Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Pytanko, czy ktoś odbiera na Pejsatym, czyli UltraBox+/PVR PACE - HBO Go, w jakiś sposób? :(

Denerwuje mnie oglądanie na kompie podpinanym do Tv, a i jakość ma wiele do życzenia. :x

 

Jakość zależy od szybkości łącza ....

Ja nie raz podpinałem laptopa pod tv i obraz jest prawie "hd" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem dekoder amiko 8260 z wejściem na każdy typ karty oraz modułem CI.Zdziwieniem było dla mnie że czyta kartę N z turbodekodera 500,niestety nie czyta kanałów z tp.polsatu,poza polsat hd i eurosport.Siła i jakość sygnału to ok 80% konwerter monoblock single.Czy ktoś wie dlaczego?czy ktoś może mi podpowiedzieć lub przekierować na konkretne forum?

Pozdrawiam

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mediaboxa już nie uda się wyrwać w nowej umowie? Jak to jest?

Tylko te dwa szroty są dostpenę?

 

Ostatnio przechodziłem u siebie w mieście obok APS-u, który znajduje się w jednej z galerii handlowych. Akurat była dostawa i był zaopatrywany w sprzęt. Zauważyłem bardzo dużo dekoderów Mediabox. Więc skorzystaj z rady Irciosa i udaj się do APS. Ogólnie na tę chwilę to chyba najlepszy dekoder dedykowany z dyskiem w NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie zazdroszczę. Ten dekoder nie dość, że świetnie wygląda, to jeszcze działa bez zastrzeżeń. Obraz porównywalny do mydelniczki, może trochę mniej ostry.

 

Skoro masz to pewnie nie dla Ciebie ten dek? :)

 

Tak tak, dla kogoś . No i tutaj problem. No bo nic innego jak nc+ on nie chce brać.... chodzi głownie o sport. Paczkę c+.

 

np. w "Pomarańczy" za paczkę c+ życzą sobie 69/79 ( 24msc/12msc ) :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

 

edit: i teraz problem. Czy ryzykować i brać te dwa szroty i mieć nadzieje, że to będzie jakoś działać bez zarzutu. ( nie wierzę ) czy co:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez infolinię nie chcą dać z niższym abonamentem ?

 

TAK

 

 

Najlepsza sytuacja była taka, że powiedziano mi (cyt: nie ma mediabox już od 2,5 miesięcy ).... a 1-2 min. Pan wrócił i powiedział a możemy dać ... ale w abo. 109/199 PREMIUM hahahhaha

Ściemę walą jak nic. :/ Może za 3-ecim razem się uda ;)

 

Edit:

 

ircios - Właśnie zastanawiałem się nad ( jeśli te szroty będą źle działać ) spamem do nich na infolinie ( lub do pkt. APS ) - w sprawie nie wywiązywania się np. z umowy. Aby wymieniali mi dekodery co chwilę jeden za drugim... wkurzać ich ile wlezie... Lub mieć np. nadzieje, że wymienią na mb+ ;) Takie tam przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dostepnosc dekoderow mbx+ oraz innych nie zalezy od tego czy APS ma je na stanie, podczas rejestracji umowy pojawia sie wybor co mozna wydac, to samo przy wymianach i latanie po punktach nic nie da.... mbx+ sa dostarczane na wymiane wadliwych, czasami tez pojawiaja sie w ofertach na przedluzenie i to wszystko. Proby wymiany Premium na mbx+ sa rowniez calkowicie nierealne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cesja w punkcie to 15 minut i po sprawie. Nie w każdym punkcie czy APS NC+ da się ją zrobic. Można też wysłac dokumenty pocztą.

Trzeba tylko znalezc osobę chętną do pozbycia się umowy.

Ja zrobiłem ostatnio cesję - 2xCameleon - Pace PVR HD. Promocje posiadane, długosc umowy i sprzęt przechodzą na nowego abonenta bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostepnosc dekoderow mbx+ oraz innych nie zalezy od tego czy APS ma je na stanie, podczas rejestracji umowy pojawia sie wybor co mozna wydac, to samo przy wymianach i latanie po punktach nic nie da.... mbx+ sa dostarczane na wymiane wadliwych, czasami tez pojawiaja sie w ofertach na przedluzenie i to wszystko. Proby wymiany Premium na mbx+ sa rowniez calkowicie nierealne....

 

 

No tak. Zgadza się. Pierwszeństwo zapewne maja te osoby,które posiadają obecnie MB+ w razie awarii. Ale sam fakt, że jest możliwość dostania ich ale do umów PREMIUM.

 

Edit:

 

Czyli 3ba będzie próbować do nocy na infolini - może się uda. Albo pozostanie wsiąść "mydelniczke"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...