze by było by eleven trafił jak najszybciej...pytanie jakim kosztem ?

 

Myślę, że NC nie ma za dużo wyjść z tej sytuacji. Albo obniżyć abonament (i to grubo po utracie tylu lig), alb wpuścić Eleven do siebie i cieszyć się, że mimo wszystko mają mecze na swoich dekoderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu wystarczy spojrzeć kilka lat wstecz na Francję czy USA. Za 3 lata nie będzie Canal+ w Polsce. Będzie beIN. Ewentualnie C+ zostanie z Ekstraklapą, ale też w to wątpię. I jeśli ceny też będą takie jak w innych krajach za paczkę sportową, to powinniśmy się z tego cieszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie, po zmianach Liga+ dużo gorsza, o ile pomimo zmian na gorsze Dębiński jakoś ogarnia, to Wodziński wygląda jak puszczony z francuskiego dworku pierwszy raz na świat. Tych jego wykutych na pamięć wersów wypowiadanych przez "ą" i "ę" nie da się ogarnąć przed TV. Strasznie sztucznie mu to wychodzi. Mogli by sobie jakiś program w stylu pudelka razem z Marciniakiem ogarnąć na TVN Style, do tego wg mnie by pasowali.

 

Już pisałem o tej nienaturalności Wodzińskiego, przy meczach kolejki jest to samo. Pytanie, kogo widział za niego? Ignacik trochę chaos, Lipiński troche za spokojny. Może Surma? Żelek? Albo Milko? :D

 

Chyba najbardziej by mi pasowało: Marciniak do sztywnawej konwencji Ligi+, a Surma do luźnej konwencji Ekstraklasy Po Godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do nich napisałem o rekompensate w sprawie utraty tylu lig to mi odpisali że "Platforma udostępnia kanały a nie wydarzenia sportowe" no ok ale żeby na tych kanałach coś było i oczywiście wyjechali mi że mają lige mistrzów na wyłacznośc no to ja im tak szczególnie miedzy grudniem a lutym. Potem dodali że maja regaty i golf i żużel. O NBA nie wspomnieli tak więc zanosi się że nie będzie i dla mnie to jedyny pozytyw bo może będzie w 11.

 

Jestem ciekaw co Canal+ pokaże w grudniu kiedy nie będzie ani Ligi Mistrzów ani Ekstrakalsy bo przerwa zimowa . Bundesligi nie poruszam bo ta jest na Eurosporcie 2.Zostaje tylko liga Angielska a są 3 kanały sportowe SPort1/2 i Nsport+ .

Gdyby nie Liga Mistrzów na 3 lata i kanały Kuchnia Planete to za 18 miesięcy już by mnie nie było w NC+ a ci jeszcze warunki stawiaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie płącą za LM,żużel i Ekstraklase

 

O nie nie kolego. Akurat ja i moi znajomi płacimy przed wszystkim za La ligę w drugiej kolejności LM. I jeśli 11 nie wejdzie do nc+ to w czerwcu 2016 znikam bo już bede znał też wynik przetargu na ligę angielską. Naszej kopaniny to nie oglądam bo zasypiam, żużel jest mi obcy jak język arabski. I lm ręczną stracili co też jest dla mnie in minus bo Vive czy Wisłe fajnie było pooglądać z topowymi drużynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy że jest na deskach? Przez najbliższe kilkanaście miesięcy abonenci będą płacić tyle samo za C+ co dotychczas a C+ będzie miał mniej wydatków o ligę francuską, włoską, hiszpańską itd. C+ dostanie pieniądze ze sprzedaży TVN. nc+ przechodzi na DVB-S2 więc troszku kasy zaoszczędzą. Pieniędzy raczej im nie braknie.

O czym ty piszesz? C+ dostanie kasę ze sprzedaży TVN? Boże człowieku ty zapewne jesteś z zarządu to raz.

A dwa, owszem natychmiastowy odpływ abo nie grozi bo umowy wiadomo, ale stopniowy jest bankowy. Pamiętaj, że samo dołączenie 11 do NC+ to nie wszystko, bo to paczka C+ jest tym co odróżnia NC+ od CP.

