Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może mało śmieszny, ale niestety dla większości tutaj, bardzo prawdziwy dowcip na chwilę obecną- Przychodzi facet do punktu sprzedaży NC+ i mówi, że interesuje go liga francuska, włoska, hiszpańska oraz NBA, WNBA i Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych. Konsultant nie wie za bardzo co ma powiedzieć i proponuje ofertę z kanałem Sci-Fi Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha.. czyli Ekstaklasa dla wiekszosci jest to cos co oglada o wiele mniej ludzi niz LL czy PREMIERSHIP? Bo juz Was nie rozumiem, jak nie chcecie to nie ogladajcie NASZĄ powtarzam NASZĄ POLSKĄ Lige :) Pozdrawiam

 

No właśnie w moim przypadku nie oglądam, bo nie chcę tych pokrak oglądać, ale pakiet "premium" mam wykupiony dla lig zagranicznych, a ta pseudoliga polska tylko psuła mi ramówkę w weekandy:). Dla mnie nasza "liga" jest właśnie przysłowiowym "gratisem". Płaciłbym tyle samo, albo nawet więcej za brak tej elity piłkarskiej. No, ale co zrobić?:) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty dalej nie kapujesz, ludzie nie chcą oglądać ligi Hiszpańskiej a mecze Barcelony z Realem czyli praktycznie to co generuje LM. Wolą obejrzeć mecz Barcelony z Bayernem niż Barcelony z Las Palmas. Cała oglądalność hiszpańskiej ligi opiera się na meczach pomiędzy Barceloną, Realem, Atletico czyli na meczach dobrych drużyn . To takie mecze generują ponad standardową oglądalność.

 

Co do angielskiej to mi to obojętnie bo w tym sezonie obejrzałem sumując obie kolejki w sumie 75 minut maksymalnie sumując kilka meczy. Ale jednak wydaje mi się, że angielska podobnie jak LM czy ESA jest dla nich najważniejsza bo rozkład oglądalności jest tam bardziej równo ułożony jest mniejsza różnica między najlepiej oglądanym a najgorzej oglądanym meczem choć to tak przereklamowana liga z lepszym marketingiem niż SuperBowl.

Jedynie lubiłem oglądać hiszpańską ale to żaden problem bo jeśli pojawi się gdziekolwiek to sobie po prostu to dokupię.

 

bat chyba sam jesteś funboyem. Bo dla mnie jednak kluczowym aspektem produktu jest to, czy spelnia moje oczekiwania czy nie, jeśli nie szukam innego albo dokupuje inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lepszy - przychodzi facet do punktu nc+ i mówi do konsultanta: Panie, chce zakupić nc+ ze względu na Waszą bogatą ofertę sportową; a konsultant: sportową ? to idź Pan na stadion bo u nas leci tylko co grają chłopaki przy Pana ulicy.

 

@mad95

Ale Ty jesteś natrętny i niereformowalny. Skoro ludzie nie chcą oglądać Barcelony czy Realu z Las Palmas to czemu tu, na forum Canal+, na forach Realu, Barcy, Valencii i innych co drugi wpis z ostatnich 12h jest o tym że nie będzie już meczów ich drużyny na NC+ ???

Nie wiem, może pracujesz dla nc+ dlatego siłowo próbujesz przekonać innych do swoich racji.

Angielska jest Ci również obojętna ? sorry.... to po co w ogóle się wypowiadasz w tym temacie, skoro ligi zagraniczne kompletnie Ci powiewają ?...

 

Pozdrów pracodawcę, znaczy się Juliana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty dalej nie kapujesz, ludzie nie chcą oglądać ligi Hiszpańskiej a mecze Barcelony z Realem czyli praktycznie to co generuje LM. Wolą obejrzeć mecz Barcelony z Bayernem niż Barcelony z Las Palmas. Cała oglądalność hiszpańskiej ligi opiera się na meczach pomiędzy Barceloną, Realem, Atletico czyli na meczach dobrych drużyn . To takie mecze generują ponad standardową oglądalność.

 

Co do angielskiej to mi to obojętnie bo w tym sezonie obejrzałem sumując obie kolejki w sumie 75 minut maksymalnie sumując kilka meczy. Ale jednak wydaje mi się, że angielska podobnie jak LM czy ESA jest dla nich najważniejsza bo rozkład oglądalności jest tam bardziej równo ułożony jest mniejsza różnica między najlepiej oglądanym a najgorzej oglądanym meczem choć to tak przereklamowana liga z lepszym marketingiem niż SuperBowl.

Jedynie lubiłem oglądać hiszpańską ale to żaden problem bo jeśli pojawi się gdziekolwiek to sobie po prostu to dokupię.

 

bat chyba sam jesteś funboyem. Bo dla mnie jednak kluczowym aspektem produktu jest to, czy spelnia moje oczekiwania czy nie, jeśli nie szukam innego albo dokupuje inny.

 

Człowieku nie pisz za całą Polskę, bo większość tutaj Ci zaraz udowodni i potwierdzi, że dla BBVA, BPL, Ligue A, Serie A, NBA, WNBA i LM piłkarzy ręcznych oglądało tą dziadowską platformę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dane można o kant d... roztrzaskać. Dajmy na to lecą w jednym czasie dwa mecze: polska i angielska/francuska/hiszpańska. Ludzie jeden oglądają, drugi nagrywają. No ale "dane" pokażą jedynie że oglądano polską.

To samo tyczy się późnych meczów. Sporo osób nagrywało, oglądało następnego dnia. Sam jestem fanem Arsenalu i WIELOKROTNIE oglądałem mecze z poślizgiem bo mam poza nc+ RODZINĘ.

