Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, Jak się ma przy migracji do wyboru to czy opłaca się płacić za aktywację żeby dostać mediaboxa, ultraboxa albo turboboxa ? One są w działaniu jakieś wyraźnie lepsze od tych które są po cyfrze , czyli PVR philips i PVR pace ? czy różnią się tylko tym że się za nie płaci bo nowe ? :P a W przypadku jeśli się nie opłaca płacić to lepszy ten pvr philips czy pace ? Dodam , że korzystam z dekodera tylko do oglądania i nagrywania :) Internet i inne ewentualne funkcje mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raffpak:

Wg mnie najlepszy mediaBox+. Pace PVR HD niby podobny pod względem hardware, ale strasznie awaryjny, zawiesza się po kilka razy dziennie, a mediaBox+ nie zawiesza się wcale!

 

Poza tym cała masa bajerów: nagrywanie, YouTube, WIMP, VOD przez satelitę (push VOD), VOD przez internet, Gry, radio internetowe (setki radiostacji z Polski i ze świata), możliwe dobranie 5 dodatkowych dekoderów (oprócz głównego), wszystkie HD, w opcji Multiroom HD (niestety muszą być połączone w sieć LAN i to w zasadzie jedyny poważny problem).

 

Z problemów z funkcjonowaniem dekodera:

-przy odtworzeniu pełnometrażowego filmu (seriale idą w porządku) z TVN Player w trybie HQ (wysoka jakość) zacina, trudno powiedzieć czy to bug dekodera, może coś z moim netem

-zbugowana lista najlepszych w grach na dekoderze (nie zapisują się wyniki)

-na YouTube nie chodzą "oficjalne" teledyski (czyli te wrzucone przez wytwórnie, VEVO, itd.)

-ten nieszczęsny LAN konieczny by wziąć Multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja mam Pace i też się nie zawiesza i nie ma z nim problemu. Mam też Mediabox+, to tuner w ogóle inna bajka i pod względem funkcjonalności Mediabox+ wyprzedza Pace o lata świetlne. Zależy co komu pasuję, ja stawiam na Mediabox+. Obraz delikatnie, minimalnie na korzyść Pace ale jak się poprawi ustawienia w TV ja różnicy nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam Pace PVR i dokonałem aktualizacji przez Internet jakieś 1,5 tyg temu. Wczoraj dokonała mi się kolejna aktualizacja, tym razem już automatyczna przez SAT.

Jest to najwyraźniej usprawnienie poprzedniej bo numer aktualizacji pozostał bez zmian. Poprzednio po naciśnięciu przycisku PILOT na pasku pojawial się tytuł aktualnej i następnej audycji na danym kanale. Teraz po naciśnięciu PILOT na pilocie można przeglądać także kolejne audycje na wybranym kanale. Poprzednio przy użyciu strzałek na pilocie góra/dół można było tylko przełączać kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hewell@ dało się przeglądać.Aby to zadziałało szybko na początku trzeba było włączyć Program i poczekać aby się załadował i później mogłeś przeglądać wszystkie programy na dany dzień z tym zastrzeżeniem,że dot to kanału ujętego w wykazie Program i nie tych co się powtarzały na innych kanałach np Ale Kino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raffpak:

Wg mnie najlepszy mediaBox+. Pace PVR HD niby podobny pod względem hardware, ale strasznie awaryjny, zawiesza się po kilka razy dziennie, a mediaBox+ nie zawiesza się wcale!

 

Poza tym cała masa bajerów: nagrywanie, YouTube, WIMP, VOD przez satelitę (push VOD), VOD przez internet, Gry, radio internetowe (setki radiostacji z Polski i ze świata), możliwe dobranie 5 dodatkowych dekoderów (oprócz głównego), wszystkie HD, w opcji Multiroom HD (niestety muszą być połączone w sieć LAN i to w zasadzie jedyny poważny problem).

 

Z problemów z funkcjonowaniem dekodera:

-przy odtworzeniu pełnometrażowego filmu (seriale idą w porządku) z TVN Player w trybie HQ (wysoka jakość) zacina, trudno powiedzieć czy to bug dekodera, może coś z moim netem

-zbugowana lista najlepszych w grach na dekoderze (nie zapisują się wyniki)

-na YouTube nie chodzą "oficjalne" teledyski (czyli te wrzucone przez wytwórnie, VEVO, itd.)

-ten nieszczęsny LAN konieczny by wziąć Multiroom.

Czym ta fascynacja? Mi Pejsy też śmigają bez problemu,a net w deku to pomyłka. Dodatkowy bajer zbędny w dzisiejszych czasach. Od neta to jest komputer,a dek od oglądania kodownych kanałów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...