Jezeli C+ z każdym rokiem dołuje i to pod względem filmów jak i sportu to za niedługo przestanie być tym co powoduje, że np. ja wybrałem NC+ a nie tańszy CP. Jeżeli wielki fan La Liga abonował Canal+ dla tej ligi to jest jasne, że już nie będzie go kupował skoro 11 będzie w NC czy CP. Sporo pójdzie do CP po skończeniu umów bo nietrudno sie domyślić, że suma sumarum oglądanie La Liga będzie dla nich taniej wychodziło w CP.

 

Skąd ty wysnuwasz takie wnioski, że C+ dostanie kasę ze sprzedaży TVN?

 

@hanys

Skad ty wysnuwasz wnioski, że ludzie kupowali C+ dla polskiej piłki? Kupowali raczej dlatego iż mieli wszystkie ligi najlepsze. Jak zostanie tylko ekstraklapa to uwierz mi że sporo ludzi się zastanowi czy obecna cena paczk C+ to nie przesada.

A że jest przesadą to oczywiste dla każdego normalnego, ale nie dla fachowców z ITI którzy podwyższają opłaty w momencie strat 3 lig hahah.

A na koniec to wspomniałeś coś, że mają na 4 lata zapewnione najlepsze ligi. No sorry ale BPL mają ostatni rok i wcale nie jest powiedziane że wygrają przetarg. A LM? Powiem ci tak, teraz LM to zbiór nudnych jak flaki z olejem meczów.

To nie to co kiedyś. teraz jest dziesiątki meczów słabych, jest ich za dużo i za często. LM przynajmniej dla mnie nie jest żadnym magnesem dla zostania w NC+ jeżeli stracą BPL.

I każdy fan każdej ligi i każdego zespołu powie ci to samo. On pójdzie tam gdzie co tydzień zobaczy ulubiony klub w lidze krajowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10

 

Po prostu z niektórymi nie da się rozmawiać. Tracą prawa, hejt się wylewa, a oni jeszcze mówią, że nc+ na tym zarobi... Idąc tym tropem to najwięcej zarobi jak będzie pusty sygnał puszczał...

 

Mam tak samo. Miałem nc+ tylko dla Realu, ale obecnie to już nawet ruski SopCast lepszą transmisję nadaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy że jest na deskach? Przez najbliższe kilkanaście miesięcy abonenci będą płacić tyle samo za C+ co dotychczas a C+ będzie miał mniej wydatków o ligę francuską, włoską, hiszpańską itd. C+ dostanie pieniądze ze sprzedaży TVN. nc+ przechodzi na DVB-S2 więc troszku kasy zaoszczędzą. Pieniędzy raczej im nie braknie.

O czym ty piszesz? C+ dostanie kasę ze sprzedaży TVN? Boże człowieku ty zapewne jesteś z zarządu to raz.

A dwa, owszem natychmiastowy odpływ abo nie grozi bo umowy wiadomo, ale stopniowy jest bankowy. Pamiętaj, że samo dołączenie 11 do NC+ to nie wszystko, bo to paczka C+ jest tym co odróżnia NC+ od CP.

Jezeli C+ z każdym rokiem dołuje i to pod względem filmów jak i sportu to za niedługo przestanie być tym co powoduje, że np. ja wybrałem NC+ a nie tańszy CP. Jeżeli wielki fan La Liga abonował Canal+ dla tej ligi to jest jasne, że już nie będzie go kupował skoro 11 będzie w NC czy CP. Sporo pójdzie do CP po skończeniu umów bo nietrudno sie domyślić, że suma sumarum oglądanie La Liga będzie dla nich taniej wychodziło w CP.

 

Skąd ty wysnuwasz takie wnioski, że C+ dostanie kasę ze sprzedaży TVN?

 

@hanys

Skad ty wysnuwasz wnioski, że ludzie kupowali C+ dla polskiej piłki? Kupowali raczej dlatego iż mieli wszystkie ligi najlepsze. Jak zostanie tylko ekstraklapa to uwierz mi że sporo ludzi się zastanowi czy obecna cena paczk C+ to nie przesada.