No ale tego również "dane" nie uwzględniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze Ty wolisz nie oznacza, ze inni tez. Mecze pilkarskiej Ekstraklasy, LM i polski zuzel sa najchetniej ogladane sposrod wszystkich wydarzen sportowych w nc+ i poki tak bedzie to nc+ w miare sobie poradzi.

 

Zarabiasz 5 tysięcy miesięcznie od kilkunastu lat, po czym okazuję się, że będziesz zarabiał 3 tysiące. Poradzisz sobie? Oczywiście, że sobie poradzisz, ale będziesz zmuszony popychać laski spod latarni, a nie modelki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę - jest tu na forum spec który wszystko mi wytłumaczy i który do wszystkiego będzie się mnie starał przekonać, a jak nie wyjdzie to uzna moje słowa za brednie i temat zostanie zamknięty.

Dziękuję, postoję.

 

A tak ogóle to temat idzie w złym kierunku bo jeden gostek w zamierzeniu skierował ten temat na wątek wyższości jednej ligi na drugą i zaraz pokażą się obrońcy krzyża czyt. Ekstraklasy i będzie mało przyjemnie.

Może skupmy się na daniu d... przez nc+ w temacie a nie na indywidualnych preferencjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ to jest niesamowite przywiązanie do "marki". Jak Canal+ zacznie pokazywać Czterech Pancernych i Klossa to też z pewnością znajdzie się tutaj kilku obrońców, którzy nie lubią tego "imperialistycznego kina", tylko nasze klasyczne produkcje :D.

 

A co do średniej oglądalności Ekstraklasy to przypominam, że wlicza się tam też Eurosport, TVP i internet ;).

Hitowy mecz poprzedniego sezonu Lech Poznan - Legia Warszawa miał na Canal+ Sport raptem 412 tysięcy widzów. A już np. Lechia - Legia obejrzało całe 75 tys osób..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze Ty wolisz nie oznacza, ze inni tez. Mecze pilkarskiej Ekstraklasy, LM i polski zuzel sa najchetniej ogladane sposrod wszystkich wydarzen sportowych w nc+ i poki tak bedzie to nc+ w miare sobie poradzi.

 

Zarabiasz 5 tysięcy miesięcznie od kilkunastu lat, po czym okazuję się, że będziesz zarabiał 3 tysiące. Poradzisz sobie? Oczywiście, że sobie poradzisz, ale będziesz zmuszony popychać laski spod latarni, a nie modelki...

 

co za porownanie. :D jakze odrealnione od rzeczywistosci (co mnie wcale nie dziwi). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ to jest niesamowite przywiązanie do "marki". Jak Canal+ zacznie pokazywać Czterech Pancernych i Klossa to też z pewnością znajdzie się tutaj kilku obrońców, którzy nie lubią tego "imperialistycznego kina", tylko nasze klasyczne produkcje :D.

 

Masz na myśli ekstraklasę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil2505: odrealnione od rzeczywistości to jest udawanie, że strata ligi hiszpanskiej, wloskiej i francuskiej to nic takiego :).

+1

 

Z drugiej zaś strony interesujące jest, gdzie teraz ten Bein zaprezentuje swój nowy zakup: odsprzeda prawa nc+, eleven, cp ? może jakieś pakiety typu 2-3 mecze na tydzień ? a może jakiś własny kanał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze Ty wolisz nie oznacza, ze inni tez. Mecze pilkarskiej Ekstraklasy, LM i polski zuzel sa najchetniej ogladane sposrod wszystkich wydarzen sportowych w nc+ i poki tak bedzie to nc+ w miare sobie poradzi.

 

Zarabiasz 5 tysięcy miesięcznie od kilkunastu lat, po czym okazuję się, że będziesz zarabiał 3 tysiące. Poradzisz sobie? Oczywiście, że sobie poradzisz, ale będziesz zmuszony popychać laski spod latarni, a nie modelki...

 

co za porownanie. :D jakze odrealnione od rzeczywistosci (co mnie wcale nie dziwi). :)

 

No, bardzo "odrealnione". Mniejsza kasa w co miesięcznym budżecie to normalka. Szkoda, że tylko dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo szybko beIN Sports zrobi to samo co we Francji, czyli zepchnie C+ pod dno na którym teraz się znajduje. W ofercie pozostanie golf, piłka plażowa, regaty żeglarskie i być może zawody w puszczaniu latawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanówcie się ile osób intereuje kolejne "gromienie przez Barcelone" czy Real druzyn z miejsce 5-20 jak to jest częśc całej La Ligi. Piękne bramki i hat-ticki można zobaczyć w serwicie sportowym. Moim zdaniem coraz więcej ludzi interesuje ogladanie rywalizacji w której sa emocji i nie mozna przewidzieć końcowego wyniku. W piłce noznej te kryteria spełnia LM( odległa ale o wysokmi poziomie) i ekstraklasa- nisko poziom ale wyrównany i bliski sercu lokalnych kibiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najgorszym scenariuszu Bein stworzy własny kanał, albo odsprzeda innej platformie.

W złym scenariuszu nc+ wykupi jakiś pakiet ala Serie A w zeszłym sezonie czyli będą dwa mecze na tydzień - Barcy i Realu. W tym momencie żal mi fanów Atletico, Valencii, Sevilli czy Bilbao, bo 4:0 sprzed kilku dni pokazuje że La Liga to więcej niż 2 drużyny.

W dobrym nc+ odkupi prawa, ale jestem fantastą że to piszę bo w ogóle w to nie wierzę.

 

@fansport

Bilbao - Barcelona 4:0 obala Twoje teorie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...