Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi. Czyli jeśli wyjeżdżam na długi weekend i dekoder będzie normalnie podłączony, ale wyłączony to jest szansa że ściągnie uprawnienia na te kanały, czy tylko w trakcji oglądania (czyli jak dekoder "chodzi")?

Jak przyjedziesz też Ci ściągnie te uprawnienia.Więc spokojna głowa.Ja bym go całkiem wyłączył bo np podczas burzy różne rzeczy się zdarzają.A kary w NC+ duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zwłaszcza,że burze do końca marca,kwietnia to bardzo częste zjawisko. Za to kary są jak burza spali? To po co nc+ daje przez neta możliwość programowania nagrywania na odległość. To chyba dla tych co wyjeżdżają,a takich wyjazdów najwięcej jest właśnie latem. Jak ktoś dba o sprzęt to ma w domu listwy przepięciowe i inne bajery chroniące sprzęt przed burzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja dziś w końcu się zdecydowałem i nabyłem następujący pakiet: Universe +, 3xHBO, Pakiet C+ Sport (C+Sport, Famili,Family2) i mediabox wszystko na 12 miesięcy i do tego pakiet C+Film - 2 miesiące gratis za 64zł. Dodam, że umowę podpisałem w APS-ie i już oglądam ale pakietów premium nie włączono jeszcze.

 

Ale ta oferta w APS-ie jest dla wszystkich nowych klientów czy tylko dla takich co przechodzą na nc+ od konkurencji? Bo ja już się pogubiłem.

 

 

 

Dla wszystkich nowych. Ja brałem jako nowy klient i nie było żadnego problemu. Miła pani od razu przedstawiła ofertę i poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta opcja Universe+ , C+sport, C+family,C+family2 oraz HBO,HBO2,HBO comedy jest dla wszystkich, nowych tez. Ja taka umowe podpisalem w punkcie 30grudnia. dzis zadzwonilem, bo nie dzialaly jeszcze canal+ oraz Hbo. po krotkiej rozmowie pani przeslala uprawnienia i od razu w zasadzie zaczelo dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej promocji na aktywowanie paczki C+ i HBO mają do 14 dni.

 

To jest bardzo chore w tej promocji i nie rozumie takiego ich działania :D No ale cóż to ''nc+'' :mrgreen:

 

Co jest za problem aby kanały wszystkie zaraz działały bo chyba żaden tym bardziej ze jest to oferta dostępna na stronie a nie jakieś cudo niewid który trzeba specjalnie uruchamiać.Owszem rozumie 48 h lub maks 72 h ale dopisanie sobie ze do 14 dni jest moim zdaniem dziwnym zapisem ;-) Tym bardziej ze abonentowi ucieka czas z gratisowego oglądania danej opcji a póżniej dziwią sie za mają taka opinie w internecie ze kombinują z klientami cudują itp rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno wytłumaczenie @moryl abyś jak najmniej skorzystał za free ;-) No chyba ze czekają jak wpłyną dokumenty z APS-u i wtedy to aktywują jeżeli jest rachunek z konkurencji w dokumentacji do archiwum ;-)

 

Może być tak ze co niektórzy biorący tą ofertę nie doczekają się tych kanałów bo nie spełnili warunków zapisanych w regulaminie bo co z tego ze wziołeś to w danej promocji jak nie ma rachunku za pay-tv z konkurencji i wtedy goły U+ na 12 m-cy a ''nc+'' powie ze należy :read: co sie podpisało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moryl czyli co kurier nie żądał od Ciebie żadnego kwita z konkurencji ? Kiedy to brałeś ? Kiedy dostarczyli ? Ty nie reklamuj tylko odstępuj od umowy lepiej na tym wyjdziesz bo mogą Ci wtedy dać cały C+ . Wiem to z autopsji jak mnie konsul zrobił w bambuko wysłałem odstąpienie i dzwonili dlaczego ale odstąpienie podtrzymałem bo nie lubię być w jajo robiony a pani proponowała mi coś w zamian lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcelnorbert ta oferta tylko z nazwy jest dla przechodzących od innego operatora. Jak odstąpi to nie zdąży od nich nic dostać przecież, bo to nowy klient i zaraz sprzęt trzeba zwracać. Od początku podejrzewał, iż konsultantka się myli i dokumenty które podpisał to zweryfikowały.

 

Jeżeli ktoś szuka afery to w tym przypadku jej nie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...