A że jest przesadą to oczywiste dla każdego normalnego, ale nie dla fachowców z ITI którzy podwyższają opłaty w momencie strat 3 lig hahah.

A na koniec to wspomniałeś coś, że mają na 4 lata zapewnione najlepsze ligi. No sorry ale BPL mają ostatni rok i wcale nie jest powiedziane że wygrają przetarg. A LM? Powiem ci tak, teraz LM to zbiór nudnych jak flaki z olejem meczów.

To nie to co kiedyś. teraz jest dziesiątki meczów słabych, jest ich za dużo i za często. LM przynajmniej dla mnie nie jest żadnym magnesem dla zostania w NC+ jeżeli stracą BPL.

I każdy fan każdej ligi i każdego zespołu powie ci to samo. On pójdzie tam gdzie co tydzień zobaczy ulubiony klub w lidze krajowej.

 

Z LM jest jeszcze jeden mały problem - mało dni meczowych, że tak to nazwę plus przerwa od grudnia do końca lutego. W dodatku LM jest w tygodniu i nie każdy ma czas i nerwy oraz siły, żeby po pracy to oglądać.

 

Inna sprawa, że ramówka nc+ w niedzielę wyglądała komicznie, bo jak nie mieli C+S2, a mieli wszystkie prawa to zapodawali L+Extra w C+S, a teraz jest w głównym C+, a na C+S i C+S2 leciały powtórki :D Podobnie w ndz do 17, gdzie na C+S2 lecił golf, gdyby to był poprzedni sezon to golfa nie byłoby w ogóle, bo na jedynym wolnym technicznym zapodawaliby Serie A....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dwa, owszem natychmiastowy odpływ abo nie grozi bo umowy wiadomo, ale stopniowy jest bankowy. Pamiętaj, że samo dołączenie 11 do NC+ to nie wszystko, bo to paczka C+ jest tym co odróżnia NC+ od CP.

Jezeli C+ z każdym rokiem dołuje i to pod względem filmów jak i sportu to za niedługo przestanie być tym co powoduje, że np. ja wybrałem NC+ a nie tańszy CP. Jeżeli wielki fan La Liga abonował Canal+ dla tej ligi to jest jasne, że już nie będzie go kupował skoro 11 będzie w NC czy CP. Sporo pójdzie do CP po skończeniu umów bo nietrudno sie domyślić, że suma sumarum oglądanie La Liga będzie dla nich taniej wychodziło w CP.

Ilu jest wielkich fanów LL? Jeśli wielki fan LL zrezygnuje z nc+ to nie będzie oglądał hiszpańskich klubów w LM. nc+ która przez lata pokazywała ligi które utraciła czy może oddała, znała wyniki oglądalności. Pewnie robili też jakieś badania popularności. Jeśli teraz trwają twarde negocjacje ws. dołączenia Eleven to nc+ wie dobrze na co może sobie pozwolić i co ryzykuje nie dołączając tego kanału.

 

Czy ktoś pamięta pytania z ankiety o której mówiono na forum kilka miesięcy temu? Były tam pytania o poszczególne ligi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Be89 tutaj nie tyle chodzi o pojedyncze ligi, tylko o to, że kiedyś było tutaj wszystko w jednym miejscu. Ludzie wiedzieli wybiorą nc+ najlepsze ligi, wybiorą CP najlepsza siatka. Jak ta relacja zostanie zaburzona tym, że Eleveny trafią tu i tu, to wtedy będzie odpływ do CP, bo on jest tanśzy, a z paczki C+ ludzie zaczną rezygnować.

 

Ja owszem lubię polską ligę i to ona była dla mnie priorytetem w nc+, ale jak będę miał wybierać pomiędzy ligą polską LM a najlepszymi ligami (bo umówmy się, że o BPL jak Araby będą chciały to będzie u nich) to wybiorę tam gdzie bede mógł sobie wybrać meczyk najlepszych lig.

