Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w środę mam zamiar zamówić a ciekawo czy można tak zrobić że w dopiero dekoder i umowę dostać w marcu ? bo jeśli jest to oszustwo to ja myślę żeby zamówić nc+ mulitroom :)

 

do cyfra.tv

właśnie tak myślałem że Premium film+ jest na 2 miesięcy gratis a nie na Premium film+ 12 miesięcy gratis i dla tego się pytałem czy konsultant nie chciał mnie oszukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem, to biorąc multiroom w ofercie dla klientów innych telewizji przedłużam umowe na kolejne 12 miesiecy. Czy przedłużając taką umowę będę miał kolejne 6 miesięcy C+Sport&Film gratis? Czy jeżeli podpisze umowe w lutym będę miał cały miesiąc za darmo i umowa będzie się liczyła od marca? Kiedy będzie się kończyła moja umowa jeżeli wezmę multiroom jeszcze w lutym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebastianp17 a rozważałeś ofertę dla przechodzących od innego operatora? Umowa podpisana między 01.02-28.02 a kanały promocyjne "do 4 m-cy" udostępniane darmowo będą do ostatniego dnia maja, stąd by dłużej cieszyć się darmowym okresem umowy lepiej podpisywać początkiem miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ircios

 

tak tylko taki zestaw kosztuje 150zł z wysyłką w nc+ mam antenę za 80zł nad zakupem anteny jeszcze pomyśle może kupie sam konwerter twin lub quad i wymienie w starej antenie od cyfrowego Polsatu :)

 

Do Kibo no Hikari

 

myślę nad ofertą właśnie dla przechodzących od innego operator tylko tam nie można dokupić mulitroom ale najwyżej bym kupił antenę DVB-T do drugiego telewizora a nc+ by zamówił bez mulitroom tylko z dekoder mediabox+ lub box+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR Premium raczej odpada no że chyba bym antenę zamontował na balkonie bo teraz mam zamontowaną antenę na elewacji i mam tak jeden kabel idzie do salonu a drugi kabel idzie do pokoju na górze bo problemu by nie było już kablem lan bo mam w salonie dwa kable i one idą na górę do jednego pokoju co jest komputer a do drugie co jest telewizor więc można nawet zamontować jakiś ruter 3G :) no że chyba są jakieś rozgałęźniki żeby by było można podłączyć media box dwoma ???

 

Sorki :) ale przez pomyłkę dwa razy napisałem nie w tym dziale co trzeba bo to miało być w dziale MR :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Electrix https://ncplus.pl/sklep/Content/images/ ... 1391012047 na tej stronie jest błąd.. albo niepełna informacja. Mam MR standard HD i do białasa podłączyłem normalny dysk wyjęty z laptopa Samsung 320GB (przez USB) i mam nagrywanie i time-shift (pauzowanie). Jest tylko 1 wejście antenowe wiec jak nagrywam to czegoś innego nie idzie oglądać ale tak samo wszystko poza tym wygląda i chodzi jak na dekoderze głównym. Czuwaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sypa spróbuj nagrywać i oglądać coś innego, ale tak by oba te kanały były nadawane z tego samego transpondera(częstotliwości). O błędzie na stronie można mówić kiedy dostaniemy do MRs "mydelniczkę" a nie dekoder 5800S, ale rzeczywiście NC+ powinna się zdecydować co do grafik i to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...