Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja Wam powiem, że tych opcji w prezencie nie wyszczególniają w umowie.

Znajomi skorzystali z COMFORT+ i mają w opcjach wpisane tylko Multi+ 0 zł 12m.

Natomiast HBO działa i jest wyszczególnione w ICA, działa również Premium Family&Sport, które jest do 2 miesięcy w prezencie.

 

Nie mam teraz umowy przed sobą, ale chyba też nie mam na niej wyszczególnionych pakietów extra. Natomiast w warunkach promocji do tej umowy wszystkie pakiety dodatkowe są uwzględnione i dokładnie opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do kiedy to można podpisać, 5 stycznia, tak?

Płacę przez cały okres tj. 12m - 59zł i nie ma dodatkowych kosztów(poza sytuacją gdybym wziął np. dekoder z dyskiem(5zł))?

Czy styczeń jest darmowy i będę płacić od lutego?

Czy w zwykłym punkcie nc+ w jakieś galerii będą wiedzieć o tej promocji, czy też nie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja jest dla wszystkich nie trzeba żadnych rachunków, mam Universe 3xHBO, Canal+ sport i family a pozostałe 3 Canal+ na 2msc które automatycznie się wyłączą. 59zł +5 zł/msc mediabox.

I do kiedy to można podpisać, 5 stycznia, tak?

Płacę przez cały okres tj. 12m - 59zł i nie ma dodatkowych kosztów(poza sytuacją gdybym wziął np. dekoder z dyskiem(5zł))?

Czy styczeń jest darmowy i będę płacić od lutego?

Czy w zwykłym punkcie nc+ w jakieś galerii będą wiedzieć o tej promocji, czy też nie?

 

Pozdrawiam

Jeszcze jutro możesz zamówić.Cała umowa 59zł styczeń za free.Możesz i na infolinii i masz do tego 10 dni na ewentualną rezygnacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale skoro muszę podpisać do 5., to nie ma szans tego na infolinii załatwić.

 

Jeszcze jedno pytanie; Mam za 59zł:

cały Universe+, C+Sport, C+Family, C+Family2 -12m

c+, c+film, c+film 2 - 2m

A na długo HBO?

A i jeszcze jaki tuner lepiej wziąć?

Jak jest z tym styczniem- okres rozliczeniowy od lutego i styczeń mam darmowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi radzicie wziąć Cyfrowy Polsat z pakietem Familijny Max HD+Film HD+Cinemax HD w umowie na 2 lata i 6 miesięcy gratis abonamentu z dekoderem Sagemcom ESI-88 z dyskiem 500 GB w opłacie aktywacyjnej 1 zł, czy ofertę nc+ z pakietem Universe+ i HBO HD z Premium Family&Sport na cały okres umowy z Premium Film do 2 miesięcy w umowie na 12 miesięcy?

Która oferta lepsza? Zależy mi na dobrych kanałach filmowych gdzie jest co naprawdę oglądać porządnego tam gdzie nie ma przemocy w takich bandyckich filmach jakich jest pełno wszędzie.

Jakie kanały filmowe mi polecicie oraz co myślicie o kanałach Romance TV HD, MGM HD, TCM, CBS Europa, Ale kino+ HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówić spokojnie możesz na infolinii a podpis jak przyjedzie kurier.C+C+Film i Film2 do 2 miesięcy a nie na 2 miesiące.Czyli styczeń i pełny luty HBO na całą umowę w cenie 59zł.Placisz za abonament dopiero ok 15 lutego.Ja brałem Box+ czyli bez dysku.

A możecie mi jeszcze powiedzieć, czemu tej promocji nie można znaleźć na stronie ncplus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moryl Doradź mi i inni też doradźcie z tego forum coś by było w przystępnej cenie z dobrą ofertą bo znajomi mają Cyfrowy Polsat i płacą 79 zł i nie ma co oglądać i narzekają bo drogo więc ja nie wiem na co się zdecydować w końcu pomóżcie bo DVB-T mnie wykańcza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...