 

Właśnie tak jak piszesz takich zapalonych kibiców jest mało ;) Większość to Janusze i Janusze pójdą tam gdzie będzie więcej (czy zrezygnują dlatego z paczki C+ na rzecz Elevena czy CP) i to pewnie za niższą cenę, bo paczka C+ jest potwornie droga, wypadło im 50% transmisji ;)

 

Nie rozumiem dlaczego tak się skupiacie ile oglądało La Ligę, ile polską itd. Tutaj nie ma takiego prostego przełożenia, tylko ludzie wybiorą to, gdzie będzie czegoś więcej. Ponadto nc+ nie ma polskiej na wyłączność, bo dwa spotkania ma E2, a tam też są retransmisje, o czym zapominacie.

 

Ponadto dużo ludzi jest w C+ nie dla filmów czy seriali, tylko właśnie dla sportu, to nie tylko abo nc+, ale abo wielu wielu kablówek, którzy po prostu zrezygnują z tej paczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Be89

Ja piszę glównie o paczce C+, a nie o całej NC+. Przeczytaj dokładnie o co mi biega. Ujmę to tak.

Na dziś C+ ma BPL i LM. Ja jako zagorzały fan BPL pójdę tam gdzie dostanę BPL. I jeżeli nie będzie mnie stać opłacać 2 dostawców to wybiorę tego co ma BPL. A ten co ma LM pójdzie w odstawkę.

Mecz United w LM ostatecznie obejrzę w necie, ale BPL co tydzień w necie nie zdzierżę. Każdy ci to powie. Piszę o takiej sytuacji kiedy C+ traci BPL która idzie do np. 11

I jezeli to 11 jest w NC+ to rezygnuję z absurdalnych kosztów paczki C+, zostaję z jakimś pakietem gdzie jest to Eleven mające BPL.

Lub idę do CP gdzie tenże Eleven zpewne wyjdzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak Derlysy do paru ładnych lat mam nc+, a wcześniej cyfrę tylko i wyłącznie ze względu na ligę hiszpańską. Podobnie kilku moich znajomych, których przy tej platformie trzyma LL lub Premiership. Założę się, że takich jak ja jest o wiele więcej. Nie piszcie więc bzdur, że strata La Liga to dla nich kwestia marginalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hanys2 i reszta: Dajcie sobie spokój z dyskusją z osobami najeżdżającymi na nc+ i opowiadającymi bajki, jak to niedługo ona upadnie! Po prostu zleciało się na forum trochę fanów tych niszowych lig zagranicznych, które teraz przeszły do Eleven, bo strasznie się oni boją, że nc+ nie dołączy Eleven do swojej oferty i wtedy oni zostaną na lodzie, bo z jednej strony chcieliby oglądać te ligi a z drugiej chcą też oglądać LM, ligą angielska i ligę polską. Dlatego robią tutaj taki rejwach, bo myślą, że wywrą jakiś nacisk na władze nc+, żeby włączyły Eleven - i to najlepiej za darmo! - do swojej oferty sportowej. Tyle, że jak tutaj już wiele osób pisało, dla nc+ te niszowe ligi i te kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy ich fanów to nic nieznaczących procent spośród rzeszy 2,1 mln abonentów tej platformy i ich odejście nc+ nawet nie zauważy. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie poczekamy rok-dwa i zobaczymy, jak będzie brylował ten słup na naszym rynku i czy nc+ będzie drukować swoje klepsydry! A La Liga jest u nas ligą niszową z tej prostej przyczyny, że mieszkamy w Polsce a nie w Hiszpanii i średnio 10 tys. widzów ich meczy u nas. O lidze włoskiej, francuskiej, belgijskiej i szkockiej to już w ogóle nie ma co wspominać.

