Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vitaminum C

Dodac nalezy ze prezenty (bez eleven) dostepne do pakietow nie premium bez Start+ :-P

 

Rybka rozwaliła system wśród prezentów :-P

Edytowane przez Vitaminum C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, dzięki :)


Teraz zauważyłem post Mateusza. Jeżeli pokażę, że mam umowę z Orange i chciałbym się przenieść to jest szansa aby otrzymać to Extra 6x C+ za 79 zł? Bo jeżeli dalej to mają to te Eleveny i HBO w prezencie są niezależne od tego? Czy wtedy się traci prawa do tych prezentów i na to samo wychodzi? :)

 

e: i czy przy wzięciu tego pakietu Extra+ z 6C+ za 79zł tracimy ten tańszy abonament przez 6 miesięcy?

Edytowane przez fizyk123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vitaminum C

Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura :crazy:  Chyba sprzedawca czytać regulaminów nie potrafi, po 6 miesiącach możesz sobie wyłączyć ten Canal+, tu macie wyciąg z regulaminu drukowanego do tej opcji, tak było i miesiąc temu tak jest i teraz, nie można wyłączyć w czasie okresu gwarantowanego korzystania:

 

143_canalplus.jpg

 

10. Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z Opcji dodatkowej CANAL+.

Edytowane przez Vitaminum C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura :crazy:  Chyba sprzedawca czytać regulaminów nie potrafi, po 6 miesiącach możesz sobie wyłączyć ten Canal+, tu macie wyciąg z regulaminu drukowanego do tej opcji, tak było i miesiąc temu tak jest i teraz, nie można wyłączyć w czasie okresu gwarantowanego korzystania:

 

143_canalplus.jpg

 

10. Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z Opcji dodatkowej CANAL+.

Faktycznie, mam to samo w umowie. Czyli po wyłączeniu pakietu mogę go znowu włączyć i znów płacić 25 zł/mc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...