Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zabiła mnie ta karta wystająca z dekodera :D . A pilot od 5800S okazał się pilotem uniwersalnym i działa z tym nowym dekoderem. Zresztą identyczne są na Allegro za 20 zł to trzeba będzie się zaopatrzyć. Ile trzeba czekać na uzyskanie uprawnień bo czekam już chyba z 15 min?

Wszystkiego się czepiasz.Jak było tak idealnie w NC+mixx to po co brałeś abonament?Śmiem twierdzić że dostałeś dużo lepszą ofertę prawdopodobnie lepszy dekoder i na zasadach o niebo lepszych niż w NC+Mixx.I jeszcze żle?

 

Bo mnie namówiłeś :D Poza tym to opisuje tylko swoje pierwsze odczucia i trochę ironizuję. Wcale nie żałuję.:P

Zresztą Mix to też abonament.

Bo w tej chwili to jest chyba najlepsza oferta na rynku.Więc namawiałem a decyzja ostateczna należała do Ciebie.Mi dekoder z Mixxa średno pasuje.Myślę że ten box+ będzie działał lepiej i nie będzie pobierał prawie 20W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w tej chwili to jest chyba najlepsza oferta na rynku.Więc namawiałem a decyzja ostateczna należała do Ciebie.Mi dekoder z Mixxa średno pasuje.Myślę że ten box+ będzie działał lepiej i nie będzie pobierał prawie 20W.

 

Znaleźć ofertę z HBO i połową C+ za 59 zł raczej się nie da, czy to w sieciach kablowych, czy np. w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@otasz napisz później w wątku dekodery jak Ci się korzysta z tej mydelniczki i jak wypada w porównaniu z 5800S? ;-)

 

 

New Box+ pobiera 11 góra 13 W, różnica jest spora 5800S mi pobierał 22-25W. Dekoder chodzi bardzo dobrze, kanały przełącza natychmiast, 5800S to przy nim mułek, obraz bardzo ładny, sygnał łapie lepiej niż 5800S. dobrze, że wyskoczyła ta promocja. Jestem bardzo zadowolony, jedynie tylko ta lista kanałów mi przeszkadza, bo jest straszny chaos, zwłaszcza TCM i kanały CBS gdzieś na końcu.

Ja się nie mogę doczekać aktywacji C+ i HBO, strasznie długo to aktywują, jutro może zadzwonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja dziś w końcu się zdecydowałem i nabyłem następujący pakiet: Universe +, 3xHBO, Pakiet C+ Sport (C+Sport, Famili,Family2) i mediabox wszystko na 12 miesięcy i do tego pakiet C+Film - 2 miesiące gratis za 64zł. Dodam, że umowę podpisałem w APS-ie i już oglądam ale pakietów premium nie włączono jeszcze.

 

Ale ta oferta w APS-ie jest dla wszystkich nowych klientów czy tylko dla takich co przechodzą na nc+ od konkurencji? Bo ja już się pogubiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...