 

Tak więc zagorzali fani tych niszowych rozgrywek - zamiast siedzieć tu i hejtować na forum czym prędzej uciekajcie z nc+, wypowiadajcie umowy przed terminem, ustawiajcie się w długie kolejki przed punktami sprzedaży nc+! Wszak dla tych waszych ulubionych meczów koszty zerwania umowy z nc+ przed terminem to pryszcz, to poświęcenie dla sprawy! Biegnijcie czym prędzej szukać Eleven w najbliższej kablówce albo na streamie u buka z laptopa podłączonego do telewizora na 1/4 ekranu lub zainwestujcie w PS4! Nikt po was płakał nie będzie, a już na pewno nie władze nc+! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
zleciało się na forum trochę fanów tych niszowych lig zagranicznych, które teraz przeszły do Eleven, bo strasznie się oni boją, że nc+ nie dołączy Eleven do swojej oferty i wtedy oni zostaną na lodzie, bo z jednej strony chcieliby oglądać te ligi a z drugiej chcą też oglądać LM, ligą angielska i ligę polską

Niszowe :?: Dobre sobie :lol2: Trochę się zagalopowałeś w swoich osądach...

 

mieszkamy w Polsce a nie w Hiszpanii i średnio 10 tys. widzów ich meczów u nas.

I co dlatego to niby argument dla "Ekstraklapy" na wyłączność?Nasi "kopacze" nic nie potrafią ale w kanale "premium" będą przez 4lata i nam niedługo całą ramówkę wypełnią :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hanys2 i reszta: Dajcie sobie spokój z dyskusją z osobami najeżdżającymi na nc+ i opowiadającymi bajki, jak to niedługo ona upadnie! Po prostu zleciało się na forum trochę fanów tych niszowych lig zagranicznych, które teraz przeszły do Eleven, bo strasznie się oni boją, że nc+ nie dołączy Eleven do swojej oferty i wtedy oni zostaną na lodzie, bo z jednej strony chcieliby oglądać te ligi a z drugiej chcą też oglądać LM, ligą angielska i ligę polską.:

 

Nikt tu nie twierdzi, że NC+ upadnie, ale taki @hanys rzuca takie brednie o tym jakoby C+ dostac miało jakies pieniądze ze sprzedży TVN to wybacz ale trzeba zareagować.

Nikt też nie boi się o niedołącznie 11 do NC+ jak twierdzisz. Bo 11 będzie i tu i tam i wszędzie.

@Hanys twierdzi, że to NC+ stawia warunki, a ja twierdzę że to bzdura, bo to NC+ musi zależeć aby mieć 11.

Zrozum , że C+ który jest koniem pociągowym NC+ ma coraz gorszą ofertę. Za niedługo jak tak dalej pójdzie to przestanie być tym co skłania ludzi do podpisania umowy z NC+ bo ma ona właśnie Canal+.

A jak stracą BPL [ bo czemu nie skoro widać co się dzieje ] to powiedz mi co zostanie? LM i ekstraklapa. No fajnie tylko kto tyle zapłaci za C+ który straci 4 ligi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tydzień temu byłem na bielanach wrocławskich i podsłuchałem..... jak się klient dowiedział że hiszpańskiej ligi nie będzie w "canal+" to takie słowa powiedział do sprzedawcy :

"to po co ja przedłużałem umowę :?: " ... niszowe to było? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawni są co niektórzy twierdząc że La Liga to liga niszowa :D ja wielkim fanem ligi hiszpańskiej nie jestem, ale strata tej ligi to duży cios i niedołączenie Eleven do swojej oferty NC+ BARDZO odczuje po nadesłanych wypowiedzeniach już wkrótce.

Czym się obecnie różnic NC+ od Polsatu jeśli nie sportem ? Pozostała oferta jest bardzo podobna. Pozyjemy, zobaczymy- ale nawet ja jako wielki fan ligi angielskiej 2x się zastanowię jeśli tylko dla niej będę miał przedłużać umowę jeśli trend podwyżek się utrzyma...nie mówiąc o sytuacji gdy gruchnie info że Araby zabiorą im ostatnią POWAŻNĄ ligę... ;)

PS. NC+ dobrze wie jaka jest moc tych niszowych lig i dlatego wydzwaniali i na szybko, na siłę starali się przedłużać umowy ludziom nierzadko kłamiąc 'że liga hiszpańska NA PEWNO zostaje z nami'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...